Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
10. dec 2008

😀 😀

tribitka
10. dec 2008

ahojte babulenky.
Zuzu, pekne rastiete, len tak dalej.... pohlavie neviete? 😵
petru, o chvílku máš bábatko doma, zo zi bude super! 😀
babulky, mám strašnú chuť na kyslú zemiakovú polievku.... neviete ako sa robí????? 😅

janula_nz
10. dec 2008

ahojte. trosku zabludim k vam. mozem?

tribitka
10. dec 2008

ahoooooooj janulka, ako sa máš?
nevieš náhodou, ako sa robí zemiačka na kyslo?? 😀

zuzkaprofant
10. dec 2008

ahoj tribit neviem ale najdes urcite na nete daj so do google 😀

sloniiicek
10. dec 2008

ahojte babulky. ako sa vam dari? my sa mame dobre. v nedelu mame 5 mesiacikov, vazime 5,5 kg a mame 62 cm. 😉 martinka je strasne krasna a usmievava. nadherne sa skeri. hned by som ju spapala od lasky. 😀

petruci6
10. dec 2008

tak sme spat.mrzli sme vonku 1 a pol hodku,domov sme sli peso po schodoch na 5 posch a ten kliest sa drzi zubami nechtami a ani sa nepohne 😀 😀
aspon som kupila mamine darcek k zajtrajsim narodkam

tribit uz si uvarila polievku? lebo ja viiiiiiiiem recept 🙂

lolka
10. dec 2008

caute zabky 🙂
petru, s tym splnom mas pravdu, kamoska rodila o cca 14 dni skor - bol spln a v porodnici bolo "narvano", doki vravel, ze sa vsetky babatka rozhodli prijst na svet 😀 😀 takze uz mozno cez vikend bude Linduska na svete 😉

ja som bola hrat squash, som nejak unavena 😅 ale nevadi, chystam sa piect vanilkove rozteky, mnam 😝

petruci6
10. dec 2008

tebe sa ale vegeti, do roboty nechodi, squash si hrava......tebe je sveta zit loli 😀

ja sa uz chystam na ten piatok, len ci sa aj mala chysta 😀

tu bola narvana porodnica na Mikulasa, dr sa smiali ci chcu vsetky zeny darceky

zuzkaprofant
10. dec 2008

vsetci peciete ci co bola som u kamosky ta uz napecene dalsia akurat pecie ked som jej volala a mne sa nechce som sa dnes najedla u kamosky a dako vam poviem ze mi nechutia kolaciky 😠

lolka
10. dec 2008

petru, musim si to uzivat, ved neviem ako dlho tento stav este potrva 😕
budem na teba mysliet a dufat, aby si porodila, aj ked este nemas termin. urcite nechces byt cez vianoce v nemocke a Linduska by bola najkrajsi vianocny darcek pod stromcekom 🙂

petruci6
10. dec 2008

nechutia?????? ja vrazdim ked nemam sladke kazdy den

ved mas este cas piect, u nas sa tento rok poponahlali vianoce,kvoli tomu,ze neviem kedy ma to chyti,ale inak vsetko robime par dni pred vianocami

zuzkaprofant
10. dec 2008

no jasne tasku uz nachystaj ku dveram 😀 😀 mne sladke velmi nechuti zatial 😀

lolka
10. dec 2008

ja by som bez sladkeho neprezila 😀 kolaciky mam rada, ja peciem sama pre seba prip. pre navstevy.....moj drahy to neluuubi 😒
zuzi, ved ty si kucharka jako hrom, ako ze nepecies ???

petruci6
10. dec 2008

ja som tiez nemusela sladke do takeho 5.mes ale potom sa to rozbehlo..a uz nezastavilo 😀

dakujem loli 😉

ako to vyzera s vami? uz mate temin?

lolka
10. dec 2008

petru, snazilkujeme sice - ale nemeriem BT, nic nepocitam, nejako som na to (az tak) prestala mysliet....viac myslim na zhananie roboty, chodim na pohovory, aj sa blizia Vianoce, tak mam myslienky aj niekde inde a som tomu rada. prave vcera sme sa s drahym bavili, ze by sme na to UO sli az tak v marci - aprili.....uvidime 🙄
a mozno sa dovtedy zadari aj samo 😵

lolka
10. dec 2008

my sme sladka cela rodina, moja polovicka si na to musela zvyknut....on je skor na masko 😀 jeho ked sa opytam co mam upiect - tak povie "kura" !! 😝

petruci6
10. dec 2008

to je dobre,presne takto sa to podarilo nam
chcela som novu robotu,chodila po pohovoroch a dr som chcela zac riesit az po juni 2008,no a 3 mes pred junom sa zadarilo aj samo 🙂 no jasne,ze nie samo,s nasim pricinenim,ale psychika robi vela,tak drzim palce,aby to slo prirodzene 😉

vies,ze si na rade?alebo nie? 😵

zuzkaprofant
10. dec 2008

no ked vam poviem ze uz tak nevarim kazdy den ako pred tym 😀 😀 martino ke uz prejedeny a mne nechuti ja si dam jogutik ovocie a mne to staci akurat som dnes varila polievocku zeleninovu budem mat aj na zajtra a v piatok urobim fazulovu mam na nu chut a cez v sobotu vari martinko tak sme dohodnuty ja cez tyzden a ked on ma volno tak on vari aby som sa ja mohla najest lebo mne nechuti ked ja varim sa najem pri ochutnavkach 😀

petruci6
10. dec 2008

zuzi ty si tym tehotenstvom zlenivela,neviem ci este Martinko bude chciet dalsie 😀

zuzkaprofant
10. dec 2008

no sme sa smiali ze teraz sa zaucujem druhe to uz bude ine a pri 3 si ani nevsimnem ze som tehu 😀 😀

troska som zlenivela ale poviem ti pravdu keby si ty bola od leta len doma tak by si tie uz ma nebavi kazdy den to iste, navarim a nema kto jest a vsetko vyhadzujeme tak nevarim a jeme co mame v chladnicke a hotovo

petruci6
10. dec 2008

ja som doma uz od sept,tak viem o com hovoris a to nevarim vobec 😀

zuzkaprofant
10. dec 2008

no vidis mamka ti vari? Inac doma nie je zle keby tu bol niekto so mnou ale ked som stale sama tak sa mi nechce lebo ja tolko nezjem sama kolko navarim ved vies ako to je varit pre jedneho cloveka 😀

ale teta mi pride asi v january a ostane tu asi mesiac tak sa tesim to inac priberem tepla stava kazdy den polievka a druhe a aj vecera bude varena 😀

lolka
10. dec 2008

ja som tiez doma a nevarim kazdy den 😅 sama pre seba si uklohnim max.cestoviny alebo palacinky

zuzkaprofant
10. dec 2008

ved aj ja tak ale co ja zjem 2 palacinky a odfukujem akurat si robim chlebik vo vajicku a to bude mat aj martinko ked pride domov sa potesi 😀 😀 ale tesim sa na vianoce budem vyvarat pozvali sme aj znamych ta sa poje vsetko

petruci6
10. dec 2008

dnes som po dlhej dobe varila sackovu polievku a plny plech cestovin s tuniakom,bude aj na tyzden 😀

petruci6
10. dec 2008

robite mi chute s tymi palacinkami,nehanbite sa? 😝 kto mi teraz urobi?
ja uz nevydrzim tolko stat nad sporakom a prehadzovat jednu po druhej.. a kym skoncim,tak mi neostane ani jedna,lebo tu sa jedia za pochodu

zuzkaprofant
10. dec 2008

petru nik nie je doma? ja uz jem chlebik vo vajicku s kecupom 😀

lolka
10. dec 2008

mne palacinky nikdo nespapa, Martin si da max.jednu s nutelou, takze secky zjem jaaaaaaaa a potom mam pneumatiku na bruchu 😀 😀

dievky, idem piect, zatial papa 😉

petruci6
10. dec 2008

co ides piect?

zuzi v nasej rodine robim palacinky iba ja,ostatny ich iba jedia 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre