Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
19. jan 2009

alekdeee...som telocvikarka 😵 😵
a bola som reprezentantka pred tehu

zuzkaprofant
19. jan 2009

takze ucitelka 😉 ale este stale mas kondicku ci nie?

stankatt
19. jan 2009

Kika si ucitelka? hmmm vy ste obaja aj s muzikom sportovci, ze?

trpezliva
19. jan 2009

hej, aj muzik je takto "postihnuty"...len Lili padla daleko od stromu 😝 😀 ona vyzera ze bude skor na vrhy a hody... 😕
musim ist. tak pekny den zatial.

stankatt
19. jan 2009

aj tebe kikus 🙂
Babenky smejko sa neozvala?

lolka
19. jan 2009

zuzi, nie nemala som injekciu - ja si ju na take klasikos vrtanie nedavam. ale teraz mi moc nevrtala, mala som vlozku v zube a dnes mi ho zablombovala.
kika, super nosic, ani nezmokne alebo ju nezasnesi 😵 takto sa ti asi lahsie venci, ked mas volne ruky a mozes aj ratovat Emila 😀

petruci6
19. jan 2009

tak som dozehlila,znovu nakojila,uspala a teraz som rychlo zbuchala polievku do seba
dnes ani nejdeme von,zima je,ale uz sa tesim na plusove stupne,budeme chodit kazdy den
tento tyzden mame aj pokoj od dr,ale bud tyzden mame poradnu a na druhy den kontrolu usiek,uz sa tesim 😝

bianca
19. jan 2009

ahoj

tak to ja s malou teraz von nejdem.V stredu mame mat ockovania a neriskujem ked je vsade tolko chripky dookola.Je zla ako cert a potrebuje vyvetrat ale mam strach

bambi7
19. jan 2009

cafte babule

peru ako sa mate?a babulky kedy sa davaju prepichnut uska?

petruci6
19. jan 2009

bianca tak ju daj na balkon na chvilku 😉

bambi my sa mame dobre,dakujem a co ty a Dominika? 😵

ja sa chcem poradit s pediatrickou ohladom usiek,ale tak skoro to urcite nechcem,mozno ked bude mat tak 4-5mes

bianca
19. jan 2009

bambi ahoj

je na tebe kedy das prepichnut.Najlepsie je cim skor ale nasa dr to nechce spravit pokial mala nebude zaockovana,tak budeme mat 4 mes a nausnice v krabicke

petruci6
19. jan 2009

aj tak nemozete dat hned vase nausnice,najprv maju tie kt im nastrelia,neviem ako sa volaju..

bambi7
19. jan 2009

jaj tak.....viem ze kamoske prepichli ale bolo to davnejsie asi pred rokom v 2mesiaci.....

no my sa mame ok vsetko po starom sme domka lezkame a lezkame.....klasika

bambi7
19. jan 2009

kamoske prepic ihlou u detskej.....

bianca
19. jan 2009

petka nie nie.Nemusi.Je to podla toho co das.Ci pichnut ci nastrelit

petruci6
19. jan 2009

ja chcem dat nastrelit,je to podla mna "humanejsie" a rychlejsie,teda dufam,ze to moja pediatricka robi,inak neviem kam by som sla

baby ja este stale krvacam,uz ma to nebavi,neda sa to nejako zastavit?

lucim
19. jan 2009

JA SOM SI DALA NASTRELIT V TETOVACOM STUDIU 4 DIERKY, ked som mala 21r. dovtedy som mala uska neporusene. 😝

bianca
19. jan 2009

Petru v kazdom tetovacom salone skoro nastreluju.Otazka je kde to nastrelia aj miminku

inak ja som krvacala skoro cele 6-nedelie

bambi7
19. jan 2009

aj ja som si dala ked som mala 13 🙂 ale poviem vam ze by som bola radsej keby som ich mala od malicka 😀

a pediater to robi rychlo tiez uz maju prax aspon co som ja videla .....ide to rychlo je tam tenka kozicka 😉

bianca
19. jan 2009

bambi ja som si 3-tiu dierku pichla sama asi v 15-tich rokoch a 4-asi v 17-tich 😀

petruci6
19. jan 2009

ja by som bola radsej keby mi ich nenastrelili ked som bola mala,lebo ich mam nakrivo a nemozem nosit ani male nausnice,iba take dlhsie na kt to nevidno,jednu mam vyssie ako druhu 😝

petruci6
19. jan 2009

aj ja som si prepichovala sama v puberte asi 3 dierky,ale uz su zarastene 😀

bianca
19. jan 2009

petru to mala aj moja mama a prestala nosit nausnice koli tomu.uz jej dierky zarastli a teraz si ich nechce dat pichnut(a ani sa jej nedivim)

petruci6
19. jan 2009

volakedy pichali ako sa im chcelo a nerozmyslali

bambi7
19. jan 2009

no ja dam u pediatricky 😉 uz sa tesimmmmm ked bude pri mneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

babulky tak sa majte krasne paaaa a drzte saaa

bianca
19. jan 2009

bambi sak pockaj.Ja som dnes uz bola na pokraji nerv.zrutenia 😀 😀 😀 ahoj

trpezliva
19. jan 2009

petru, a preco tak velmi chces nausnicky?? ja ich nedam Lili, ved ked bude velka a budu sa jej pacit, tak jej mozme dat uska prepichnut/nastrelit. Nie je nic horsie, ako hnisave, zapalene uska maleho babatka. nasa si uska furt chyta, taha si na nich capicu, nedajboze by sa jej zasekla nausnicka do capice...ani si to nechcem predstavit. a po pravde, sa mi to ani nepaci, niektorym dievcatkam daju obrovske nausnice k malej hlavicke..vyzera to smiesne. a naco???? mne to je jedno, ked si niekto mysli, ze Lili je chlapcek...(stalo sa nam to jedine na plavani, lebo tam maju vsetky deti rovnake plavky 😅 ).
tolko moj nazor. dufam, ze ma neukamenujete. ale som zvedava, ci je tu este niekto proti nausnickam. 🙂
(tak isto s obriezkou nesuhlasim..bolo dokazane, ze male babatko to boli tak isto ako velkych chlapov... 😖 ☹ )

klementina
19. jan 2009

ahojte, ja tiez nechcem dat nasej malej nausnicky, tiez som citala, ze babetka to boli rovnako ako vacsie deti, takze je to jedno. a nepaci sa mi to, tie male dievcatka holohlavne s nausnickami sa mi zdaju smiesne. ale je to kazdeho nazor. moja mama je z toho nestastna, ta uz nasla nausky po mne, ze jej ich dame. zo zlteho zlata ☹ tak som jej povedala, ze az neskor. podla mna az ked bude chodit do skolky a bude chciet byt paradnica, tak to nastrelenie pistolou prezije

bershka
19. jan 2009

čaute kočičky.

petru: ty hádžeš na mňa dobrý bobek, som ti písala pred sto rokmi ip a ty nič

emily3
19. jan 2009

my sme dali malej nausnicky, prepichovala ich kamaratka a manzel bol pri tom..samotne prepichovanie nebolelo, horsie to uz bolo s nausnicami..mali sme ten najzlozitejsi uzaver aky existuje...ale mala to prezila. s chlapcami sme nemali tie problemy 😉 a teraz uvidime...asi dame prepichnut , ked bude dievcatko....
a mala rada nosi nausnice a sa paradi, horsie je ze ich uspesne straca a to moze mat uzaver aky chce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre