Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
27. sep 2009

zuzka dakujeme 😵

bambi7
27. sep 2009

cafte babule idem sa pochvalit uz mame dnes 5 mesiacikov 😵 a uz kecame v piatok povedala 3x mama a baba a dede keca uz tyzden sice nevie este o com keca ale neva 😀 bola som hotova 😀
a ide nam zubok mame to uz vypukle a placakli sme dnes co na to ste davali okrem toho gelu na dasno?

a vy ako sa mate co nove?

bershka
27. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaa sooooooooooooooooom ttttttttooo vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ze bude mat lolka dievku... sak grca furt ne?
kedy je to stretko?

lia
28. sep 2009

jeeejjj bambi,to vazne??uz zacina rozpravat??tak to mate sikovnu princeznicku 😵 😵 gratulujem 😵

mm1
28. sep 2009

dobré ránko, dva dni tu nie som, a kým vás prečítam...
My sme mali docela v pohode víkend. V piatok som bola na tej kamoškinej oslave 33 tortička sa mi nakoniec asi vydarila, lebo všetkým chutila a poriadne sa po nej zaprášilo, tak som bola rada..... sedeli sme do 1.30 tak som bola rada, ked som o 2.00 zalomila, lebo ráno sme isli na chalupu.
Náš tatík bol v škole cez víkend, tak sme šli len s Natali.... ale našťastie bola strašne dobručká v aute, tak som si vydýchla, lebo v poslednej dobe v tej autosedačke nejako neobsedí... Víkend sme strávili s našimi, tak bolo fajn, a hlavne bolo pekné počko.....
dnes ráno ako som išla do robotky, tak Natali už vyspinkaná, chcela sa hrať, a mliečko a neviem čo ešte tak sme sa chvílu pohrali a potom ma normálne poslala do obchodu po rohlíky, tak som sa vyparila....

veva1
28. sep 2009

ahojkz mamkz tak sa hlasim z Ba.
prisli sme vcera o 22 ,tomasko hodku v aute spal a tak potom pozil do 1 rana a o 7 uz bol hore. Beha tu po byte ako divy, brat ma akvarko a andulku 😀

veva1
28. sep 2009

emily ked pojdem dnes von budem sa motat okolo skolz a saratova,tak ak bz ste sli von tak ma vyzerajte

emily3
28. sep 2009

ahojte
veva no pokusime sa, sice su moji najmladsi soplavi 😒 ..zacal Misko a nepodarilo sa mi izolovat Lucku od neho a uz bojujeme so soplikmi aj u nej. nemam rada ked ma male babo plny nostek.
oinak vikend super, hodovali sme a bol sme s detmi na kolotococh a vlaciku a tak...a vecer ma manzel zobral na ten brutalny kolotoc, je to jedno rameno hojda sa to do strasnej vysky a este sda to otaca...dlho ma presviedcal, nakoniec som sla....a preziiilaaa.. ale nikdy viac, fuj, ja vysky nemusim , aj moj muz mal dost, hrdina...

trpezliva
28. sep 2009

ahojteee...dakujem vam velmi pekne za vsetky gratulacie, bolo ich tooolko, aj vdaka facebooku 🙂 . Mali sme vikend plny programu, v sobotu s kamosmi v nedelu s nasimi a este dve oslavy ma cakaju/so svokrovcami bduci vikend ideme do restiky a potom ten dalsi tyzden s kamoskami z gympla sa stretavame pri virgin mojite 😅 .
dostala som naaj darcek od manzela, predplatene masaze pre tehulky, tak uz sa hrozne tesim, boli ma chrbat, neviem z coho...ze by ma nieco vpredu tazilo? 😎 😝 . a este okrem toho kopec inych darcekov, knizku od Dana Browna dokonca az 2x a ja som ju tiez kupila muzikovi na vyrocie../tu najnovsiu/
baby, dnes som mala mat poradnu, som si aj nasla konecne prvy krat aupairku, aby som si to mohla poriadne vychutnat/ten ultrazvuk/, som tam prisla na 8mu a sestricka mi povedala, ze doktorka rano volala, ze ma crevnu chripku. takze z poradne nebolo nic, ani z uzv..takze si musim pockat do 8.10., kedy mi dali termin. no skoda..uz som sa taaaak tesila ze sa dozvieme pohlavie.
veva, ja by som sa s vami hrooozne rada stretla. nepojdete poobede na ihrisko na Peknikovu?? tam to je super.
mozno by sa pridala aj Emily, ak nema vtedy deti vyzdvihovat.
len aj Lili ma od rana sople, nechapem z coho....myslim si ze s tych ocnych zubkov. ale ked nechcete aby sme vas nakazili, tak chapem. mozme sa stretnut teda aj inokedy, mozno to prejde. len dajte vediet kedyyyyy..v stredu ideme na biofarmu s kamoskou, ale ostatne dni nemame program. uz som zvedava na Tomiho..samozjreme aj Lili sa na svojho frajera tesi. 😅

emily3
28. sep 2009

teoreticky doobeda mozme hocikedy, len zajtra idem s Mon k ocnej a potom uz mame volno. Miso poobede spava ( aj vase deti nie 😉 😀 ) a zajtra ma Misko meniny, tak to sa k nam zase dovalia svokrovci..sa tesim. nemozu prist cez vikend opni musia ked je den d, iny den sa nerata.. 😒 no nic, predycham to snad.

lolka
28. sep 2009

cafte 🙂
mám za sebou náročný víkend...bracho sa bez problemov ozenil, ja som im to odsvedčila a potom sme sa len zabavali 😀 všetko dopadlo dobre, bolo plllllno jedla, vynikajuce kolaciky, pecene prasiatko, tak kazdy pribral min.2kg 😀 pocasie im vyslo uplne ukazkovo, tak sa vsetci tesili. svadba bola pri Jihlave a kedze bol vcera v Brne papez, tak sme sa vyhybali dialnici, takze sme to zobrali vedlajsimi cestami cez dediny......bolo mi dost blbo, ta Morava su same kopceky, zakruty...bleee. 😒 odsabliba som si to nastastie az doma 😖

kika, mala si zrusenu poradnu ? ja mam mat zajtra o 10.00 hod., myslis, ze zajtra bude Durechova ordinovat ? nikto mi zatial nevolal.....no uvidime.
aj my sme mali vyrocie svadby minuly tyzden v utorok - sice sme si nic nedali, teda muzik mi kupil kvetinku, ale spolocny darcek sme dostali vo stvrtok na 3D - princeznu 🙂

bershik, ano, spomenula som si aj na teba.....s tym grcanim, a ze by to mala byt baba 🙂

baby, a co keby sa dalo stretko na sobotu, klasicky pri Auparku ? o nejakej 16.00 hod.....alebo to vam dietky este spia ?

mm1
28. sep 2009

v sobotu to nie je zlý nápad... ja som za.... 🙂

emily3
28. sep 2009

no mozme v sobotu, mozme aj doobeda.

veva1
28. sep 2009

a kde je ta peknikova?
my mame sople uz druhy tt takze pohoda,nemajte boja

svetluska.p
28. sep 2009

caute sojky, ja vam tak zavidim,z e sa mozte hocikedy stretko. uz by som vas scela vidiet.

emily3
28. sep 2009

cau svetlus ako zijes? teba vidiet 😉 😀 mozme si to niekedy vymenit na tyzden? dam ti moje deti a ja pojdem do prace miesto teba...mozno by som to zvladla xixixi..
veva nie je to daleko od nas...

mm1
28. sep 2009

ahoj svetluš, tak ako mojka?

emily3
28. sep 2009

a dnes ma Monika rodicko, velmi sa mi tam nechce, ale zas mam vela pripomienok na uc.
a som ako mechom prastena...nic sa mi nechce robit...

veva1
28. sep 2009

tak uz viem kde to je cca,tak ak sa mi podari ulozit tohto mojho zasrana tak okolo 16-17 by sme tam mohli byt

emily3
28. sep 2009

hmm no dnes mame rodicko o 17..ale keby tam isiel manzel ( co skor nie ako ano) tak by som tam prisla, len sa priprav na to ze tam byva straaasne vela ludi 😉

veva1
28. sep 2009

super ,pridem sediva,ked budem striehnut aby moje selma neutocila

veva1
28. sep 2009

a inac este stale nespi,takze neviem ci to dnes stihneme,ale aj zajtra je den

loss
28. sep 2009

ahojte

taj ja som bola v sobotu vskole hruza sediet tam cely den 😔

zuzkaprofant
28. sep 2009

cafte co nove
dievcata nemoze sa malemu nic stat ked sa mi pri pretacani stale niekam hlavickou buchne tak ze az zadudni sa mi tak pretacal ze ostal na podlahe chude moje sa asi poraidne udrel,ani zahlavok ho nezastavil, co mu mam prilbu kupit vkuse sa niekde buchce len sa otocim a uz je na inom mieste a to mi nechodi len sa tak prevracia ani spat nebudem jooooooj ani sa otocit nemozem bo nekuknem a uz len vreskot pocujem ☹

cucuska
autor
28. sep 2009

ahojte babule. Dnes sme Emke kúpili novú postielku, sa z nej vytešujeme. Inak Emka má tie očáky už už na prerezanie, šalime z nej 🙂 ale v dobrom síce je stráaaašne nervózna a mrzutá ale nejak to musíme vydržať a dnes k tomu všetkému chytila aj soplíky, totál voda jej tečie z nošteka tak verím že už už zajtra vyleze prvý z tých očakávaných štyroch zubákov ..)
Inak mam za sebou pekné dva dni, moje kamarátky porodili krásne dve zdravé detičky jedná Anežku a jedna Mareka tak sa vytešujem a zas ďalšia moja dobrá kamarátka mi oznámila že už nebudú traja ale v máji budú už štyria :!) a to mame rovnako staré detičky ona KAtku a ja Emku ale vytešujem sa z takých krásne dobrých správ 🙂
aj ja som v sobotu sedela celý čas v Škole a nejak to ale veľmi rýchlo ubehlo. Naozaj veeeeeľmi rýchlo. aj ja by som vás rada videla ale neviem kedy. Babule ak náhodou pojdete nejaký okolo nie že sa neozvete, to by som vám do smrti neodpustila 🙂

mm1
29. sep 2009

ahojte babulky pekné ránko, Tak včera sme mali pre Natali veľký zážitok. Išli sme do mesta autobusom, a keďže išiel s nami aj náš tatík, tak som ju pekne vybrala z buginy a sedeli sme na veľkom sedadle, ako dospeláci... Najskor chcela sedieť mne na kolenách, ale keď sa trošku okukala, tak chcela sedieť vedľa mňa na sedadle. Mali ste ju vidieť, aká bola pyšná, dokonca aj moj cestovný lístok celý čas držala v rukách.
kúpili sme jej včera nohavice na jeseň a objednala som knižku k meninám, tak som sa celkom vytešovala.

a maródom želáme skoré uzdravenie...

Zajtra až do piatku si beriem dovolenku, tak sa vytešujem....

lolka
29. sep 2009

dnes je tu teda klud....

ja som mala do obeda poradnu, doki pomerala malu - a potvrdila dievčatko 🙂 vsetko je v poriadku a v norme.
o 4 tyzdne som objednana na cukor a dalsiu poradnu.
mne akurat zistila maaalo zeleza, tak som hned vyfasovala tabletky 😖

magdi, dovolenka az do piatka.....ty sa mas 🙂 hned by som brala.....ale ved o chvilu uz budem aj ja doma oddychovat a cakat na den D 😀

sloniiicek
29. sep 2009

caute kocky. tak my sme v nedelu boli na pohotovosti. lebo martinka vnoci vracala a hnackovala. ☹ ale uz sa to trosku lepsi. len ma dietu a na to ze teraz zhodila na vahe. tak nemusi dalej zhadzovat. ale co uz. nejako to prezijeme. hlavne, aby nas neposlali do nemocky na infuzky.

lolka
29. sep 2009

adi, jooj chudatko, chytila nejaky virus alebo z coho to ma ? 😕 asi je nieco vo vzduchu lebo to ide z kazdej strany ta 😖k nech jej to co najskor prejde a ste opat zdravi
😉

sloniiicek
29. sep 2009

vo stvrtok by mali byt vysledky z vyteru, tak som zvedava, co ju to hneva a trapi. ale inak je uplne vpohode. na prvy pohlad, by si ani nezistila, ze jej nieco je. stale vystraja.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre