Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
19. mar 2010

Cavte. tak skuste noveho kona cez mobil a rovno vas slahne

veva1
19. mar 2010

Cavte. tak skuste noveho kona cez mobil a rovno vas slahne

veva1
19. mar 2010

Cavte. tak skuste noveho kona cez mobil a rovno vas slahne

trpezliva
19. mar 2010

veva a co ty pises trojmo 😀 😀 😀 ?
ja som bola vencit emila.

evitkamalicka
19. mar 2010

mne akurat priniesli pizzu hawai tak sa napchavam 😅

lucim
19. mar 2010

ahojteeeee, ja vam v pase vidim aj mena aj terminy aj vsetko. asi to chce cas ... a teraz trpezlivost. 😉

emily3
19. mar 2010

ja sa tvarim ze sa ucim.....
evitka mnam, moja najoblubenejsia pizza... 😉

habibi78
20. mar 2010

mne sa to tu nepaaaaaaaaci.... 😖 😖 😖 😖

habibi78
20. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeeeej, ale moja nova fotka sa mi paci..... 😀 😀 😀 😀

retkvicka
20. mar 2010

ahoj sojky, toto sa mi asi nepaci.....

habibi78
20. mar 2010

ale ako sa tu vrtam, je to premakanejsie, musi sa uznat.... len sa tu uz nemozem orientovat po pamati, tak ako doteraz.... 😝

teuska
20. mar 2010

caute babulky 😅
Losik perfektna basnicka 😀
Emily gratulujem ku skuske 😀

Baby my dnes papame kazdu hodinu. Kedy sa to upravi, kedy uz bude mat nejaky 3hodinovy rezim?
Mojho maleho obcas strasne napina, ale nie vzdy potom grcka. Som to zabudla povedat doktorke. Je to normalne u babatiek, alebo je to ten reflux?

kubko
20. mar 2010

Caute bambulky len vas chcem pozdravit nic nestiham vymienam kocik, tak som bola po sto rokoch na koni, pozeram ze sa krasne rozrastame len tak dalej. Vsetkym prajem zdrave deticky, spokojne bruska a snazilkam plodne maternice. Cmuki sme zdravucki ked budem mat cas hodim sem nejake dalsie aktualne foto chybate mi papapapapappa lubime vas Monika, Hanka a Kubko

bershka
20. mar 2010

ahojte kocky. pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc. ja mam furt srajdu, furt ma prehana a je mi zle. dnes som zjedla len jeden vareny zemiak a furt sa citim nafuknuta jak prasa. uz dva dni beriem endiaron ako mi kazala dokina a furt mi to nepomaha ☹

btw, tento konik je otrasny

emily3
20. mar 2010

ahojte
teuska je to normalne ze male babatka grckaju, je este malicky....a papat moze kazdu chvilku, upravi sa to.. 😉
dnes som mala skusku, myslim ze som urobila ...tak este dve,,, a diplo 😝
bershka skore uzdravenie 😉
kubko ahoooj nedavno sme ta spominali 😉

veva1
20. mar 2010

ahojte,tak prvy krat som na tomto konovi na PC a idem skusit co to da 😀

veva1
20. mar 2010

tak este raz 😀

bershka
20. mar 2010

baby, ja sa bojim, ze mam nieco prudko infekcne a odvezu ma do nemocky. 😔

emily3
20. mar 2010

bersh ?? drzkaj sa.....je to tak zle?

bershka
20. mar 2010

emily. ved uz "prieserujem" od utorka. dnes som zjedla len jeden banan a vareny zemiak a serem s prepacenim jak das 😠 😠 😠 😠 😠

emily3
20. mar 2010

bersh tak to je dlho..infuzky by ti nepomohli?....neviem nie som lekar...

bershka
20. mar 2010

ja neviem emily. nemam krce, nic len stale hnackujem. od utorka som mala aj horucky, ale v stredu a stvrtok to bolo uz relativne ok, a v piatok sa mi to zhorsilo

emily3
20. mar 2010

bers chvilu to trva kym sa to vsetko vrati do normalu..a lekarka ti dala nejake lieky? beries aj nejake probiotika, na upravenie crevnej flory?...jedine dieta...bersh opatruj sa....

bershka
20. mar 2010

no vsetko co mi nakazala, tak som brala poctivo. ale preco sa to rapidne zhorsilo to neviem. davam do seba endiaron, som len na rozkoch, ale aj tie ma prehanaju

smejko1
20. mar 2010

boze to len mojej hlave na materskej robia?

zatial len s udivom pozeram co to je za noveho kona??? ale fotky su tu krajsie......

bershka - zavolaj svojej dokyne.... mozno staci dake vytery spravit, hlavne nech mala nic nechyti

emily3
20. mar 2010

bers zajtra uz bude lepsie...chod si pospat ak mozes...

bershka
20. mar 2010

no ja dufam a pevne verim, lebo uz som slaba jak caj. nevladzem uz anii s malou behat za ruky, nieto nosit ju este po schodoch stale za havom... ach boze... ☹ ☹ ☹ ☹

emily3
20. mar 2010

smejko ahooojko ako sa mas tehulka?
mne uz sa treti krat snivalo ze som tehu..tento krat som na to prisla az v stvrtom mesiaci, ked som zacala citit pohyby 😅 ...vidis ako to prezivam s vami?

smejko1
20. mar 2010

emily a skuska ako? blahozelam k tej zo stredy......
mne sa modre z neba uz ani nepaci tak to vsetko natahuju ako sliz a moderatorovi sa nehodi taky citlivak....... ale par krat som si aj ja porumazgala......

kubko - super Ta pocut...... inak nakukla som Ti do pasu a ze Jakubko ma uz 5 mesiacov........ ja niekedy fakt nevrim ako ten cas letiiiiii

bershka
20. mar 2010

smejko, lenze ja nemam ani kam dat malu... ved to sa bojim... ze to zas chyti. uz to raz mala

bershka
20. mar 2010

modre z neba? robia z toho len brnkacku na city. ja viem, ze postihnuti si zasluzia, ale aj obyc ludia maju sny

emily3
20. mar 2010

skuska neviem, ale myslim ze som ju urobila, bola pisomna a musi este vyhodnotit...este dve..teraz tukam diplomovku, ale ide to pomaly........modre z nebauz nepozerame, je to citak a zamerane na socialne slabsich...ale aj my snivame a nezasluzime si sponit sen? uz som tam poslala aspon tri a neozvali sa..tak si to radsej budem snivat sama, bez nich...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre