Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

keikei
17. okt 2008

aj Natálka je očkovaná proti pneumokokom, aj keď ešte ju čaká tretia dávka v januári. podľa mňa to moc spoločné ale nemá so soplami.
tak nie sme sami, čo máme tiež každý druhý mesiac sople ☹
cucuška, ale my ich máme vždy až také, že musí fachčiť odsávačka na vysávač aspoň prvých 5 dní.

cucuska
autor
17. okt 2008

aj my tak isto. no idem Ema si už spieva v postieľke drobec je hore. papa a krásny deň

keikei
17. okt 2008

papa aj vám pekný deň 😉

veva1
17. okt 2008

jasne kei ze musis sem tam robit aj daco ine a hlavne preto ze mas dievky dve 😉
tomko sa vie krasne sam hrat,ma fantaziu,len ked chcem nieco robit tak je to pre neho take zaujimave ze je hned pri mne kvacka sa o \

veva1
17. okt 2008

Kvacka sa o vsetko,ako aj teraz o klavesnicu 😀 a tak vsetko co chcem robit mi trva strasne dlho.Niekedy cely den len vysavame 😀
tomka ked chytili tie sopliky tak ich mal 2 tt a teraz po 3 dnoch sa mu pusta soplik zasa ☹

loss
17. okt 2008

ajojte
mala mi spinka od 17h tak teraz neviem ci chce spat do rana ci co 😅

emmaelzer
17. okt 2008

no tak to vidim, ze sopliky nas trapia vsetky...mne tu stale doktori hovoria, ze babatka nemaju vyvinutu este dobre imunitu, preto im to trva dlhsie sa z toho dostat....

cucuska
autor
17. okt 2008

ahojte a zas som tu ale len na sekundu. Chcela som vás pozdraviť a ide spať, zajtra gazduje s Emkou tata ja idem do školy. papa

loss
18. okt 2008

ahojky tak mala spala do rano o 5,30 h uz stebotala ale spinkala supis
cucus ako v skole?

tehulka4
18. okt 2008

ahojte maminky...skoro som vas tu ani nenasla...ja sem nejak v opslednej dobe nestiham..malemu sa vobec doma nece spat, bud by asa stale vozil v aute aby sa vyspal alebo v kociku..a to zasa pripomina beh na cas, lebo jemu pomala chodza nevyhvuje..on potrebuje rychle tempo a najlepsie nejake hrbolceky na chdnikoch..ale azs nie moc velke.. 😀 takze pred tyzdom a pol sme mali nejakych 4800g...to sme boli na prevazeni...maly je zatial chvalabohu zdravy..musim si zatkat..tuk-tuk...plienky nestiahm ani kupovat ani prat..jedine co a stve je ze mam malo mlieka takze musim prikrmovat nutrilonom..v noci sa obcas aj vyspim ale vacsinou ani nie, ale aspon ze oliver pribera a rastie...nooo uz mi u to moje mrncadlo mrnci..tak zatial babulky..

cucuska
autor
19. okt 2008

tehulka ahoj a gratulujem k malinkému Oliverkovi.
loosik: no škola stojí. xixixi. Akurát som tam bola v sobotu bola, teda včera a priniesla som táaaaaak veľa kníh až ma z toho tak rozbolela hlava. jaaaaaaj už aj termín skúšky mi dali , vôbec nezaháľajú. A náš drobec mal dnes divnú noc. zobudila sa na mlieko o 00:30 potom sa pokakala ale totál, a naša herečka si potom do 03:00 štebotala spievala v postieľke, nie a nie spať a maminka a tatinko teda vstali a šli sa s Emkou hrať. Ráno som vstala akoby ma mechom praštil. Vy ste hádam spali lepšie ako my. A to som si myslela, Že keď bola v noci hore, háma potiahne lhšie ako do 07:00. ale omyl o 07:00 už štebotala zas. 😀 😀 😀

cucuska
autor
20. okt 2008

a dnes tu ešte nik nebol???? Babulky prajem Vám krásny deň 😕 😵

cucuska
autor
21. okt 2008

babuľky a zas som tu sama a sama. kde ste???? čo nové???

veva1
22. okt 2008

ahojte mamky 😵
u nas po starom,mame sa vyborne. Tomko uz stoji sam tak ,cakam kazdym dnom ze sa rozbehne 😵

emmaelzer
22. okt 2008

dobre ranko, my stale trpime s nadchou, a uz viem, ze to je od zubov, uz od soboty skoro nic Eliza nepapa a ani mlieko uz velmi nechce, lebo koli soplom sa dusi, ked pije...uz som z toho na nervy...

emily3
22. okt 2008

Ahojte maminky
aj my bojujeme s kaslom a soplikmi. Marek kasle ako stary chrniec, a Misko mal teploty asi zo zubkou a teraz soplikuje a kasle 😒 , a uz stoji sam a urobi sam bez drzania cca 14 krokov a kazdy den sa zlepsuje a cvici, capne na zadok, znova sa postavi a ide dalej. je velmi rozkosny a zlatucky... 😀 😀

evitkamalicka
22. okt 2008

ahojte maminky...ako sa mate? my sme boli v pondelok v poradni, pribrali sme 350g a maly je zdravucky takze spokojnost...akurat sme dosli z prechadzky, napapali sa a uz spokojne spinkame, tak som pustila pracku nech aj nieco uzitocne doma robim 😅

cucuska
autor
22. okt 2008

ahojte babule. no my sme tiež došli a dali krpca hajať. ja kukám sem či tu niekoho nenájdem a popri tom robím školu. jaaaaaaj a ešte mám farbu na hlave. xixixi 😀

evita - gratulujem

emily3
22. okt 2008

ahojte, bola som sa prejst s mojimi chlapcami ( maju sopliky a kasel) a vyzdvihli sme Mon zo skoly.
cucuska aku skolu robis?
evit ako sa mate?

cucuska
autor
22. okt 2008

študujem teológiu. už tretí rok, ale pri malej mi to dá zabrať hlavne filozofia 😖 možno budem Mgr xixixi ale či sa uplatním tak to je otázka. vyskúšala si už homeopatiká na soplíky??? volajú sa Coryzália. mne u malej zaberajú na 100 precent

evitkamalicka
22. okt 2008

cucuska dakujem

emily inac sa mame dobre, nestazujem si, maly je velmi dobrucky, takze mam kopec casu aj pre seba

cucuska
autor
22. okt 2008

jeej tak to ti už teraz závidím. Ja teraz stíham hlavne školu len vtedy keď Emuška hajá 😀 😀 😀
utekám zmyť farbu som zvedavá na výsledok.

emily3
22. okt 2008

cucuska teológiu? aj ja študujem na teologickej fakulte Nauka o rodine 😉 , teraz som v druhom ( try roky bakalar, a potom uvidim ci budem zvladat pokracovat)
Homeopatika nepouzivame, je to proti nasej viere ( nieco tam je co nieje dobre...).

evitka tak si to uzivaj, lebo ked maly zacne objavovat svet sa vsetko zmeni... 😉

cucuska
autor
22. okt 2008

emili s tým bojovaním máš pravdu. Moja malá tak dobre papavala a terz je to doslova boj. no a zo mňa bude katechéta. rada by som užila ale či sa mi ten sen splní tak to neviem. teraz sa venujem príprave na birmovku. je to zaujímavé kecať s pubertiakmi.

cucuska
autor
22. okt 2008

už mám tmavú hlavu som čierna. 😅 😕 😕

cucuska
autor
22. okt 2008

už ste ma opustili???

cucuska
autor
22. okt 2008

emyli Miško ti už behá???

emily3
22. okt 2008

ahoj cucuska no musela som vas opustit, Monika mala dnes koncert, spieva a mali vystavu malych deti...mame doma hviezdu. velmi pekny obrazok a pefektne spievala, sikulka moja.
Misko uz urobi niekolko krokov sam bez drzania, kazdy den sa zlepsuje a uz prejde cez celu obyvacku...sikulak, som z neho hotova (v dobrom) v siedmom si sadol sam a zacal trenovat stvornoskovanie a v osmom uz stal z drzanim a popri nabytku presiel a teraz sa pusta...a ma 4 zubky a tlacia sa mu dvojky horne a papa uz vsetko to co my ( ale to dr. nemozem povedat 😅 ) tlieska ruckami " tapi tapi"...no jednoducho nam robi radost..sikulko nas maly 😀 😀 😀

veva1
22. okt 2008

ahojte
misko je sikulka.
tomko lozil v 6mesiacoch a o mesiac na to sa postavil a od vtedy nic viac 😀 ,asi je spokojny ze sa s tym stvorkovanim dostane kde chce,alebo nevladze svoj tazky zadocek 😀

cucuska
autor
22. okt 2008

tak to je riasny šikula. To veru gratulujem 😀
naša Emka neštvornožkuje ale posúva sa po zadočku. Viete aké máme čisté podlahy?? 😀 😀 😀
stojí vedľa nábytku. jeď ju držim za obe ruky tak ide ako drak v postielke sa posúva zatial takto. Veď ja si hovorím všetko raz príde 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre