Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
29. máj 2009

caute kocky. a kam by sme sli, ked bude zle pocasie? nebude vo vnutri mrte ludi???

bianca
29. máj 2009

ahojky

habibi az teraz ste sa vratili?Ja uz pomalicky balim lebo v pondelok asi ideme na vychod.Inak kloktat najlepsie harmancekom alebo ust.vodu pouzij.Ta dezinfikuje a mozno aj umrtvi aby nebolelo.Si vobec nemozem spomenut cim som kloktala po operacii.Som ja ale trupa

lia
29. máj 2009

no ja som si dala 😝
tak po prve,utekala som domov,lebo som dostala strasidelnu chut na somloi ,co som si minule kupila,dojdem domov a v ladnicke ani fuka po somloji,zjedol ho R 😠 ,tak som si dala rozok celozrnny!! 😀 s maslom,dzemom a poliatou cokoladou 😅 akoze palacinky 😀
a na to som si nakrajala cerstvu oravsku slaninu a zjedla zo zvysnym rozkom 😅 😀
no parada,ja ze si kazdy vymysla tie chute,raz sladke,raz slane,ja to mam prvy krat 😅

bershka
29. máj 2009

liuuuus, kukam ,ze ti smakuje 😀

bershka
29. máj 2009

ja tiez nedojdem na stretko, bo nemam afto. mangel isiel na vikend aj s nim prec, tak ako liuska. pridam sa o 3 tt

trpezliva
29. máj 2009

liaaaa..ved ked bude skaredo, pojdeme donutra. tam je teplucko. baby, taka veva sa sem trepe z konca sveta, tak to nerobte. mne to tiez zajtra nevyhovuje, ale odidem z oslavy este pred krajanim torty a budem utekat za vami, ved som to vlastne ja vymyslela tento termin.skoda toho pocka, ale co sa da robit.
takze zajtra sa vidime.
idem uspavat, manzel isiel behat.
ps.svetlus myslela si toho 19.6. ze prides? dnes sme sa rozhodli, ze pojdeme k moru, tak vyberam last minute termin., dufam, ze to nebude akurat vtedy.

bershka
29. máj 2009

kikus, no to by vypadalo, aby tam organizatorka nebola...

lolka
29. máj 2009

baby, co to citam ? ucast na zajtrajsej akcii je coraz slabsia a slabsia 😖 no, ale aspon si dame dalsie kolo.
takze, ja tam budem zajtra aj so smejkom uz o 15.00, tak budeme na vas vsetky cakat 😉 a ked bude kosa, schovame sa do vnutra, sak sa tam uz dajako pomestime 🙂
bershik, to je skodaaaaa, ze nedojdete
😖 ☹

lia
29. máj 2009

kikus,vnutri mi bude zle z tych ludi,ja teraz nikam nechodim,kebyze tam neni ten den deti,tak dojdem.
ale teraz masy ludi fakt nemusim,prepacte.keby sa nieco zmenilo,mam cislo na lolku a zavolam.
rada by som vas videla a dufala som do poslednej chvile,ze sa zmeni pocko,ze to nie je pravda co ilo predpoveda,ale zial to nevyslo 😒

lolka
29. máj 2009

lius ☹ 😢 tak nabuduce 😉

lia
29. máj 2009

loli,ved sa vidime za tri tt 😉 neplac,lebo za chvilku zacnem aj ja 😅

lolka
29. máj 2009

lius, no, ale my asi za 3 t nebudeme v Ba, teraz som si spomenula, ze by sme mali byt prec, teda asi.

lia
29. máj 2009

loliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹ ☹

smejko1
29. máj 2009

baby, ked je vsetko proti nam nechcete to uplne zajtra zrusit? a posunut na iny tyzden? ja sa tiez trosku bojim tej masovky, ale ak chcete viacere prist tak prideme aj my s damienkom, ved som sa nato uz tolko tesila....

lebo fakt v tejto zime ist do parku.... no nic moc...... a nemusi sa nam podarit ani najst miesto na sedenie..... a bude tam kopa virusov.........

no dajte vediet.... ja aj zajtra kuknem na nett....... do kelu aj s pocasim........

lolka
29. máj 2009

maminy, tehulky, povedze si vy, ja sa prisposobim. ja sa tesim, ze vas uvidim....dojdite....
😅

trpezliva
30. máj 2009

ahojte, pocko je hrozneeee dnes rano. zobudili sme sa do tmy 😒 .
ja by som stretko hned zrusila, len kvoli veve je to nefer, ked uz sa sem trepala. ved my Blavacky sa mozme hocikedy stretnut, ale s Vevou a Tominom sa neviem kedy najblizsie uvidime. skusim jej zavolat trosku neskor a spytam sa jej, do kedy zostavaju, po pripade by som sa s nou stretla zajtra v zoo alebo niekde. keby bolopekne pocko zajtra, tak by sa mozno pridala aj Adka, nie?
ale dnes do tohto hnusneho pocka sa mi tiez nechce nikam, v auparku budu aj ti, co tam neplanovali ist, ale tie akcie MDD co su vonku organizovane, budu asi zrusene.
tak baby, ja hlasujem za zrusenie a presunutie na neskor. Lolka, urcite nemozes 19.6.? my by sme na tu dovolenku mohliist aj 24.6., uz som im vcera pisala rezervaciu. ozvite sa, aby som mohla dat Veve vediet ze co a ako.

sloniiicek
30. máj 2009

kocky pocujte, akurat mi manzel navrhol, ze sa mozme stretnut u nas doma. svokrovci odisli prec na vikend a mame volny dom.

sloniiicek
30. máj 2009

tak pocuvam vase navrhy. ked chce niekto prist, tak mi napiste cez ip, ja vam vysvetlim, kde byvame a poslem cislo preistotu. je to v raci.

sloniiicek
30. máj 2009

bershka - do race sa dobre dostanes aj elektrickou. teda neviem, kde presne byvas???

sloniiicek
30. máj 2009

halolooooooo, kika si tu???

sloniiicek
30. máj 2009

tak ja sem este skocim okuknut neskor. 🙂 napiste navrhy, u nas to nie je ziadny problem sa stretnut. do IP mi napiste tel. cisla, ak sa uz nedostanete na net. aby sme si zavolali. a ja vam vysvetlim, kde to byvame.

sloniiicek
30. máj 2009

http://mapy.atlas.sk/, zadajte si víťazná ul., bratislava, 831 06 a vam to vyhlada, kde presne byvame.

sloniiicek
30. máj 2009

a este mi napadlo, ak by som tu nebola, tak kludne napiste kike, ona ma na mna cislo, tak vam ho moze dat. 🙂 a mozno aj vysvetlit presne, kde byvam. 😀

loss
30. máj 2009

ahojte babulky zelam vam krasny dnicek ja uz bezim do skoly tak na mna myslite nech to zvladnem cely den pa

smejko1
30. máj 2009

adi Ty si super, ja som tu uz lamentovala ze to musime zrusit tak ked nik iny ja pridem 😀

na kedy Ti to vyhovuje??? baby prosim pozrite na konika a pridite k adke, taka je zlataaaaaa ze nas prichyli 😉 😉 😉 a teda aj velke dakujem muzikovi 🙂

veva1
30. máj 2009

tak baby na margo mojho prichodu do BA. Mala som v plane prist uz v stredu do BA ku bratovi,ale odvolali ho do BB pracovne ze tam bude az do pondelka. Kedze som chcela prist do ba prave tento vikend,ozelel vikend v rodnom kraji,urobil dve 24 hodinove sluzby a v piatok bez toho aby sa vyspal sme dreli do BA. Bolo uz zrejme ze bude zle pocko a ani z nasho vyletu zajtra do zoo asi nic nebude aj ked pride po mna manzel s rodicmi,ktori sa tiez mimochodom prisposobili mojmu terminu. Tak je fajn ze stretko sa rusi,resp. ,ze viacmenej ho rusite skoro vsetky.
adi je to dost daleko kde byvas,ale asi ked uz som sa dotrepala 200 km tak by to asi stalo z a to. Poslem ti cislo a prezvon ma prosim aby som mala kontakt

trpezliva
30. máj 2009

jeeej, ahojte.
super, adi, ty si taka obetava. aj tvoj muzik...urcite sa zapoji do upratovania. 🙂
my prideme, lebo tu oslavu mame vo Sv.Jure tak po ceste odtial sa zastavime. len nechodte este domov.
sa tesiiim, adi co mame priniest? donesiem dzusy, tie uz mam kupene. a ked ta este daco napadne, napis.

trpezliva
30. máj 2009

veva, vsetci sa prisposobiili tvojmu terminu, to mi je luto, ze velke stretko nevyslo. ale dojdi k Adke, radi vas uvidime. skoda, ze zoo tie nevyjde, nabuduce ked pridete, uz vybavim krajsie pocko. 😵

veva1
30. máj 2009

ok,dobehneme. Co mame doniest?
adi byvas v byte,alebo dome? Ide len o priestor ci mate dost miesta pre tolko ludi lebo ja mam nezmara velkeho 😀

trpezliva
30. máj 2009

adka byva v dome 🙂 . aj so zahradkou, ale ked prsi, tka budeme asi vnutri.
veva, suppeeer, ze pridete. 🙂 a do kedy mozes zostat? len aby som vas nepresvihla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre