Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
22. jún 2009

ahojte, cely vikend skarede pocko a este aj dnes... 😠 . My ideme v sobotu na dovolenku, tak snaaad sa vycasi, lebo neviem, neviem co budeme robit cely den na hoteli...este ze tam mame vyhrievany bazenik, tak aspon daco. Emily, prepac, ze som ti neskoor odpisala na sms, my sme boli celu sobotu mimo,poobede v Avione, nakupila som si podprdy,maju velke vypredaje, len sa tam musim vratit ich vymenit za vacsie 😝 . No a vcera sme mali klasicku nedelu o svokrovcov,ulozili sme tam 1x spinkat Lili do cestovnej postielky a utekali sme do Tesca, no ako naschval, hned sa im zobudila..takze cely den bola potom nevyspata.
emily,aj my ideme na dve svadby v juli, tak sa tesim, mozem Lilusku vyparadit, uz som jej objednala saticky s klobucikom z USA. ja este neviem co si obleciem, brucho mi zacina zavadzat.. 😎 . musim sa uz konecne vyfotit.
smejko, dik, ze si nam dala vediet o Father's day, ja by som skoro zabudla..tak sme stihli pripravit nasmu ockovi prekvapko. Bol taky stastny 😵 😵 . a vy ste co robili?

trpezliva
22. jún 2009

halo, halo....inac kde je nasa SVetluska, Lolka,ako sa ma Kubko/ta ma kedy termin,som trosku mimo/,dlho tu nebola ani Hoblinka,Evelyin,Magduska...tusim poviem adminovi, aby nasu temu ozamkol. 😀 😝
myslite, ze ked baby z temy Missed porodia, budu chodit k nam?? 😕

emily3
22. jún 2009

kika my sme v sobotu boli na detskej party, kamarati oslavovali narodky, tak sa tam nasi vyjasili ( az na to, ze oslavenec dostal kopec hraciek a samozrejme ze to tam neotvaral, lebo by sa mu to uz nevratilo 😅 , a MArekovi sa pacila jedna hracka a strasne sa chcel s tym hrat. potom Mona sa tvarila ako znudena panicka, ze tam neboli hracky..pritom mali kopec sutazi a hracky tam boli, a hladali poklad a mohli sa napchavat grilovanymi klbaskami, a super tortou a dala si aj colu...) ked sme o 17.00odtiaňl odchadzali, ja osobne som mala dost, ale Mona ciúpcala ze chce ist do auparku do detskeho kutika a Marek cipcal ze chce ist oslavencovi domov aby sa pohral z jeho darcekmi ( Misko bol u babky, lebo spal..) prisli sme pre Miska, jedine dieta necipcalo...prisli sme domov..Monika to zalomila hned a Marek zaspal v obivacke, a ako som ho prenasala, vytrestil oci, ze on chce ist kamaratovi...tak som volala bratovi, ten strazil Moniku ( keby nahodou sa zobubudila, aby nemala soky ze je sama doma, ale nezobudila sa) a s chalanmi sme teda este isli na tu navstevu, samozrejme sa Marek nehral s tou hrackou po ktorej tuzil, chcel zase nieco ine 😒 no ja som mala dost..prisli sme o 9, domov...stcila som ich do vane a este vecera, lebo klasika, nechceli jest tam...a spat. manzel nebol doma, tak som to absolvovala..sama 😝
a vcera sestra krstila dcerku tak sme mali " obzerstvo" vykotulali sme sa az vecer od tial, detska sme poobede vyhodili na ihrisko tak sa vyhrali...a vecer nebol problem zaspat, len Miso mal. lebo sa zobudil z poobednajsieho spanku o 18. 😝 tak s nami bol hore neviem dokedy a teraz dospava...este stale spi 😨

emily3
22. jún 2009

kika a preco by to mal zamykat ???? ty siska
sme mamicky z missed, tak nevymyslaj.

kika co si oblecies na tu svadbu? mas nieco vybrate? ja sa uz do nicoho nezmestim, a vsetko mam tak na doma a na von, vsak detvaky mi to aj tak ufulaju...tak mam krizu. a Monike som objednala saty z qwele uz visia v skrini, a Marekovi oblek ale som mu dala skratit nohavice, a pre Miska som si pozicala koselu a ma take blede gate...aj tak to zakeckaju...a manzelovi este koselu musime kupit a vsetci budu mat nieco nove a ja pojdem asi v nocnej koseli 😀 😅

lia
22. jún 2009

ahojte 🙂
emily,tak to vam zavidim taku svadbu 😅
aj my ideme,ale az koncom augusta,uz sa neviem dockat a hlavne akej farby vreco obleciem 😀
kam idete na dovcu kiki??
kde maju vypredaje??ake si si nakupila??s kosticami ci bez??

trpezliva
22. jún 2009

fiha, to si mala nabity den! aj Lili teraz dospava vcerajsok, uz bola o 6tej hore potom som ju o 7:30 ulozila a znova spi. moj brat ma dnes narodky, tak ideme na Obchodnu do cinskej restiky oslavit, dufam, ze nebude prsat neviem potom ako pojdeme elektrickou.

evitkamalicka
22. jún 2009

ahoj kocky...ako sa mate?

emily3
22. jún 2009

a nas ocino neuznava sviatky typu " den matiek 😕 a den otcov...tak sme to neslavili, ale " obzerstvo" sme mali 😀

trpezliva
22. jún 2009

my ideme koncom augusta do RIma...uz to vidim, ze vtedy budu akurat najvacsie horucavy a my sa tam upecieme..byvame v centre, priamo pri pamiatkach, tak bude vsade milion turistov...ale inac sa tesim.
no v sobotu odchadzame k najteplejsiemu jazeru v Europe do Rakuska. je to dole pri hraniciach so SLovinskom.
taky paradny hotel, ma vybavenie pre deti, bazen, jedlo all inclusive..len este to poco aby bolo pekne.
hodim vam link, aby ste mohli zavidiet. 😅 😵
emily, este neviem ake saty..musime ist na nakupy..ale bez Lili, lebo snou sa neda nakupovat..inac v Avione to je super, tam je v strede taky detsky kutik, Lili sa tam hrozne paci, len ju musi niekto strazit, aby jej vacsie deti nekocili na hlavu.
Lia, v HM maju tie vypredaje, skoro na vsetko 50percent.

emily3
22. jún 2009

kika tak si to uzite v rime 😉
ja koncom augusta budem pocitat hodiny..a gulat sa.

lia
22. jún 2009

fiiihaaa,tak to je super vyletik.idete sami??
tak pojdem kuk 🙂

trpezliva
22. jún 2009

http://www.rakousko-dovolena.cz/leto.php?conten...
sem ideme...hej, samy..len so psom su problemy, mal ist k nasim a ich fenka zacala harat..tak to by nezvladli..ale nejako to vymyslime.

lia
22. jún 2009

teeedaaa,aka paradickaaaaaaa 😀
a kam ho date?? 😅
to je strasne s tymi nasimi havinkami ked uz su deti,ze?? 😒

smejko1
22. jún 2009

hojte tehulky a mamicky........ nas ocino nedostal nic a to z principu, lebo ani on mne nedal nic na den matiek......... ale myskim, ze mna to skrelo viac ako jeho 😠

uz nam rasti 2hy zubok a vceta sa 1x sam pohol do predu [plazenie] ale dnes zatial nic

emily - ty asi na niecom slapes, ja nerobim ani 10satinu toho co ty a som hotova 😀

trpezliva
22. jún 2009

to hej...taka starost s tym Emilom.ja by som ho aj zobrala, len napisali, ze moze ist len maly pes..ale Emil nie je maly v ziadnom pripade..este keby sme mu skratili nohy tak mozno 😎 😀 .
Lia, tak v piatok uz budes vediet pohlavie? ja som nevedela, ze teraz robia take vysetrenia...nevadi, aspon budeme mat s muzikom naraz prekvapko u Holana..aj vtedy spravil zblizka zaber, zvacsil ho na monitore a my obidvaja, ze jeeee, gulky...a on ze nie, nie..je to jasna susulka. 🙂 😎

lia
22. jún 2009

caf smejus,ako sa mas??vy idete na dovcu??
kika 😀
nieeeeee,az v pondelok,som ti odpisala 😀
ja uz chcem vedieeeeettttt.ked sa nieco postasti,tak by som uz aj nieco kupila 😉

emily3
22. jún 2009

smejko ale nefachcim na nicom, len si poobede s Misom pekne pospim ( a to nas pravidelne ocko budi 😒 😠 .." a prepac zobudil som ta?" sa tvari ako neviniatko 😅 ) teraz sa Misko zobudil, to musi byt tym pockom, lebo do desiatej uz dlho nespal, zato nase male sa mrvy vrti uz od rana, pravidelne okolo siestej si dava rozcvicku, a ja len citimako sa natahuje a vyplaca z lava zprava... 😅 😀
lia sdrzim palce na kontrole, ale vam je asi jedno co budete mat nie? krasne vam pribudaju tyzdne, mate uz nejake fot bruska?

kika ja som tak dopadla teraz na ultrazvuku, videla som tam gulky a dr. ma zrusil ze je to dievcatko, tak som zvedava zajtra ci potvrdi svoj nazor 😅

lia
22. jún 2009

cooo emily??zase chlapcek teraz??
ano emily,len ma to strasne zaujima co sa mi tam skryva 😉 a dakujem za drzanie palcov,to je este daleko,aj ja tebe drzzim palce,co by si chcela viac??

emily3
22. jún 2009

ok, Miso sa zobudil a zase som nic neurobila 😅 , tak zatial sa majte krasne

lolka
22. jún 2009

caute babulky 😉
lucim, gratulujeeeeeeem k malemu a prajem vela zdravicka a mliecka 😉
kika, v Prahe sme boli, bolo super, len to pocasie to trochu kazilo....som sa tesila, ze bude teplejsie 😖
ten hotel vyzera super, urcit vam bude fajn, oddychnete si, budete spolu a budete jest od rana do vecera 😵 kika, v tom Rime v auguste to bude peklo, my sme tam boli tiez v auguste a boli sme uplne hotovi, strasna horucava. je to len kamen a vsetko je rozhorucene, ale mesto je inak nadherne 🙂

tehulky, vam tie tyzdne nabiehaju nejko rychlo, nie ? 😀
lia, hod nejaku fotku s bruskom, nech si ta obzrieme 😀
emily, tak tfuj, tfuj, nech je v brusku dievcatko 😵

lolka
22. jún 2009

nikto tu nie je ? ☹ 😒
cez den v robote nestiham MK a teraz som tu sama 😖

lia
22. jún 2009

sak mam z 8 tt,nestaci??
a ty co nove loliiiiii?? 😉 😉

lolka
22. jún 2009

ahoj lius, uz som kcela odist 🙂
ja co noveee ? tak pockaj....

lolka
22. jún 2009

a uz je to vonku 😀 😀 😀
dnes som bola u doki, som v 6tt+3 mame aj srdieckooooo 😉

lia
22. jún 2009

no tak ti verejne gratulujeeeeeeemmmmm a prajem veeeelaaaa zdravia 😵 😵 😵
jeeejjj,gratulujem k srdiecku,supiššššššššššššššššššššššššššššššš 😵 😵 😵 😵

lia
22. jún 2009

tak ty budes rodit po nas dva mesiace 😵
a vsetko je ok??kedy teraz ides??

bershka
22. jún 2009

peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tak jedno sa chytiloooooooooooooooo. boze, az ma mrazi, strasne gratulujem a tesim sa. ze februaaar, jak ta nasa hvizda

lolka
22. jún 2009

ahoooooj bershik, noooo, jedna embryjko sa chytilo, to bude velky bojivnik - bojovnica 🙂
medzi nasimi detickami bude rok 😉

lia
22. jún 2009

loli a kolko si si dala vlozit??

lolka
22. jún 2009

davali sme si 2 embryjka, mrazacikov nemame

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre