Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
26. jan 2009

petru mi mame iba vigantol.Kanavit nam dr, nedala i ked by mala a Vigos davame asi od 5 dna

trpezliva
26. jan 2009

bianca, no on sa tak rychlo prezlecie do teplakov, ze ho nestiham zastavit..a isiel asi na hodinku a pol 😠 .
alekeby nebol isiel, tak by len vrcal, ze nemohol ist behata vyvetrat si hlavu..takze ho radsej pustam.
aj ja som mala choditko, ale mam trochu problemy s chrbticou...no ale ked v nom bude lili len hodinku denne, tak by to malo byt ok. 🙂
petru, to by ma stvalo tiez..

bianca
26. jan 2009

teda ked nezabudnem

petruci6
26. jan 2009

ked nepride tento tyzden,tak to zrusim a kupim inde

bianca
26. jan 2009

kikus fajny sport.kocika mate.Aka to je znacka?

bershka
26. jan 2009

stankatt: nie čecha, bartkoviaka, alebo dečkova... jedného z týchto fešákov 😀

zuzkaprofant
26. jan 2009

berska ides cisarskym ked som pochopila?

petruci6
26. jan 2009

bersh a co linda? vylucili ste to meno?

bershka
26. jan 2009

nejdem cisárskym asi. len ak to bude nutné. ja som totiž ešte na poradni v nemocke nebola. chystám sa tam zajtra.
petru: no lindu sme vylúčili. drahý nechce.

bershka
26. jan 2009

zuzi, tak predsalen to bude ten chlapčisko 😉

zuzkaprofant
26. jan 2009

no hej pipik tam bol mozno ze to je pupocna snura ale asi nie doky by sa nemylil 😀 😀
dievcata kedy si mam poprat decke veci asi je este skoro ze?

bershka
26. jan 2009

zuzi: hehe, ty si zlatá. mne sa to zdalo skoro prať dva týždne dozadu 😉

bershka
26. jan 2009

kukám že máš v páse 100cm, ja som mala 98 pred troma tt 😉
malý sa riadne vyvíja kukám

zuzkaprofant
26. jan 2009

berska mo uz mam viacej asi 107,5cm 😀 no aj on aj ja sa vyvijame poriadne mna uz martin obuva niekedy si ani ponozky neviem dat ked som oblecena v rifliach 😀 no co uz aka budem vysoka tak aj siroka na konci tehu ale len nech je pofanticek zdravy asi bude po ocinkovy kludny ale len by papalo lebo ked som hladna tak kope

bershka
26. jan 2009

no ja sa ešte obujem - horko-ťažko, ale som doma sama celé dni, tak musím.

zuzkaprofant
26. jan 2009

aj ja som sama ale to nosim take domace ponozticky co su take volnejsie 😀 a ked mam teplacky tak sa da obut
jak ti je dobre o chvilu uz budes rodit ja este 3 mesiace joooooooooj to bude este ale sa tesim inac je to velmi pekne ked babatko tak kopka ze citis aj ked niekedy je to bolestive ale je to pekne

cucuska
autor
26. jan 2009

aqhojte babule, no konečne som sa sem dostala, Emka už haja a ja mám pooookojjjjj a čas pre seba 😀

stankatt
26. jan 2009

Ahojte 🙂 uz hajame 🙂
Kikus smejko mi pisala, ze nas citka, len nestiha pismenkovat 😉 Takze smejiiiiiii ahoooooooooooooojjjj 🙂 🙂 🙂

stankatt
26. jan 2009

Bianca ked nekojis, tak sa dava iba vigantol, tie druhe to je tusim draslik? neviem ale je to v tych mliekach, netreba ich davat este zvlast

bianca
26. jan 2009

stani ale ani na zaciatku ked som kojila nam ho nikto nedal

a kanavit je vitamin K ak ma pamat neklame

stankatt
26. jan 2009

bius K je draslik 😉 ani mne ho v porodke nedali a hned po prepusteni jak sme sa boli zahlasit u doktorky mi to takto povedala. A ved aj v porodke som davala umele

bianca
26. jan 2009

stanka nie je to vit K.ver mi

stankatt
26. jan 2009

verim 🙂

bianca
26. jan 2009

a vigantol je calcium

stankatt
26. jan 2009

si dobraaaaaaaa 🙂
A nejake kvapky na spanok? 🙂 🙂 🙂 🙂 v noci pohoda, ale cez den ani boh... Samozrejme rychlo zaspala ked sme isli za Luckou, akoze aka som ja dobruckaaaaaaaaaaa maska moja je to.
Budem koncit, nejak zanedbavam mm, tak ho idem kuknut 😉

lucim
26. jan 2009

vigantol je vitamin D3 a kanavit je vitamin K - dava sa detom, lebo na zaciatku si ho este nevedia syntetizovat same.

bianca
26. jan 2009

pa pa.Inak je sirupcek dobry homeopaticky na spanie ale myslim ze az od roku

lucim
26. jan 2009

Sedalia sa vola. 😉

bianca
26. jan 2009

presne luci 😀

inak som sa tak tesila na panelak a on uz skoncil ☹

lolka
26. jan 2009

caute sisky 🙂
bianca, aj ja som pozerala panelak. muzik ho nema rad, ale neni doma tak som kukala 😀 teraz zacina nejaka komedia....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre