Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
14. júl 2009

jej lante misiacik je uz velikyyyyyy,krasny 🙂

teuska
14. júl 2009

Aj ja sa pridavam ku gratulaciam Matke, vsetko len to naj, naj, naj....

Cucus nic si nevycitaj, ked som ta citala normalne som si spomenula na obdobia, ked aj moja mala este taka malicka nechcela spavat sama ale len s nami. No bol to horor. A velakrat aj mne povolili nervy a potom som si to vycitala. Ale mozem ti povedat, ze cim je starsia, tym je to lepsie a lepsie 😀 Momentalne je to moje zlate dietatko 😅

cucuska
autor
14. júl 2009

asi aj ja si budem musieť niečim urobi radosť 😅 , je toho asi naozaj veľa. dúfam, že dnešná nic bude ok. a ďakujem čo by som bez vás robila 😅

petruci6
14. júl 2009

a co jej vlastne bolo?

lante
15. júl 2009

Bré ránko,
detváky mi spa tak vám píšem.
Som smutná.........kamarátka prišla o bábätko. Mala mať vo februári, tak ako ja to o ktoré som prišla............budú ju šistiť...........mňa tiež čistili v júli...........28:7: to budú tri roky...........sa mi tie pocity vrátili ako bumerang............mi volala dnes ráno, čo má robiť ☹................ako utešiť? No netuším, čo a či vôbec niečo by mi vtedy zdvihlo náladu...............no deň sa začal naprd......tak snáď zbytok bude lepší.

Cucuš, no Emka má evidentne také noci ako mával Vili vtedy keď sme sa stretli v Avione..........a neboj ja som nie len nervná, ale mu aj capnem a potom plačem, že som mu capla, lebo som sa nechcla vytočiť..........veď predsa aj on je maličký a ja po ňom chcem také veci čo mnokrát nezvládajú ani 5 ročné deti......aby sa večer hral potichu a nevykrikoval pri hraní.....a podobne.
Vili už teraz napodiv spáva väčšinou celé noci, pokiaľ Miško príliš neplače, čo sa teda málokedy stane. Napr. túto noc Miško papkal o 20:30 a o 21 zaspal a potom papkal o 4-tej a potom ráno o 7-mej a teraz už asi pol hoďku chrníé tu v kuchyni v postieľke a na brušku. Celkom si na brušku zvykol spať........čož zo začiatku nechcel......a keď je deň a ja na neho vidím, tak ho spať na brušku nechám. V noci by som sa bála.

Liuš, DNA testy? 😲 to je novinka, a to som len pred 5t porodila.......

Oneskorene, keďže som včera zabudla, gratulujem Martinke k prvému rôčiku 🙂

Tak tehuľky, poškrabkajte brušká a oddychujet.....aj sa dá.........dnes to zas vyzerá na pekný a teplý deň 😝
asi skočím s Vilkom do bazéna a Miška nechám chcrnieť v kočíku pod stromom.

cucuska
autor
15. júl 2009

ahojte. Dnes sme spali celkom v pohodičke, sice začala zas okolo 04:00 vzstrajať a pytala sa na ruky a von z postielky ale robili sme sa že spime a ani sme nedýchali a ona si polakala a ponervačia asi 5 minut a potom zaspala. Idem na ňu touto metodou 😀
a kupila som si dnes pekné žlté tričko xixixi 😀

sloniiicek
15. júl 2009

vdakaa vsetkym babulam za gratulacie.

petru - oslavu sme mali pred tyzdnom a dostala od nas oblecnie, xylofon, co sa stlacaju klavesnice a manzel jej spravil perfektnu hojdacku. neviem, ci si videla fotky z oslavy. a este vcera dostala nejake oblecko a male auticko. a robila som kiwi kolacik. a sampanske. 😀

emily - tak drzim palce aby si to zvladla. a kolko este mas rocnikov pred sebou, co sa tyka skoly.

cucuska
autor
15. júl 2009

slniicek, to vám muselo byť perfišne 😀

bianca
15. júl 2009

ahojky.Dnes o 1 rano sme docestovali.Zistila som ze cim viac mam volneho casu tym ´menej konikujem.Doma boli babicky i MM ale stale som bola v terene.Az bude viac casu tak vas skusim docitat

emily3
15. júl 2009

tak vcera som mala psycho den...pred skuskou, kazdy od domna stale nieco vyzadoval. a k tomu Mon dostala kiahne. vecer teplota 38...a o pol noci 39,2...tak a bolo po uceni. bola som s nou, studene obklady, Nurofen...a zaspala az okolo druhej...rano som bola presvedcena ze nepojdem na skusku. Monike sa ulavilo, a slubila som spoluziackam ze ich tam odveziem, a nemohla som ich nechat tak...tak som nakoniec na tu skusku isla...a na stastie m,i sadli otazky a urobila som to...tak som happy.
Monika ma vyrasky, ale su malinke, nie je ich skoro vidiet...cez den nemala vysoku teplotu ale uvidime v noci ako to zas bude...

Misko zatial neviem, lebo je cely dostipany a teraz len pozeram ci je to stipanec alebo kiahne....zatial sa tvari v pohode. tak uvidime

trpezliva
15. júl 2009

ahoooojte. my mame dnes 3 vyrocie svadby, ale to ubehlo. Boli sme v restike, aj sme to pekne oslavili, len teraz isiel muzik s chalanmi na rozlucku jedneho z nich, ktory sa ide zenit, takze som zostala sama. Ale Lili uz daaavno spi, dnes sa jej cez den moc nechcelo, prisli sme z kupka a ani za svet nezaspala..len vykrikovala v postielke. ale vydrzala dlho rozpravat a kricat, 1.5hodky! a to vobec neplakala, len si blabotala. dostala som od muzika fotak, sa tesiiiim, budu pekne fotky. a ja som mu vyrobila fotozosit s jeho naj fotkami s Lili od narodenia a kupila mu listy na koncert Anastazia, teda nie len jemu ale aj sebe. KOncert ma byt v 5.9.
Emily, gratulujem ku skuske. Ty si sikulka, este si ziadnu neopakovala, vsak? lebo sa mi zda, ze cim menej sa ucis, tym lepsie tie skusky robis. 😵 detickam prajeme uzdravenie, hlavne ze to uz bdu mat za sebou.my sme dali teraz Lili ockovat proti kiahnam, som zvedava, ci je ta vakcina fakt taka spolahliva.
lante, kraaasne fotecky maleho Miska. sranda, ze mas dvoch chalanov...podla mna moje deti budu tiez rovnakeho pohlavia. mozno sa poparia s tymi tvojimi 😀 😀 .

petruci6
15. júl 2009

emily ty sa nezdas!!!!!!ved si hovorila,ze si to ani nevidela
no gratulujem,si sikula ale odteraz oddych a vybavicka pre mimco,jasne??? 😉

lia
15. júl 2009

jeeejjj emily,ty mas bozie stastieeee 😀 gratulujeeeeemmmm,kolko ich este mas?? 😅
gratulujem k vyrociu kika 😉

emily3
15. júl 2009

petruci dik, ale rano som bola presvedcena ze nepojdem, videla som to cele asi raz..a to tak po castiach a nestihla som si to zopakovat a seminarku som dopisovala este dnes rano...malo to byt rukou....

vau aka burka??? s detmi pozerame von oknom na blesky..a uz aj Misko ma teploty 38 a je to tady

petruci6
15. júl 2009

poslite ju sem,tu neni burka

lia
15. júl 2009

tak uz vsetci kiahnikujete?? 😅 uz len jedno kinder a mas to za sebou,ale ked urobite dalsie,tak este dalsie a tak dokola 😀

lia
15. júl 2009

ani tu,ale blyska sa

emily3
15. júl 2009

lia co myslis ze dalsie a dalsie ??? 😨 😕 budem ti ich posielat...lebo styri mi stacia...

lia
15. júl 2009

😀 😀 😀

emily3
15. júl 2009

lia ako sa mas? a brusko,
zajtra idem do poradne a dufam ze nezabudnem vypytat MD
a v sobotu aj tak ideme na dovolenku ale nie tam kam sme chceli....ake este uvidime ako na tom budu deti...Miso sa teraz tvari ze nic..

lia
16. júl 2009

jeeej emily,zas sme sa minuli 😅
to bola noc 🙄 nohy mi idu puknut,teplo jak v prdeli,jedna mucha svinucha vletela,ta ma otravovala,krize ma bolia a ruka trpne,inak je krasne byt tehotna 😅
tak skoro s nimi pojdete von??

cucuska
autor
16. júl 2009

ahoj Lia, ty nemôžeŚ spávať??? Ja reku tu dnes budem prvá 🙂
Inak všetkým prajem lkrásne slnecné ráno 😀

lia
16. júl 2009

nie cucus,v tychto horkach to je strasne,napuchnuta som cela a boli cele telo 😒

lia
16. júl 2009

emilyyyyy,do kolko dni deti mozu dostat kiahne ked sa dostanu s cudzimi s kiahnami??

petruci6
16. júl 2009

myslim,ze inkubacna doba je 2t,nie?ale ked to tehotna,este nemala,tak sa musi vyhyyyyyyyyyyyyyybat velkym oblukom detickam s kiahnami,nedopadlo by to dobre

teuska
16. júl 2009

Ahojte 😀
Emily gratulujem, si fakt sikulka 😉 Ako sa ma morciatko? Nase stale kvika a hryzie klietku, asi mu je chudatko teplo 😝
Lia mam podobny zazitok z noci. Mam pocit, ze som ani nespala a rano som lezala ako mrtvola a nemohla som sa ani pohnut, nie to este vyliezt z postele o 5:55 😝 Toto teplo ma zabije.

Inkubacna doba na kiahne je 3 tyzdne, ale deturence to mozu dostat hocikedy pocas tych 3 tyzdnoch, lebo nevieme keby sa nakazili.Emily nechcem strasit, ale moja mala mala tyzden vysoke teploty a cely tyzden sa vyhadzovala. Uz som bola zufala. A su deti, ktore ani nevedia, za maju kiahne. Vyhadzu sa za jeden den a po tyzdni je po nich.

lia
16. júl 2009

noo,tak to ti nezavidim tieto horka v prvom trimestri 🤐
ale ani u mna to neni lepsie,pred chvilou zo mna vsetko vyslo von,citim sa jak zbity pes dnes.

teuska
16. júl 2009

Ale normalne ma rozosmialo, ze krasne je byt tehotna 😀 Mne nechuti vobec jest, vypila som len kakao a to tiez nejako strajkuje 😖

Emily, ked budes rozdavat detuence dalsie, aj ja chcem jedno 😅

lucim
16. júl 2009

ahojte tehulky a maminky, trosku som vas zanedbavala , sorryyyy 😉
teuska moc gratulujem 😉 a drzim palce.
tehulinky, vydrzte to teplo, raz pride aj jesen 😵
a mamicky, mate krasne deticky, vsetky 😎

bianca
16. júl 2009

nazdar.Dnes som skoro totalne zufala.Nevladzem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre