Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

loss
25. sep 2009

caute

kika aj ja vsetko naj naj naj 🙂
loli takze baba supig obrovska gratulka 🙂
a vsetkym krasny dnicek

veva1
25. sep 2009

cafte
no loli neviem aby to nebol Viktor 😀
v nedelu cestuijem do BA a zostavam do dalsej nedele.
takze som za rychle stretko alebo ak sa aj nezladime tak mam cely tyzden stretnut sa s vami postupne 😉

mm1
25. sep 2009

jeeeej ahoj vevi.... tak skuste babule nieco vymysliet a dame bud. tyzden stretko.... ja som za 😀 😀

petruci6
25. sep 2009

ahojte,

loli mala je nadherna 😵 ale suhlasim s mm vyhodit si odtial meno aj RL,aby to niekto nezneuzil!!!!
vidi to tu cele SR,tak bacha na to!!

Kika VSETKO NAJLEPSIEEEEEEEEEEEEEEEE,vela zdravicka,nech ti deticky robia len samu radost 🙂 🙂 🙂

stankatt
25. sep 2009

aj my gratulujeme aj kike k narodkam aj lolke k dievcatku 🙂)))

evitkamalicka
25. sep 2009

Kika vsetko najlepsie 🙂

loss
25. sep 2009

loli mama je krasnucka cela Maminka 🙂

trpezliva
25. sep 2009

Baby, baby....nerobte zo mna taku staru..este nemam 30rokov!!! az v nedelu 27.9.
Som zvedava, ako ste na to prisli, ze ich mam dnes 😅 😅 . Ja som sa u Lolky takto sekla, takze sme jej dva krat gratulovali. tak sa tesim aj ja nedelu, ked pride druhe kolo gratulacii. 😉 Oslavu robime tu na hodoch, lebo nevladzem chystat nic a nechce sa mi po kamosoch upratovat. takto to bude vyriesene, mozu si dat burciak kolko chcu a prezrat sa ciganskou a loksami. samozrejme ten burciak ich budem hradit ja. 😎
vo Viedni bolo nakoniec super, isli sme lodou o 9tej a spat o 18tej. Od pristavu sme presli asi kilometer, a tam sme zatvrdli na ihriskach v Pratri. takze z celej Viedne sme videli len ihrisko. ale nevadi, my sme zvyknuti, ze vsetky programy prisposobujeme Liluske. to sa inac ani neda...ved aj keby sme isli do centra, co by tam ona robila..takze som uuplne mrtva, idem vylozit nohy, necitim si chrbat.
dakujem baby este raz ze ste na mna mysleli, aj svetluske za sms. 🙂

trpezliva
25. sep 2009

loli..krasne fotky. ja mam take video, musis mi ukazat, ako sa z toho robi fotka.
ianc mne pisali do IP ludia, ze si mam odtial vymazat meno a rodne cislo...tak sa urcite ozvu aj tebe. 😎

smejko1
25. sep 2009

dajte miesto a cas a ja tam s damim dokvitnem.... muzik bude fuc a ja budem mat auto...... tak piste piste, kym je este pekne.....

cucuska
autor
25. sep 2009

ahojte
LOLKA ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cucuska
autor
25. sep 2009

čo nové, ja nejak nestíham, mam veľa roboty, zajtra hurá do školy 😖 a tak
Inak Emka je veľmi dibrunká i keď jej idú očaky , nie a nie vyliesť, prestala sa nam pýtať ale čitala som, že sa to stáva a ona sama od seba zas začne, takže jej o tom nič nehovoríme 🙂 ale bolo to lepsie ako nosenie plienok, aleco už.
ja sa stále zmietam medzoi moji kamaratkami ktoré všetky otehotnievajú. Dnes sa jednej mojej narodila Anežka a včera druhej Martinko a ďalšia mi oznámila že je tehulka. Proste parada 🙂

cucuska
autor
25. sep 2009

inak lolka nie nadarmo mi ten typ vyšiel veď Lucie sú bosorky .)

veva1
25. sep 2009

ahojky,muzik na pivku tomino spinka tak mam par minut
cucus nechapem ako sa prestala pytat? A ako to riesite? Akurat som dnes rozmyslala ze tomo je uz pomalicky pol roka bez plienky,uz asi fakt ani nevie ze take daco mal

cucuska
autor
25. sep 2009

proste sa prestala. neriešime, nechame to tak a o mesic dva zas začnem s výučbou, neviem prečo jej preplo 😅 samozrejme ja ju davam aj na serblik aj na wcko ale sama sa nevypyta

veva1
25. sep 2009

asi ste nemali dat nazad plienku ale vydrzat,no ale nic to 😉 naucila sa raz ,zzvladne to znovu

loss
26. sep 2009

kika tak v nedelu teda ty si mladica no aj tak predcasne vsetko naj este raz uzi si to okruhle vyrocie 😵
ja dnes idem do skoly HURA 😅 vsetkym zelam krasny den 🙂
ozaj Loli ake date meno?
Lius a co vy uz ste sa rozhodli ?

lia
26. sep 2009

jaj lossik,nerozhodli ☹ ja uz fakt neviem,uz asi nikomu nic nepoviem,kazdy len vyzveda a potom rozpravaju somariny,aby som nedala to meno,lebo ta je postihnuta,henta stetka,dalsia sibnuta... 🙄
lossik,ty si hlava mapa,zavidim,ze sa ti chce este ucit 😉

bianca
26. sep 2009

cafte kocky.Tak mi mame za sebou mini oslavu roku nasej lasocky.Skoro nic sa nepodarilo a na polku veci co som mala som zabudla no aj tak bolo relativne fajn

lia
26. sep 2009

jujjjj stani,vy ste mali uz rocik?
GRATULUJEM BARBORKE A PRAJEM VELA ZDRAVIA,STASTIA,SMIECHU A VELA KRASNYCH DETSKYCH ZAZITKOV 😵 😵
FOTKY MAS??

petruci6
26. sep 2009

zelame spatne vsetko naj naj Barborke k 1 rociku,nech je zdravucka a rastie do krasy ako doteraz 😵 😵 😵

lius ani ja som nikomu nehovorila meno,naco??
tiez som mala podobne otazky ako ty,tak nakoniec som dala pri vyplnani papierov pred cisarakom Linda,ale to sa ma este opytali aj chlapcenske pre istotu keby to bol chlapec-Alex
ale ja som im povedala,ze to bude baba,aj tak som musela udat aj chlapcenske 😀
este par sek pred narkozou sa ma dr pytal,tak co vyberieme mamicka??ja ze Lindu 😀 on ze a ked bude pipik??tak ja Alexa 😀
este oblbnuta z narkozy po som sa hned pytala mamy,vraj asi 20x za sebou,ale o tom ja neviem,ze ako sa vola 😀

bianca
26. sep 2009

lia mam no su na FB lebo tu sa mi ich nechce zmensovat ale jednu dam.I ked ju uz je hrozny problem odfotit

ja som sa na meno nikoho nepytala.MM to schvalil ale ked prisiel den D tak si nevedel ani za nic spomenut.Akurat teraz sa stale dokola pytam ci som dobre vybrala,ako sa jej s menom bude zit a co ked si rad bude chciet neakeho Cipiska ....

lia
27. sep 2009

sak ja sa nikoho nepytam,kazdy len vyzveda ake meno sme vybrali a len kritizuju,uz mam toho fakt dost

bianca
27. sep 2009

lia kasli na nich.Nema to cenu.Nech si pokecaju.Potom pridu dalsie otazky ktr. ti budu liezt na nervy. Kojis??? To by si mala to a to ... a pribera ? a uz mate zubky ? A uz chodi ? Ja som zvedava ci sa budu pytat aj na : A uz ma menzes ?

lia
27. sep 2009

biuššš 😀 😀 😀 hhmmm a sedite uz??este nie?? 😕 tsss,sak uz je velkaaaa 😅 😀 to pocuvam uz teraz ,u sesternici 😖 tiez je z toho na nerv 🙄 ale kaslat na nich 😉

bianca
27. sep 2009

lia presne tak.Musis sa obrnit.Ja sa teraz najcastejsie stretavama od mami daj jej polievocku.Ja som vam stale rozmixovala a dala tak...stale dokola aj ked vie ze mala polievky nechce a tuhy obed spapa ako drevorubac

a od svokr...... davaj jej normalne jedlo.Musi si zvknut.Raz jej skoro dali pivo a to mala asi 6 mesiacov.No nechaj niekde dieta.Nakrmia aj huspeninou sak jej nic nebude

no proste...nema to cenu komentovat.Stale dokola vysvetlovat ze mala je non stop osypana a nemoze len tak vsetko od buka do buka.Oni tak davali a basta.

mojej babine zas nevysvetlis ze Papaverin je droga a teraz je uz zakazany.Stale budem pocuvat ze nech si ho dame predpisat ze deticky potom pekne spinkaju.Sak bodaj by aj nie ked je to opium

a potom jedna povie-daj jej jogurt dalsie 3 do roka ziadne mlieko

jedna povvie nedavaj lepok ani nic do 11 mesiacov a potom citas ze sa ma davat uz pred pred 6 mesiacom

a teraz dalsia tema topanocky.Boze tolko toho je

lia
27. sep 2009

biuššš 😀 😀 😀 no tesim sa,hlavne na rady starych mam 😀

petruci6
27. sep 2009

bia dobre vediet ten opium 😀 budem davat malej na noc,ked nechce spat 😀 aj ja pocuvam vsade nech jej dam uz to a to jest,ved je velka ale nechce sa mi kazdemu vysvetlovat,ze mame ekzem od narodenia a ze mam prisnu dietu nielen ja ale aj mala,lebo sa potom hned vyhodi a skrabe az do krvi 😠 no ale ludia su taki,co spravis,nic!!kazda mama vie co je najlepsie pre jej dieta!!

bianca
27. sep 2009

petru presne a najsuper otazka je ze sak kde je osypana sak nema vyrazky...a mala non stop celu tvaricku a rucicky ...na to poviem ze asi by bolo nacase zajst o ocnemu a babi ide vyletiet z koze

lia ja mam stastie ze moja mama mi do toho moc nekeca.Az na tie polievocky a sem tam pinda ohladom obliekania ze ju malo obliekam nic vazne

zuzkaprofant
27. sep 2009

barborke vsetko naaaaaaaaaaaaj prajeme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre