Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emmaelzer
26. feb 2009

Teraz trochu pochudla, mali sme vyse tyzdna crevnu chripku (to sme si teda uzili...) ma 10.5 kg. Ale je aj dost vysoka a dost aktivna, takze co spapa hned aj vybeha. Vdaka bohu bude asi na draheho vysoka a stihla, nie ako ja...

cucuska
autor
26. feb 2009

hej Emka ešte spí s nami, a vyhovuje nam to, nebudí sa a spí ako dudok takže zatial neplanujeme zmenu
no Emka je celá po tatinkoi a asi bude aj postavou taká ale je mi to jedno hlavne že sme zdravé a mame sa dobre. kedy planujete cestu na SR?

stankatt
26. feb 2009

nasa mala spava sama v izbe od narodenia... sice sa tam nieco nachodim, ale snad nebude mat problem ked bude velka 😉

emmaelzer
26. feb 2009

no to este uvidime, pravdepodobne to urobime ako min. rok, v lete pojdeme na SK, potom pri more do Ciernej Hory a potom k muzovej rodine do Kosova...ale momentalne je to dost takze financne, kriza sa nas tu dost dotyka, ja tiez zacnem uz trochu robit....
vy planujete dovolenku?

emmaelzer
26. feb 2009

no stanka, to je najlepsie, mala si takto zvykla a uvidis, ze ako bude rast, tak sa uci spat sama a bude prespavat celu noc bez problemu. Ja lutujem, ze som Elizu neucila skor aby spala sama....

cucuska
autor
26. feb 2009

ahojte baby idem, malú mi zobudil rozhlas 🙄 a rozpršalo sa 😠

emmaelzer
26. feb 2009

prijemny den prajem cucus

habibi78
26. feb 2009

no u nás to tiež je tak, že ja so Sofi spím v spálni a tata sme vyhnali do hosťovskej..... 😀
aj som sa ju snažila naučiť na postielku, ale nula bodov..... 😠
stanka, tak úprimne ti závidím, že malá spí sama, fakt..... my by sme sa mali na jar sťahovať do domčeka, tak dúfam, že tam už bude malá spať vo svojej izbičke, plánujem jej kúpiť normálnu postel, nie postielku..... lebo sa dosť hádže, tak nech má priestor, tak si možno skôr zvykne.....

stankatt
26. feb 2009

este keby prespala celu noc

emmaelzer
26. feb 2009

inak aj mne sa Eliza dost v postielke hadze, a velakrat sa zobudi lebo sa buchne, len keby sme jej dali dole tie mreze bala by som sa, ze padne...tak neviem. Mne tu na poradni poradili taktiky ako naucit deti spat same. Trva to priblizne 2 tyzdne....

emmaelzer
26. feb 2009

stanka, ked zacne poriadne papat 3x za den + olovrant tak nebude hladna v noci a prespi. Ja som Elize prestala davat mlieko ked zacala poriadne papat, teraz uz pijeme len raz pred spanim a ked sa aj budi, nikdy nechce mieko.

stankatt
26. feb 2009

ved to, ona rano moc nechce... naviem ako ju odnaucit v noci, neni to este skoro na nu?

trpezliva
26. feb 2009

ahojte
tribir, kupila si vcera nieco v auparku?
no lili je sama uz davno v izbe, ale chodim tam casto v noci... niekedy ledva zaspim po predoslom kojeni a mozem vstat a pochodovat k nej zase...obcas aj do psa zakopnem, on si vzdy lahne na to najlepsie miesto.
tp je moj sen ze prespi celu noc... 🙂 🙂

chymenitta33
26. feb 2009

Ahojte zlatinka🙂))

davidko haji tak tuki-🙂

Evitkamalička--ja som to nemyslela v zlom ja to poznám ja mám tiež takého vdačného stravníka🙂Má 11 mesiacov a má 11 220g a 81cm takže viem tiež o čom vravím 😀

Jáj u nás je škaredo, stále padá čosi sneh a voda nanič čas☹(

petruci6
26. feb 2009

hlasime sa z poradne 5100g a 62cm 🙂

chymenitta33
26. feb 2009

peruci--krásne miery🙂

petruci6
26. feb 2009

dakujeme 🙂

chymenitta33
26. feb 2009

nemáš začo🙂

evitkamalicka
26. feb 2009

chymen ved ja som to ani v zlom nebrala neboj 😉

chymenitta33
26. feb 2009

evitka---oki som radenka🙂)

bol tu svokrík sme pokávičkovali, okupkal mi Davidka a teraz už spinká ako anjelik🙂Dnes bol riadny šibal🙂

stankatt
26. feb 2009

caute, neviete bersh ide zajtra domov?

chymenitta33
27. feb 2009

Dobré ráno cicky-.-))

idem si urobiť kávičku Davidko ešte hajá. tohovie dokedy pôjdeme si urobiť raňajky zase "vojačikov"🙂)U nás zase je škaredo tak ani von asi nepôjdeme, uvidím.

emmaelzer
27. feb 2009

Stanka, este par mesiacov mliecko potrebuje, pockaj kym nebude poriadne jest cez den. Ja som zacala davat kravske mlieko, ked mala 11 mesiacov a uz nechcela pit v noci, ked poriadne jedla cez den.

sloniiicek
27. feb 2009

ahojte kocky. tak dnes mi martinka na desiatu spraskala cely bananik. som bola prekvapena a teraz si sladko hajinka. 😉

petruci6
27. feb 2009

my len pomrnkavame a nedovoli mi ani nachystat sa von,to uz za hod mame stretavku vonku s jej kamosom 😝

smejko1
27. feb 2009

takze bershka tu este nebola.. skoda

my sme sa hodku prechafzali v dazdi ....... tomu sa povie nanic prechadzka

cucuska
autor
27. feb 2009

ahojte babule, ja som dnes bola s malo celý deň vonku, zaspala mi v kočiku , potom som ju cez plece vyiesla nsa 3 poschodie, nemáme výťah, a prezlikela a dala do postielky, bolo to okolo 10:00 a normálne chodí spať až okolo 12:30, reko to bude deň, spala ako zarezaná ani ju nepohlo. vstala o 12:00 a vydržala až doteraz, ale teraz už odkvacla a spí ako drevo 😀
aký ste mali vy deň ???? 😀
a ešte niečo, Emka sa mi dnes vopchala pod posteľ a nevedela sa odtiaľ dostať, len jej nohy trčali, zas som sa pobavila 😀 😀 😀

stankatt
27. feb 2009

ahojte 🙂 bersh sa neozvala?

cucuska
autor
27. feb 2009

nvidela som ju v hostórii 😒

cucuska
autor
27. feb 2009

je tu niekto????? teda okrem mňa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre