Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
10. máj 2009

anojte. na vylete bolo super ale som otalne unavena a Emka tiež zaspala hneď. ALe bolo perfektne.
a vy ste sa ako mali??? dnes bolo vonku krásne 🙂

bianca
10. máj 2009

hoj

Luci uz odcestoval.Prave ze on isiel do takej sialenej vzdialenej krajiny ze mam strach strasny lebo nechcel skoro nic brat so sebou

petruci6
11. máj 2009

ahojte
luci na mna sa podoba?? to si prva co to hovori 😀

jeje sak ty uz mas 32tt 😵 😵 to letiiiiii,zachvilu budes mat Matyska na rukach
ako sa citis? domka sa nenudis? vybavicka pokupena??
kde budes rodit?

bia klud nestresuj,ved je dospely nie?
kolko ma rokov??

si predstav mojich rodicov,ked som mala 18r zbalila som si jednu tasku a sup na rok do UK,bez toho aby som vedela aspon slovo po anglicky 😀 😀

zuzkaprofant
11. máj 2009

dobre ranecko ako sa mate mi se vcera boli troska nervy ja som mu velmi stiahla pampersku tak ho nafuklo ale moja mamina hned prva pomoc masaz bruska, joooj tak som sa zlakla tak uz ani nezapinam pamper len tak aby sa nepovedalo, ale spinkal i pekne celu noc ale je stale velmi hladny vcera bol na ciciku asi 2hodky a musela som ho este s mojim mlieckom cez flasu dokrmit bo taky hlad a mna uz ceciky boleli ale nevadi halvna vec ze sa napapal poradne

dnes mi mamina odisla tak budeme gazdovat ako rodina od dnes ma mm 2tt volno tak ideme naplno ako rodina drzte palce 😀 😀

petruci6
11. máj 2009

zuzi to zvladnete,budete to super 😉

stankatt
11. máj 2009

bre ranecko 🙂
zuzi bude pohodicka 😉

zuzkaprofant
11. máj 2009

no co ine ostava moj brasko s ocinom sa tu chystaju ze pridu po mna a zoberu ma na sk 😀 😀 nai uz planuju aj bezo mna vsetko 😀 moj brasko je hlavny iniciator

bianca
11. máj 2009

petru dospely je ale ist do ciny a tibetu na vlastnu past je pre mna nepochopitelne

zuzi to zvladnete.Bude dobre.A ked ma manzel 2 tyzdne volna tak to bude v pohode a az teraz si prcka uzijete

zuzkaprofant
11. máj 2009

dajte dake rady ako kremovat ci davat aj daky puder na ritku a a cim kremikovat telicko, budem rada za rady 😉 malinky mi pradie v kociariku ako macicka 😀 😀
a scim si ma potierat ciciky a ako casto ich umyvat a cim dakujem

zuzkaprofant
11. máj 2009

a este jedna otazka mozem si dat melir ale nie na celu hlavu len par pramenov co poviete

svetluska.p
11. máj 2009

ahoj sojky, hlasim prichod z uzasnej dovolenky. bolo fantasticky. precestovali sme hodny kus anglicka. unavena, v plnom pracovnom nasadeni. este aspon tyzden by som sa vaslala doma. ako sa mate a co nove tu je?

petruci6
11. máj 2009

bia neboj,nic sa mu nestane 😉
bude mat plno zazitkov a fotiek 😵

zuzi ja na malej ritku pouzivam sudocrem,nemame ziadne zapareninky a kupem ju uz iba v Bioderme a tiez ju natieram Biodermou kvoli ekzemiku,ale ked nema ziadne problemy s pokozkou,tak mozes kupit aj nieco lacnejsie,napr sebamed

na cicky je lacna Cicaderma,ale vyborny krem je aj od Aventu,alebo Multi Mum
na zac som ich umyla pred kazdym kojenim,aby som zmyla ten krem,ale ked som ho uz prestala pouzivat,tak som ich uz neumyvala
je dobre po kazdom kojeni rozotriet po bradavke kvapku mliecka,je hojive

a melir v pohode,Linda mala 2mes,ked som si farbila celu hlavu 😉

svetluska.p
11. máj 2009

kocky, co riesite zo stretkom? toho 30.5. v sobotu som v blave ako na koni. tak nevymyslajte. ked sa dotrepem ja z vychodu, vy zapadnarkysi nenajdete cass?

stankatt
11. máj 2009

svetlus vitaj na slovaci 😀
Zuzi ak maly nema vysusenu pokozku, nemusis kremikovat. Na ritku pouzivam rybaciu masticku, ale vyborny je aj ten sudocrem 😉 . Kupali sme kazdy den, ale s mydlom kazdy druhy, zbytocne mu nevysusuj pokozku 😉

svetluska.p
11. máj 2009

planujete nieco na noc, neplanujte na toho 30.teho nic na noc. mozem len tusobotu. komplikujete to babule.

lia
11. máj 2009

cafte 🙂
svetlusik vitaj 🙂 som na teba siiiilno myslelaaaa 😵 😵 😵 fotky neukazes co ste secko pochodili??
kika komplikuje 😀 😀
dufam,ze tu ja budem 🤐
zuzi,najlepsie bude malemu doma,nech si zvykne a spolu vsetko zvladnete 😉 najdes si rezim,ty si sikula 😉

lante
11. máj 2009

Zuzka, ja som používala od Multi-Mam........lanolín..ten netreba prd dojčením umývať. Ja som si potom po dojčení umyla, napatlala tým lanolínom, dala vložky a hotovo. Na prdelku sme používali Sudocreme......či ako sa to správne píše.

zuzkaprofant
11. máj 2009

dik dievcata maly je napapany a zase spinka tak som rada ze cicikal s cicika aj ked stym klobucikob bez neho neslo ale nevadi hlavna vec ze ma zabavu on s papania sa stale smeje ako mesiacik 😀 😀
mozem oyt tu slovenksu vodu co je prichut materina duska a ine bylinky co poviete kamoska mi doneisla karton

lante
11. máj 2009

Zuzi, vyskúšaj a uvidíš...........ono tam toho určite nie je veľa, tých látok, ktoré by sa akože nemali............nemalo by sa ani bublinkové aby malého nenadúvalo............ale každé bábo je citliové na niečo iné.........kamolegyňa nemohla jesť jablká, lebo malého z nich nadúvalo.......tak si vyber 😝

cucuska
autor
11. máj 2009

ahojte
Vec prvá: 30. mi to nevyhovuje, manžel má zápas a berie auto, takže vás zas sklamem, len ak by ste priplichtili pre nás xixix 😀
Vec druhá: Zuzka kľudne si môžeš dať melír, nič sa nestane
Vec tretia: Svetluš jaaj tam muselo byť parádne , ukáž fotečky
Zuzanka ani ja som nemohla jesť jablká, Emke nevadili ani bublinkové vody ale jablká totálne a surové jadblko jeme asi tak mesiac, lebo dovtedy nás bolelo bruško. naozaj je to individuálne. a držim palce k začiatku rodinného spolužitia na plné obrátky 😀

petruci6
11. máj 2009

rajec mozes zuzi,ja si to kupujem kazdy den,mne to strasne chuti

Kika mozes byt rada,ze si nedala malej prepichnut uska
vies ako to lutujem??!!
zacalo sa jej jedno usko zapalovat,hnisat a krvacat,tak som jej dala dole nausnicku,ze jej to vycistim a namocila som nausnicku do liehu na 24hod,lenze na druhy den uz mala usko zarastene ☹

tak som vybrala aj druhu a viac jej nedam prepichnut,uz ten plac zazivat nebudem
ked bude chciet nausnicky,nech si da sama v dospelosti prepichnut,nestoji mi to za to
aj tak som sa stale bala,ked som ju prezliekala,ci jej to nepotiahnem

trpezliva
11. máj 2009

Ahojte.ja som u nasich v madarsku,kde nemam net,tak len takto vas mozem citat.byva mi hrozneee zle a doma to nezvladam,sama s lili a nervozny muzik,zajtra ma tie skusky.liluska v noci nechce spavat,lebo ju odstavujem,ale moc sa nam nedari:(.svetlus,ja som myslela,ze akurat tebe to bude vyhovovat s tym prenocovanim,u nas je bojovy stav,na upratovanie nie je cas ani energia.vy pridete v piatok?

trpezliva
11. máj 2009

Petru,aj ja som rada,ze som nedala prepichnut lilke usi,nedam ani johanke🙂.ta vasa torta je inac naaadherna,to kde si ju dala uyrobit?ci si sama piekla🙂? Cucus,skoda ze nemozes na stretko. No idem si trochu pospat.lia,uz ti je vidno brusko?moje hej!

petruci6
12. máj 2009

takze to bude Johanka??? jeeej aj ja som chcela 🙂
a co chlapcek? artur? 🙂

evitkamalicka
12. máj 2009

Dobre ranko 🙂

svetluska.p
12. máj 2009

caute sojky

zuzkaprofant
12. máj 2009

dobre ranko mi sme mali dobru noc poklopkavam, akurat som maleho teraz obliekal do noveho cisteho a o 5 min sa mi pogrckal tak prezliekacky po kom to dite je............xiixii.ja som sa za noc teraz 3 krat prezliekala

inac ta voda je so salviou Rajec

ahoj svetlus co nove v ke

trpezliva
12. máj 2009

ahojte, petru, chlapcenske vybera muzik..ale ma taky napady, ze az sa mi vlasy zjezili..no ale co vyberie to bude.
/zatial padli take mena ze Felix,Vincko 🙂 ,Teo/
V noci som zase zlyhala a dala liluske cicik, tak sme zase tam, kde sme boli. to sa neda nedat jej, lebo inac vresti a nevyspime sa. dnes ma muzik tie skusky, tak by bol hrozne nervozny, kebyze akurat pred skuskou ma zlu noc.
no musim byt tvrdsia a obviazat si prsia, aby to mliecko necitila. este mi radili potret ich horcicou, co myslite? 😅

lia
12. máj 2009

ahojte,

kikus,mne uz vsetko vykukuje a vsetko mi je male.hej,uz je vidiet,ale ked som oblecena,nie je to este az take badatelne 😉 za to prsia jak pamela 😅 😀

sloniiicek
12. máj 2009

ahojte kocky. vcera sme boli s martinkou u doktorky a dosla som dost nestastna a zhrozena. ☹ 😢 moja doktorka bola chora a ordinovala taka mladsia. a robila dooost dokladnu prehliadku. tada za dva mesiace sme skoro nic nepribrali. teda takmer nic. pre dvoma mesiacmi mala 6.930g a teraz 7.050g. 😒 a pritom jej varim vsetko mozne, aj zemiacik, ryzu, cestoviny, ovsene vlocky. je pravda, ze toho menej papkala. ale teraz sa mi zda, ze sa trosku rozjedla. inak nas merala a mame 68,5 cm.

dalej nam kukala pisulku a vravela, ze tam ma nieco zrastene, tak nas poslala na detsku gynekologiu. ☹ pozerali to aj vam? hrozne sa toho bojim, ze jej budu nieco robit a ju to bude boliet.

a do tretice sa jej zdalo, ze pocuje nejaky jemny selest na srdiecku, tak nas poslala na kardiologiu.

som z toho uplne mimo a spamatavam sa. mam pocit, ze skoro kazda jedna mamicka vychadzala s nejakym vymennym listockom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre