Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
26. máj 2009

klementina,kamoska k nemu chodila a je to v tej novej casti,asi v tej administrativnej 😉
ja sa chystam k cunderlikovi,on robi ten morfolicky utz,holan tiez??a preco ta poslal k nemu vlastne kikus??
mne ten moj nic nepovie 😠 😠 😠

cucuska
autor
26. máj 2009

ahojte , aký ste mali deň????

trpezliva
26. máj 2009

ahoj cucus, my narocny, velmi...lebo sme boli cely den skoro doma, len dva krat vonku s emilom po pol hodke. bolo nam teplo. a lili spala len raz, takze sme sa len motkali v byte z izby do izby. zajtra sa tesim na chladnejsie pocko.
lia, moja posiela kazdu tehulu k Holanovi na morfo ultrazvuk. som sa docitala akurat, ze Medifera, kde je Holan patri tiez pod J&T, tak ako Prosanus, kam teraz chodim. tak asi preto maju taku dohodu.
len ma stve, ze zase mi zle vyratala odbery na AFP, to sa ma robit od 16 do 18tyzdna a ja tam idem v 15tom, tak urcite budu odveci vysledky. skusim sa s nou dohodnut, aby mi tie testy vobec nerobili, aj tak im neverim.

vedvies
26. máj 2009

ahojte babenky,
asi tu uz nik nie je, ale nevadiii budem rada, ak si ma pamatate a napisete mi IP 😀
no teda, riadne dlho som tu nebola. Kikus tehulka 😉 , lante tehulka 😀 , emily caka 4 babo 😵 -ja odpadnem, o Kubkovi viem 😎 /stretavame sa sem-tam/. Uz aby som sa k vam pridala. Riesili sme domcek, ale posuvame ho, tak ideme riesit druhe babo, snad sa zadari, ale az tak koncom leta-chcem si toto leto, ked je Ninka uz vacsia uzit. Teraz zariadujem detsku izbu, tak sa realizujem v malovani, olepovani a skrutkovani. Ked bude hotovo pridam fotos.
No dufam, ze sa mi sem podari dostat v rozumnejsom case, tak do rodenia!

lia
27. máj 2009

ahojte 🙂
kika neveris??preco??mne by to malo vyjst na 16tt,lebo teraz som bola v 10tt a teraz idem v 13tt do poradne
vedvieska ahoooojjjjj 🙂

trpezliva
27. máj 2009

ahojte, dnes sme prespali vkuse celu noc, tak sa tesim 🙂 . az na to ranne vstavanie o 5:50. neviem preco sa budi tak skoro. no ale nemozem chciet vsetko.
lia, ved uvidis, ale tie testy len stresuju, aj ty budes mat mozno skreslene kvoli krvacaniu na zaciatku tehu. ja urcite kvoli tomu ze to mam cele posunute. ved pri Lili mali zly softver a preto im vysli zle vysledky na DS. a som len plakala a stresovala sa kvoli tomu. takze najradsej by som tento test vynechala.
neviem sa dovolat do tej medifery..je tam take cislo ze 0850...neviete ako to treba volat z mobilu? mam dat nejku inu predvolbu?

loss
27. máj 2009

dobre ranko 😵

trpezliva
27. máj 2009

ahooj loss. ako sa mas?
lia,mne dala lekarka vytlacene na papieri, ze AFP sa robi medzi 16.-17.tyzd. co je u mna v zatvorke 24.6.-1.7.
no a ona ma objednala na 16.6.! ja mam az do porodu plan napisany, kedy co sa robi...len sa mi zda, ze uz druhy krat sa tam budem trepat zbytocne, aj na NT meranie som musela ist na dva krat.
neporadite mi s tym telefonnym cislom? preco sa tam neda volat z mobilu?
inac Lia ty si dnes aky tyzden presne? ja som 12plus1den.

stankatt
27. máj 2009

ajojte, tak sa konecne ochladilo 😉
Kikus aj mi vstavame 5,50.... kazdy den 😝 😝 😝 teraz zalomila, snad aspon na hodku 🙂

trpezliva
27. máj 2009

aj moja chrape...a kedy chodite spavat? mozno jej posuniem vecierku.

lia
27. máj 2009

ja to uz neratam na dni,ale som 11tt+1 ,mne to vychadza presne aj podla utz.ja sa toho nebojim,verim,ze bude vsetko ok a lekar ma urcite nebude chciet zbytocne strasit a objedna ma vtedy,kedy to bude treba.
s tym cislom ti neporadim

lia
27. máj 2009

cau stani 🙂
a este si aj polezka ci hned vstavate??

trpezliva
27. máj 2009

jej, tak mame medzi sebou presne tyzden, kedze si 11plus1den. ani ja neratam na dni, len to mam v papieroch.

stankatt
27. máj 2009

Lius ani nie 😝 az okolo 9tej potom zalomi aj na 1,5- 2 hodinky.... no dnes zaspala uz okolo 8,30

zuzkaprofant
27. máj 2009

ahojte co nove nebola som tu 4 dni nesiel nam net,mi sa mame dore maly mi spi na rukach neviem kto ho to naucil 😀 😀 ale dnes je taky zamamickovany

on pekne pribera ja vobec nechdnem ☹

petruci6
27. máj 2009

zuzi ja som az teraz zhodila posledne kilo,este mas cas 😉

loss
27. máj 2009

kika tazko cely den mi je tazko na zaludok,strasne sa mi chce spat no takze si to ,,uzivam,, 😔

zuzkaprofant
27. máj 2009

hlasim sme pribrali za tt z 3280g na 3620g tak sa tesim ze ani moje kg uz mi nevadia,..........xixixix ,....to cecikovanie ma daco do seba uz mu je male oblecko co sme teraz nakupili on je taky chudy a dlhy ze volne mu ot je a kratke ..............xiix...pekny den vam prajem mi ideme cecikovat bo hlad vola 😉

petruci6
27. máj 2009

zuzi aj ja mam s lindulou ten isty problem,je dlha a chuda,tak gate su jej na dlzku dobre,ale na brusku jej padaju 😀

cucuska
autor
27. máj 2009

ahojte holky dolky 😀
U nás prši a prši 😖 a to sa poobede chystáme do mesta na nákupy hádam na 2 hodinky prestane

smejko1
27. máj 2009

ahojte, tak plati ten aupark? a kto vlastne pride? ebo fakt tam bude den deti,,,,,,,, ale ak nebude prsat tak mozeme byt v pohode v parku,,,,,,,,,

tak potvrdte, alebo vyvratte miesto

cucuska
autor
27. máj 2009

ahojte 😀

emily3
27. máj 2009

vedvied ahoooooj jasne ze si ta pamatam a uz dlho si tu nebola...cakame nase 4 (7) babatko a malo by sa narodit na nase 10te vyrocie sobasa 😀 😀
dnes som bola na tych glukozovych testoch 😝 prezila som, vysledky mam ok.
teraz behame s chalanmi kade tade, ked nemame doma skolacku a nemusime pisat ulohy. Monika sa tam ma skvele, dnes tam volala jedna mamicka a potom ma informovala, vcera im napustili bazen , sa kupali a stale maju co robit 😉 ..tesim sa ( priznam sa, ze dnes som si pozerala jej videjka ako spieva a bolo mi za nou smutno ☹ ) ale uz len trikrat sa vyspime a pride domov. 😉

vedvies
27. máj 2009

ahojte babenky,
no nakukla som aj dnes neskoro ... lossik aj ty si tehulka 😵 no krasa? No drzim vam vsetkym palceky, nech je vsetko v naj poriadku.
emily tak to bude najkrajsi darcek na vyrocie 😉

lia
28. máj 2009

emily,to ti verim,ze ti je za nou smutno,ale uz sa iba dva krat vyspite a bude doma 😉

lia
28. máj 2009

smejus,ani ja neviem kde to bude 😅
kde v auparku?? a stale hlasia na sobotu 16°C,aj ked dnes vyzera,ze bude celkom pekne,tak neviem 😖
svetlus,kedy vyrazate moja??

svetluska.p
28. máj 2009

ahoj sojky. kedy a kam vlastne v sobotu? asi vyrazime v sobotu rano. neviem este. len potrebujem vediet cas a miesto. dik 🙂.

petruci6
28. máj 2009

baby objednala som lindule novy kocik na leto,tak sa vytesujem
dala som reklamovat kolotoc nad postielkou,lebo mi nefungoval a odpisali mi,ze sa uz neda opravit,ale vratia mi peniaze,tak som doplatila par korun a mam za neho sportak 😀

lia
28. máj 2009

aky ids objednat petru??

trpezliva
28. máj 2009

ahojte. vcera nas akurat nasi najlepsi kamosi pozvali na 1.narodky svojej dcery a je to v sobotu, no skoro ma porazilo, ze akurat vtedy. ale stiham obidve akcie, nebojte. len prosim budte dlhsie, nie ze niekto odide po hodine. tu narodkovu party maju o 15tej vo Sv.Jure, tak tam pojdem skor, dam Lilusku spinkat do kocika, prejdem sa po dedine, potom pojdeme na party a potom pridem za vami. kto vlastne pride?
Lolka, Lia, veva ,Svetluska,Emily,Smejko a ja..to je vsetko? O kolkej pridete??? a do kolkej budete?
dnes som natrafila na toto..no vyzera to v auparku na mega akciu. tak uz sa len modlime, aby sme mohli byt vonku, lebo tam vnutri bude koncert a hlava na hlave...no s parkovanim to bude urcite zaujimave. ale nenapada ma ine miesto, vas ano?? ved navrhnite!
http://babetko.rodinka.sk/ kuknite si clanok na uvodnej stranke

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre