Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
2. feb 2009

zuzi nic nemaz.Ja nemam ani jednu fotku s bruskom bo som vsetko mazala jak sialena

a daj pokoj s //.Som na urcity cas vyliecena 😀

stankatt
2. feb 2009

tak vcera dorazila po 3 mesiacoch mrcha... 😝 😝 😝

bianca
2. feb 2009

stani 😝 😝 😝

emily3
2. feb 2009

ahojte maminy, ako sa mate?
Misko ma pruh, uz som vam pisala, sa vyzera ze sa mu zase zasekol, nemozem mu to zatlacit a evidentne ho to boli, teraz spi..a boli ho to aj ked som mu to skusala pocas spanku ☹ ...babatko moje

bianca
2. feb 2009

em a aky ma pruh?Chuda male ☹ boli ste na chirurgii?

emily3
2. feb 2009

bianca od narodenia s nim chodim na kontrolu...ten uzasny doktor teraz v januari zomrel...bola som snim v nemocnici na chirurgii a povedali ze mame prist o mesiac na kontrolu, o tyzden na to sa mu to zasekolo , utekali sme na pohotovost, ale po cestre sa mu ulavilo a tam na nas dr. pozeral ako na histerickych rodicov, ze malemu nic nie...tak teraz trpnem kazdy den kedy sa mu to zase zasekne...ma slabinovy pruh...uvidim ake to bude mat a ked sa mu to nezlepsi, urobim v tej nem. bordel ze si to za klobuk nedaju 😠

zuzkaprofant
2. feb 2009

emily a scoho mohol dostat ved je malicky ☹

emily3
2. feb 2009

prave babatka tomaju a chlapci najskor...chlapcom zostupuju semeniky z bruska a ta brusna stena sa bud nezrastie alebo je slaba a lahko sa pretrhne. starsi syn to mal tiez...jeho operovali 10mesacneho a miskovi sme to zistili az teraz v decembri... 😒

zuzkaprofant
2. feb 2009

jaaaaaj vazne , inac emily chlapceka sa inac zabaluje do plienocky ako dievcatk ze musim potom davat pozor na pipik ze?

emily3
2. feb 2009

zuzka nie, nie je votm rozdiel...pipik mu das dole...ale je lepsi na hygienu ...lebo dievcatka sa musia utierat od pisulky dole, aby si jej nezaniesla nieco do "susulky" ale u chlapcov je to jedno... 😉 ...sestra mala teraz dievcatko ( teda je o pol roka strsie od Miska, a ked som ju prebalovala, " nieco" mi tam chybalo... 😉

keikei
2. feb 2009

ahojte babulenky 😉

ako sa dnes máte?

Kubko hrozne moc sa teším, že si zase tehulka 😵 😵 😵 Veď sme ešte neni dávno boli spolu v pôrodnici, joj ten čas tak letí ....... držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku, píš ako sa máte a čo nové 😉

Lante, ty 22tt ???????? Kriste pane, však si už za polovicou 😨 vy sa ako máte?

Emily, a vy ako? Deťúrence poslúchajú? Už vedia o novej fazulke, čo na to povedali ?

kubko
2. feb 2009

Ahoj keikei, no naozaj to strasne letiiiiiii

evelyin ahooooooj sto rokov som ta nevidela, tak velmi drzkam palceky, nech sa to uz konecne pohne....

kubko
2. feb 2009

Emily drzkam palceky, nech to dobre dopadne.....

kubko
2. feb 2009

stanka blahozelam k mrche

zuzi, neboj to tvrdnutie bude v pohode, doktori si s tym urcite poradia.

a co vy ostatne maminky ako sa s drobcekmi mate? Dufam,ze dobrucko....

kubko
2. feb 2009

jeee pozeram, ze uz mam tehu demenciu. Zabudla som vam napisat v piatok som bola u dokiho a bol tam drobcek 5+5tt na dalsiu poradnu idem az za 6 tyzdnov tak dovtedy to bude uplna vecnost, ale nevadi.... Pri Hanke mi to urcite rychlo preleti....

bianca
2. feb 2009

emily nasa ma zas pupocnu kylu tak lepime pupcek uz od zaciatku.Neviem ako dlo este ☹

emily3
2. feb 2009

keike detom sme to este nepovedali, cakam az po kontrole v 12tt. ked bude vsetko ok, tak im to povieme. myslim ze sa budu tesit a zas pretekat ze chcu sestricku, braceka a budu vymyslat svoje meno 😉 😀
deti inac stale niekto sopli a pod. teraz mam zas vsetkych troch doma...

bianca, pupocny pruh nie je taky strasny, zrastie sa a bude dobre. Misko mal tiez a ani sme nelepili...horsi je ten slabinovy, a jemu to stale lieta hore dole..dnes bol dost mrzuty, placlivy akoby ho to bolelo... ☹

bianca
2. feb 2009

emily ja viem.V byv.parci sme mali miminecka v jednom kuse s pruhom.Chudatka.Prave pre to som sa pytala aky druh ma Misulko

sloniiicek
3. feb 2009

vdaka babulky za blahozelania.

petru - my sme mali taku hojdacku, to je skoro ako lehatko a tiez sme to vela vyuzili. inak kika uz by sme ti ju mali aj vratit. 😉

sloniiicek
3. feb 2009

inak babule mam otazocku. minili mesiac som dostala 1x menzes od porodu. 23.12. den pred vianocami. a dalsi som este nedostala. je to normalne? test som si ribila v piatok a bol negativny. co mam robit? mam cakat?

trpezliva
3. feb 2009

ahoj slonik..to je normalne...neboj 🙂 . kym kojis, tak mrcha chodi nepravidelne. moja dosla teraz prvy krat od porodu. som zvedava, ako bude chodit dalej...
tento tyzden mate ake plany adi?? ze by sme dali stretko? zajtra alebo v piatok??

stankatt
3. feb 2009

Ahojte, slonik ja som nekojila, prvu mrchu som dostala 3 mesiace po porode a druhu teraz- tj za dalsie 3 mesiace. Volalasom dokymu a sestricka mi povedala, ze je to OK. A ked kojis, tak je to uplne v poho 😉

zuzkaprofant
3. feb 2009

dievcata co ste papali ked ste kojili musim nieco dodrziavat a da si cvicit aj ked kojite ci velmi nie bo od vcera mam traumu ze jaka som ja tlusta mne je vsetko male aj co som si kupovala ako tehu veci tak sa nevopcham 😅 bo ani po porode si nic neobleciem pravdepodobne 😀 😀

petruci6
3. feb 2009

bre ranko,
emily chudatko malicky,to musi byt neprijemne ☹

moja teraz spi v lehatku,alebo sa tak tvari a ked si ju nevsimam,vypluje dudel,kukne na mna jednym okom a zac revat,aby som k nej prisla 😀 dobra bosorka to je 😀

dnes tu hnusne prsi,tak asi ostaneme doma,aspon si nieco porobim,nemam kedy,len ked poobede spi

bianca co je pupocna kyla??

zuzi ja jem skoro vsetko okrem strukovin a citrusov

emily3
3. feb 2009

zuzka ked kojis je nieco dovolene nieco je,,a chlapci su nachylnejsi na bolesti bruska, prve tri mesiace ho moze boliet brusko..takze sa neodporuca jest veci ktore naduvaju ( kapusta, koreniste jedla a pod) a ani vela cokolady, lebo by babatko mohlo mat problemy so kakanim...ale na to prides co mozes a co nie...pri prvej som mohla jest vsetko, pri chlapcoch uz nie, musela som si davat pozor co jem..nemohla somkoreniste, to sa Misko hned vyhadzal ani cibulu, kapustu a pod..
a cvicit mozes, ale si myslim ze babatko ta bude prehanat a ked budes kojit tak to zhodis...
a neboj sa, viem ze je to pre teba nieco nove ale zvyknes si... 😉 😀

zuzkaprofant
3. feb 2009

emily ved ja mam teaz problem mna vsetko ale vsetko nafukuje uz neviem co mam jest a co nie ☹ tak ked aj babatko moje nafukuje tak chudacik v brusku a ked ho budem kojit uz mam teraz strach co budem jest bo ked bude po mne a po martinovy tak ja neviem mi sme taky ze nas nafukne vsetko 😀

emily3
3. feb 2009

zineky tak ma bolia zuby..auu . budem musiet ist k zubarke, inak sa zblaznim...a budem musiet vymysliet detvaky kam ich zavesim...

zuzka budes vodu pit, to ho snad nenafukne 😀 😀

zuzkaprofant
3. feb 2009

emily myslis 🙂))))

emily3
3. feb 2009

zuzka nieco jest budes musiet a prides na to co mu vyhovuje, teraz je asi zbytocne sa tym ztazovat...uzivaj si kym je v brusku, potom to uz bude ine.... 😉

petruci6
3. feb 2009

emily beries tehu vitaminy?? musis papat vela vapnika a inych vitaminov,mojej mame sa pri oboch tehu pokazili vsetky zuby,brali sme si od nej ziviny,vtedy este neboli tie vitaminy na trhu co su teraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre