Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
11. sep 2009

lius je naaaaaaaaaaaaadherna,podoba sa na teba 😵 😵 😵

lolka drzime vsetky palceky 🙂

lolka
11. sep 2009

petru, dik 😉
mm, ja ficim na panelaku, takze o ordinacii ti vela nepoviem 😀

petruci6
11. sep 2009

panelak ma uz akosi nechyta,predtym sa to dalo pozerat,ale teraz uz akoby "stala"rec,nejak sa tam nic zaujimave nedeje,akoby uz Krausovi dochadzala fantazia 😒
vcera som cisto nahodou pozerala ordinaciu,inak ju nepozeram,ale bolo to strasneeeeeeee,skoro som sa rozplakala 😔

mm1
11. sep 2009

Petru, a ako to dopadlo???? muzik mi to dal nahravat a trubka stopol to skôr, tak som len videla, ze Gregora odvolali zo svadby a nic dalej neviem..... 😠
a ešte som sa to nedozvedela....

petruci6
11. sep 2009

mm1 aj Alzbetka aj babo zomreli 😢 😔

mm1
11. sep 2009

a prečo??? čo sa stalo???? veď Alžbetka bola pri vedomí..... ☹

petruci6
11. sep 2009

tym narazom sa jej oddelila placenta a mala masivne krvacanie do maternice 😖

petruci6
11. sep 2009

ale to tu neni dobra tema na rozoberanie

TEHULKY NASE TO BOL LEN SERIAL!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

mm1
11. sep 2009

MY TO TU TEDA UZ NEBUDEME ROZOBERAT, 😉
ale je to strašné!!!!!

A VY TEHULKY NAM MUSITE SLUBIT, ZE NEBUDETE TELEFONOVAT POCAS SOFEROVANIA!!!!!!!!

🙂

lolka
11. sep 2009

jeezis baby, to je strasne ☹ este, ze to nepozeram 😢
mm, tak to ti mozem slubit, nerada telef.pri soferovani !

teuska
11. sep 2009

Caute babulky 😀 Chcem sa vam ohlasit, ze som o.k. Len nejako nestiham. Obcas precitam, ale ked chcem prispiet vzdy mi nieco do toho vojde. Najcastejsie uz je zasa obsadeny nas PC. Ja cakam na vysledky tripple testov. Budu az buducu stredu, lebo moj doktor uz ma druhy tyzden dovolenku. Tak mi prosim drzte palceky.

Lolka pekne brusko. Aj ja mam fotku, ale neviem ju strcit do PC a moj zaneprazdneny muz nema na mna cas.

Liuska pekna mala babulka.

Brrrrrrr, baby este ze serialy nepozeram, lebo ja sa vzdy do toho velmi vzivam a tak ked som teraz tehu, tak som vylucila uplne serialy a kriminalky. Pozeram len komedie. 😅

Zuzi ked citam o tych zubkoch, zacinam mat strach 😝 Pri malej som nic take nezazila a prvy krat ochorela az ked mala rok.

teuska
11. sep 2009

Este sa musim pochvalit, moje sikovne dieta uz stihlo doniest domov zo skoly poznamku a riadnu nadchu 😉 Ale aby som jej nekrivdila aj prvu jednotku 😀

teuska
11. sep 2009

mm prave som dopozerala fotky malej Natalky. Je nadherna, normalne sa uz tak nebojim tych zubkov a chorob, ked vidim take krasne a rozkosne dietatko.

mm1
11. sep 2009

ahoj teus, no super, konečne si sa tu zastavila... už som ti pisala niekolko krat...
a neboj zubky budu v pohodke, my sme nemali žiadny problem a už mame vsetky....
a vlastne vsetko bude uz len a len v poriadku, len treba verit.... a samoška že aj tripple testy, nebojkaj 🙂
Natalka je ale i poriadny čertik, nie len usmievavy anjelik.... 🙂

cucuska
autor
11. sep 2009

ahojte, no akočitam tak čitam že ste včera pozerali ordináciu. No ja som umokrila dve vreckovky, ale ok, nebudeme to rozoberať.
jeeeeej teuska paradička takže budete mať chlaćeka, moooc gratulujem ja som si to až teraz všimla 🙂
a inak ćo nové?????? Ja sa už chystám na dovolenku taaak sa tešim ako nam bude sveta žit a ako sa poriadne vykúpeme, veď vám napišem beriem si aj PC takže budeme v kontakte 🙂
veď čo budem robť po veceroch sama v izbe keď Emka bude spinkať a ona chodí apinkať už okolo osmej devatej takže tak.

mm1
11. sep 2009

cucus ahoj a mužík nejde?????

mm1
11. sep 2009

teuska: mimochodom, teus, aj albumik s textikom by si mohla upravit.... a pridat i fotecky.... bud mila na muzika, sprav mu nieco mnamky na veceru, a fotecky su tam hned.... 🙂

lia
11. sep 2009

ahojte 😵
petru,kde to vidis,ze sa na mna podoba?? 😅
uz bola dost velka,preto su pozrezavane vsetky fotky 😒
loli,ako ste dopadli??

zuzkaprofant
11. sep 2009

cafte aj vy ste plakali pri ordinacii ja jak debil som tu hodku revala mi to rpislo tak luto aj ked to je film moj maly bol taky bvybozkany len kukal co sa to deje
inac ideme ku dokyne dnes ked mm pride z robotky ais to nebudu zubky ale nieco virozne aj ked nechapem ked vsetko doma dezifikujem a ked niekto podide vsetky hracky vyumyvam jak debil no co uz pred dverami dam dezifekcnu clonu kto pride ku nam musi sa cely vydezinfikovat..............xiixix

lolka
11. sep 2009

prave som dosla.....vysledky su neg., takze vsetko ok 🙂 videli sme aj krpca, stale sa hybal, tak sme nevideli co ma medzi nozickami 😅 za 2 tyzdne ideme na velky ult., to ho budu asi merat, ze?

lia
11. sep 2009

jeejjj super loli,verila som,ze to budete mat ok 😵 😵
ja radsej nekukam ordinaciu
loli,tebe robi kazdu poradnu utz??ano ,bude ho merat a kontrolovat ci je vsetko ok

emily3
11. sep 2009

ahojte lia mala je kraaaasnuuuuckaaaaa 😀

teuska tesim sa ze sa vam dari, super.

zuzka pri tej ordinacii mi mala spala na rukach a tiez som si ju k sebe tulkala a pusinkovala..matalo ma to este dlho..hrooozne, nemohli jej urobit nejaky iny odchod zo serialu? to vsetkych musia pochovat?

petruci6
11. sep 2009

lia ja uz mam prax v 3D,je to vidno,ma tvoje crty 😉

trpezliva
11. sep 2009

ahojteee..baby, ja som presne nad ordinaciou rozmyslala celu noc..a tri krat som sa zobudila na to, ze ma nenapadlo, ako sa vola Betkin manzel..a potom kvoli tomu som nemohla spat, ze som si v hlave hovorila muzske mena dokola...a nebolo to ani jedno. az dnes rano som to na internete vygooglila, ze ako sa ten vozickar vola. a uz som kludna 🙂 . len tak testujem vase vedomosti, vy viete ako sa vola?? 😀
lia, fakt krasna fotecka. to si potom zaramujes vedla zivej fotky malej xxx./mate uz mena??? 😅 / kamoske sa dnes narodila dcera Amelia Michell 🙂 . a sestra bude mat Lea. mne skoro kazde meno pripomina niekoho, koho som ucila a nebol mi sympaticky. 😠 to je nevyhoda uciteliek...
lolka, tak super ze vysledky dopadli super. 🙂

emily3
11. sep 2009

kika zeby David?

trpezliva
11. sep 2009

emily, ty mas pamat 🙂 🙂 . to miminko co ukazovali tak v ozajstnom zivote prezilo a ma sa dobre. pisala nam to jedna baba v decembrovkach. a ako to vsetko stihas?? deturence , domacnost aj modrykonik??
ja uz pri druhom asi nebudem stihat nic, ja aj teraz chodim na zachod s Lili, nemozem ju nikde nechat samu, viete ake hovadinky vymysla...teraz ma maniu ze na vsetko vylieza.
ideme s adkou v nedelu na vinobranie...nepridete niektora??

emily3
11. sep 2009

kika ne nestiham nic. a ked zapnem pc uz sa neviem odtialto dostat a vtedy si detvaky robia co chcu tak to tu vyzera ako v zverinci...dnes mal Marek padaci den , ak nespadol z bicykla aspon 10x tak ani raz a doma ( neviem co robil) udrel si hlavu o stenu ale tak ze to zadunelo a cely dom sa zatriasol---a teraz vecer zase Monika spadla z gaucu , neodhadla vzdialenost a celou silou na hlavu..tak mam padnute deti na hlavu a Miso je tiez 😅 ..
no idem ich ulozit..teda aspon Moniku a mareka..Miso ten este bude vymyslat, lebo sa zobudil az o 18.00hodine 😖

kika kam idete na vinobranie? ze by sme sa pridali?

trpezliva
11. sep 2009

vinobranie je v Raci. ale bude tam urcite vela, vela ludi..a dufam, ze nebude prsat. ozaj, ako chodievate teraz autom? ved tam sa tolko sedaciek nezmesti??? 😕

emily3
11. sep 2009

kika 😉 to je tajomstvo sofera.

lolka
11. sep 2009

lius, ano, zatial mi na kazdej kontrole robila ult., uvidime ako to bude dalej 😅
kikus, ja by som rada sla, ale asi nebudeme stihat, v nedelu dospavame zajtrajsiu svadbu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre