Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
26. dec 2009

resp masi pol mesiaca,kedze to plati od 1.1.2010 a Emka ma 16.1. 2 rocky 😒

lia
26. dec 2009

ahojte,

prosim vas o radu,ako ste zacali otuzovat babatka??mozem ju nechat vnutri nababusenu v kociku s otvorenym balkonom na 15min.??a ako dalej treba postupovat??

veva1
26. dec 2009

lius ja som tomiho asi tyzdnoveho obliekla a sla s nim na nejaku polhodku von. Bolo urcite minus 😉

lia
26. dec 2009

vevi,ja by som tiez isla von,ale bojim sa,ona brala doteraz antibiotika

teuska
26. dec 2009

Caute babulky, pridala som brusko do albumu. 🙂

petruci6
26. dec 2009

lius taka malicka a uz ATB?? homeo nestacia? ☹
ja som s malou isla von ked mala 2t prvy x
predtym som ju davala v izbe do kocika pri okno
bola kosa

baby tu kuk o navyseni RP
http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

loss
26. dec 2009

ahojte no ja neviem ci budem mat narok ked ma pocas tehu s Nelly prepustili 😔

lia
26. dec 2009

petru,doktorka ju popocuvala a uznala za vhodne dat jej atb 😒 aj homeo brala,uz sme z toho vonku,klop,klop,klop.

loss
26. dec 2009

lius to uz mate 2tyzdne ale to leti

petruci6
26. dec 2009

lius to je super,ze ste uz v poriadku,ked ju kojis,kludne aj ty papaj homeo a vitaminy,dostane sa jej to do mliecka 😉
loss myslim,ze by si mala mat na to narok,ale nie som si ista,skus poslat IP gape,ona je odbornik 😉

loss
26. dec 2009

petru dakujem idem jej napisat

emily3
26. dec 2009

krasne po Vianicne sviatky, milosti plne a pokojne prezitie a stastny novy rok, nech je lepsi ako ten predosli a splnia sa vam tejne sny 😉 😀 😀 😀 😀

trosku neskor, ale skor som sa ani nedostala k pc....mali sme krasne vianoce, teda este mame, detvaky podostavali koooooopec darcekov, v noci sme robili stromcek, rano sme uz len poculi ako padaju gule zo stromceka,...to Marek uz obdivoval stromcek...a potom darceky sme dali az po vecery, deti boli udivene, ze tam nie su darceky..aspon vecerali...a potom som bola s nimi v izbe a ocino tam dal darceky....detska boli take stastne..... 😀

emily3
26. dec 2009

lia ahoooj mamina ako sa ti dari? 😉

lolka
27. dec 2009

baby, dufam, ze ste mali krasne sviatky a dobre sa napapali 😉
lius, super, ze je malicka uz ok 😉 von by si uz aj mohla ist, nie su velke mrazy, tak cca 30 min. je v pohode - tedy si myslim.
my sme boli pozriet vcera kamosov, co sa im 1.12. narodil chlapcek - a vcera boli tiez na prvej prechadzke. maly je krasny, pekne spinkal, pekne papa, tak sa tesime s nimi 😉

inak, vlozila som fotky kocika do albumu 😉

my dnes varime obed pre svokrovcov + svagrinnu s rodinou....dohromady nas bude 8 😅 neviem ako sa pomestime, ale snad to zvladneme. ja som uvarila hribikovu polievku a muzik bryndzove halusky.....uz to tu super voniiiiiii 😵

petruci6
27. dec 2009

loli peknucky,dobry vyber 😉 🙂

loss
27. dec 2009

loli kocik je peknucky tak uz sa pripravujete 😵

smejko1
27. dec 2009

petruci dik za link, lebo konecne rozumiem o co v tom navyseni ide... dakujem

no a vsetkym zelam krasne sviatky............ my sme mali take bohate vianoce, ze fakt rackarstvo je oproti nasmu bytu suvix......... uz som zas co to poschovavala, lebo maly vydrzal pri vsetkom cca 5sekund........ mali sme vlastne 3x vianoce........ 24 u sami, 25 u nasich a 26 u svokrovcov.........cekom sa mi ten system pozdava........ az natu kopu darov........

loli, nedokazem identifikovat co to mas za znacku kocika,,,,,,,,,co je to? a drzim palce na spolocnu veceru........

inak u nas to boli naj najnaj vianoce, lebo ta radost v damienkovych ociach......... no krasa.......

este prezit silvester a mozeme sa tesit na leto 😀

loss
27. dec 2009

ahoj smejko 😵

evitkamalicka
27. dec 2009

servuste

zuzkaprofant
27. dec 2009

cafte ako sviatkuje mi celkom oki len malemu zubky idu tak placka a uz lezie takze same modrinky ma uz a dnes som mu nechtiac do ocka pichla s prstom pri obliekani lebo ani to sa neda odkedy leze tak prebalujeme v pohybe 😀 😀

lolka kociarik mas teutoniu? CI SA MYLIM

emily3
27. dec 2009

smejko aj k nam sa prestahovalo hrackarstvo, deti sa topili v hrackach a papieroch 😀 😀 😀 😀 a teraz sme tiez tak chodili, jeden den jedni stari rodicia, druhi...prastari a pod kazdym stromcekom niec....a to obzerstvo....potom Lucka nemoze spavat, co ju tlaci brusko.... moja vina, moja moja vina 😅 ...ale ked vsade ponukaju take dobroty ze nemozem odolat....salaty, kapusta...same super jedla pre kojacu...
inak Lucka rastie prd ocami, nahlas sa rehoce a rozprava s as nami....je spolocenska a neche byt sama..uz vsetko chyta a strka do ust, velmirada vsetko zuzle, najma svoj palec, alebo niekoho ineho.... 😅

trpezliva
28. dec 2009

Ahojteee...
Smejko, aj my sme mali zatial naj, naj, naj Vianoce, aj ked ta vecera bola super rychla, lebo sme najprv isli k nasim, potom k svokrovcom, potom doma sme mali az veceru a deti uz boli dost unavene, takze len rychlovka kapra uprazit, salat do seba nahadzat a ulozit ich spat. Darcekov bolo aaaaz, aaaaz...tiez neviem kam to dame. este aj rano sme rozbalovali, aby toho Lili nemala vela.
Naj darcek bolo kresielko na pozeranie telky. 🙂 Objednala som ho pre Lili cez internet, take mini kresielko pre deti, no odvtedy by len v nom sedela a ovladacom ukazuje na telku ze krtko, maja, pingu a tak striedavo.
Johanka este spinka, to je skor vynimka, lebo ona vstava rano hrozne skoro./dnes ju lili tromfla, ze od 5:30 je uz hore...no ale ja som isla spat o 20:30, takze som vyspata/.
Lolka, super kocik, pacia sa mi tie kvetinky. My mame take hebedo pre surodencov, neviem ci to vyuzijem, lebo ani do auta sa nam nezmesti..jedine tu na prechadzky s nim chodime, ale je to ako tank, samotny kocik ma 18kg plus Lili 10kg, plus Johanka naobliekana 5kg, takze tlacim 33kg aj viac 😝 . Do elektricky by nam nepomohol ani kulturista 😀 .

loss
28. dec 2009

teda Kika mas co robit

lolka
28. dec 2009

smejko, kocik je Teutonia - ako baby dobre tipovali 😉 dostali sme na to 15% zlavu, tak sme sa este vytesovali z dobreho nakupu 😀

my sme mali tiez zatial najkrajsie Vianoce, uzivala som si bruskate Vianoce a "stredobod" pozornosti 😀 😀
ale uz sa tesim aj na tie buducorocne, lebo uz budeme mat Vikinku 🙂 Viki uz dostala aj darcek, brat poslal z Kanady super Ergo nosic aj s takou vyplnou pre uplne mini babo + mini topanocky 🙂 tak som sa vytesovala aj za nu 😀

kika, kocik sa ti urcite zide, ved dost chodite aj na peso, na prechadzky s Emilom. muzik ta videl minuly tyzden pri poste, len kym si stihol uvedomit, ze si to ty, tak uz si aj bola prec. chcel aj hodit kuk na Johanku, ale asi si sa ponahlala, lebo si bola rychlo prec 😵
inak, chcela som si ist kupit tie plienky so zlavou Huggies, ale v Tescu (v hypermarkete aj v meste) ich uz nemaju 😒 tebe sa ich kde podarilo kupit ? hlavne, ze daju kupony so zlavou a nikde ich potom nemaju resp. nedolozia do regalov 😠 😒

a ten vcerajsi obed dopadol dobre, vsetkym chutilo a vsetko sa zjedlo, keby si chceli pridat - maju smolu 😅 no co, ved nemam hrnce ako pre vyvarovnu 😀

zuzkaprofant
28. dec 2009

lolka aky typ teutonie mate ja mam mistral s a som celkom snim spokojna hlavne je lahky na mna lahko sa velmi ovlada

loss
28. dec 2009

ahoj kocky tak u nas dnes nasnezilo,neboli sme ani vonku hrozna kosa 😠

lolka
28. dec 2009

zuzi, mame Fun System. je lahky, lahko ovladatelny, sportova cast sa da prehadzovat v smere aj v proti smere jazdy a zmesti sa do vytahu 😀 myslim, ze budem spokojna.
a mas ten Mistral co ma rovnako velke kolesa alebo s ten co ma tie predne male a otacave ?

lossik, u nas nesnezi, ale mozno aj bude 😅

u nas sa dnes maluje spalna , resp. muzik so svokrom......takze mame rozbombardovany byt 😅 ale zajtra by to uz mali dokoncit, dufam 😅

zuzkaprofant
28. dec 2009

lolka mam predne male otacave a tiez sa da pretacat v smere take nieco mam ale v inej farbe tu vanicku
http://www.teutonia.de/produkte/mistral/variant...

http://www.teutonia.de/produkte/zubehoer/sonsti...

v takom vzore aj ten mini nest mam ale tebe sa velmi neoplati lebo tebe bude treba poradny fusacik ten mini je dobry tak na leto

cucuska
autor
28. dec 2009

Ahojte
Emily ty si ale hTv hviezda. dnes si bola v TV na STV2 v programe mai to vedie najlepšie ako si kojila Lucku. Veľmi ti to pristalo teda Vám to pristalo.
Emka sa dnes vylicila z nádchy a preniesla ju na svoju maminu 😅

zuzkaprofant
28. dec 2009

cucusku nevies neda sa to pozriet niekde v archive na nete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre