Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
29. apr 2009

jedla si aj prsty rybie??tie by som si dala ☹ s tatarkou a zemiakmi petrzlenovymi ☹ 😝
a zajtra je to stretko ci co??????????

bianca
29. apr 2009

deecka a este som sa naucila jest prazenicu s opek.slaninkou a to som pecenu slaninu zo srdca nenavidela a nikdy nejedla

lia
29. apr 2009

a teraz biuššš??
co robi baarborka teraz??spinka uz??

lia
29. apr 2009

ja uz by som najradsej isla vybavu kupovatttttttt 😅 neviem sa dockat 😅

lia
29. apr 2009

dnes som videla aj dva kociky ,ktore mam v zalusku 😀

lia
29. apr 2009

pardon,na ktore mam zalusk 😅 hovorim jak madar

bianca
29. apr 2009

lius Barca je dnes cely den neuveritelne hnusna.Akuart ked mala jest tak vycerpana zaspala(za cely den spala hodinu) no nastastie sa sama zobudila,napapala ,teraz grgame a ide hajat

stankatt
29. apr 2009

No Monike sa dnes nechce spat... potrebuje asi dohovorit...
Lius to poznam 😀 len sa tes a nakupuj, mas na to pravo 😉 a aky kocik ti ucaroval?

zuzkaprofant
29. apr 2009

llius jasne a zemak kasa na tej som frcala len tatarku som nejedla tu nie je ☹ mam chut na taku dobosku dievcata by som si dala take zakusky slovenske joooooooooj uz 4 mesaic slintam po tom tu take kolaciky fajne nie su aj ked mi mamina upekla kremes aj medovy ale aj tak kupovane su ine

bianca
29. apr 2009

zuzka tak sa teraz zakuskov najedz co vladzes lebo az porodis a chces kojit tak eee

lia
29. apr 2009

stani,pockam aspon do konca prveho trimestra a aspon niecp majinkate kupim
bugaboo cameleon alebo stokke,dnes som videla taky kraaaaaasssssssnnnnnnnnnnyyyyyyyyy a to babo bolo este vo vanicke,tak sa tiez muselo na zimu narodit,len mi bolo blbe sa hned pytat,ze ako s nim chodila v snehu,ale tak asi v pohode...
sak mamca ti pecie,ani citat to nemozem,ze kremes ☹ juujjjj
biuššš,asi si uz postavila hlavu 😅 a moni tiez 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

bianca po porode nahodim dietku a pokracujem v snivani o jedeni
ja som zjedla kusok kremesu bo mam zase o 2 kg navyse som napuchla no co vam poviem uz mam nohy ako tlucky 😀 😀 😀

pocuvajte ked budem kojit mozem jest salat zeleny alebo rukolu a pod

bianca
29. apr 2009

zuzi nahodou tebe tehotenstvo velmi pristane a pockaj z dietkou.Ak ches dojcit tak to neprichadza v uvahu.Je pravda ze ja som trpela tak.nechutenstvom ze som zhodila 14 kg do 14 dni.

zuzkaprofant
29. apr 2009

bianca ja mam skoro 27kg na sebe vies co jje stakou vahou chodit mna tak lapky bollia ze az 😀
akurta pchame tofife cela rodina, mamina mm a ja 😀 😀

bianca
29. apr 2009

ja som pribrala 12 kg ale bola by som viac keby som neschudla od nervov 5 kg a neboj.Vyzeram presne tak ako 2 dni pred porodom.Stit.zlaza sa mi uplne zblaznila a je to strasne

zuzkaprofant
29. apr 2009

ta nie vela si pribrala ja som jak demizponik a to vam poviem ze som sa neprejedala len ja vkuse o jedle snivam a basnim ale nezjem , inac by som mala cez 30kg burtal ja viem priberat bo cele tehu som mala zapchu a teraz ked som zelezo brala tak tobola hruza no co uz ja to pochudnem , len mamina mi tu chce tetu poslat to budu zapraskove polefky na mlieko sa varit a to neschudnem nic 😠

cucuska
autor
29. apr 2009

no ja som dnes riesila Liinkine nevolnosti a mne sa to dnes doslova pripomenulo-. Na obed som robila bryndzove halusky babule mne tak prišlo zle poobede, začala mi strašne smrdieť bryndza a všetko išlo do wcka. Normalne som si pripomennula tehu nevoľnosti.,
Zuzka zajtra porodišm uvidíš :_)
Inak dobru noc už to balim

bianca
29. apr 2009

cucus ja som nemohla ani jednu avivaz na svete a vsetko mi smrdelo ako ked hlinu polejes s uhorokovou vodou(manzel sa na tom stale rehotal)

zuzka ja som jedla zapraskovu aj 5x denne a aj tak to bolo na prd.Inak naj mi chutila ked som k tomu mala chleba s maslom a sunkou.To bolo jedine jedlo co som do seba dostala a este biely jogurt.Dufam ze pri druhom nebudem mat take stavy

lia
30. apr 2009

dobre ranko 🙂

cucus a nepridas sa ty k nam,hmmmm?? 🙂

emily3
30. apr 2009

AHojte zienky, tehulky, mamy 😀 😀
lia ako sa mas?
zuzka este stale 2v1? drzkaj sa, maly sa musi niekedy narodit, nezostane vacne v tebe, ale tie kila navyser ti nezavidim, ja som priprala tak 20kg celkovo a stacilo m to...ale kazde teho ine 😉 ...

vcera som mala konecne posledny koncert z mojho maratonu...a teraz dva tyzdne mam klud, tesim sa.

lia
30. apr 2009

furt rovnako emily 😀
a skusky mas kedy??ja to nechapem ako to zvladas 😅 troska si daj aj pohov 😅 sak ty si jak duracellka emily 😅 😀

trpezliva
30. apr 2009

ahojte.
lia vitaj v klube. niekedy je horsie ked sa nemozem vyvracat, aspon ja to tak mam, ze po vracani sa mi aspon na chvilku ulavi. ale som strasne, extremne, hrozne, moc unavena, len by som lezala cely den. teraz som Lili uspala na terase, tak sa idem rychlo natiahnut.
emily, fakt, nechapem ako to zvladas.
nekukali ste vcera Modre z neba? bol tam jeden smutny pribeh, mamina co ma 11 deti, tak pri poslednom porode svojicj dvojiciek zomrela. 😔 ona rodila kazdy rok podla veku deti. a ja sa tu stazujem, ze mam jednu krpatu a nestiham, nezvladam..atd. no hanba mi.
lia dnes ides k lekarovi??? drziiiime vsetky palce!

lia
30. apr 2009

cau kikus,

ja som to nevidela od zaciatku,ale plakala som ako najata ☹ .to je hrozne ,aki boli vsetci zlatiiii 🙂 .
idem,hej 😅
aj ja som taka unavena kikus 😝
preco som si myslela,ze dnes je to stretko?? 😅

trpezliva
30. apr 2009

lius, ze by tehu demencia?? 😀

lia
30. apr 2009

kikaaaaaaaaaaaaa

petruci6
30. apr 2009

ahojte,
tak moja princezna nielenze je hore v noci kazde 2hod,ale dnes mi dokonca vstala 2.30 uplne vyspata a musela som s nou do 4.30 chodit po byte,aby nezobudila zvysok
myslela som,ze ju dorazim 😠

lia ides dnes k dokimu? dufam,ze ti da fotecku
urob si albumik nech mozme cumet,co sa ti paci,aka vybavicka,supni tam aj kocik,lebo vobec neviem kt su to..
drzime palce,nech fazulka zakyva 😉 😵

lia
30. apr 2009

sak som si myslela,ze ked ide svetlus do londyna,predtym maju zastavku v ba a odtialto letia 😅

lia
30. apr 2009

aj bershku som nabulikala 😀

petruci6
30. apr 2009

ja som sa vcera cudovala,ze co to pisete,ake stretko 😕 😀

nepozerali ste vcera ten skutocny pribeh Ako som prezil? skoro som pri tom revala
po dlhej dobe som cumela na TV a hned taketo...

trpezliva
30. apr 2009

bershka sa uz urcite zbalila do BA. 😎
ano, lia, pridaj ten kocik ktory sa ti lubi..ja tiez neviem o akom si pisala.
no idem si uz lahnut, chod si aj ty. vlastne ty mozes aj neskor. tak ahojteee zatial.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre