Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
28. dec 2009

no tak to neeviem možno niekde hej idem to najsť teda skúsiť

cucuska
autor
28. dec 2009

ten program "MAmi to vedia najlepŠie" som v archíve nanešla ale EMILY svedčalo ti to 😀

evca35
28. dec 2009
loss
29. dec 2009

ahojte takze dnes sme zacali 38tt o tyzden mozem rodit len som zvedava co povie zajtra doktor 😵

lolka
29. dec 2009

lossik, uz sa to krati 😉 taska zbalena a pripravena ? 😵

evitkamalicka
29. dec 2009

lossik tak co nevidiet budes mat uz bambulku pri sebe 😵

lia
29. dec 2009

ahojte 🙂

loli,pekny kocik 🙂 to ti verim,ze sa tesis z kazdej blbosticky,aj my sme taki,vcera dostala Lejla pyzamka,taaaaakkkk sme sa tesili 😀 a vlastne este 14 bodyniek,jedny kratke,jedny dlhe.
lossik,tak kedy idete na to??uz ste rozhodnuti,ze to bude Miuska??
my mame katastrofalny vecer a katastrofalnu noc za nami.uz som z toho nestastna,kym sa da Lea do spanku,trva aj dve hodiny,inak strasne place,nevieme ju ukludnit,na chvilku mi zaspi a po polhodine zase hrozny plac a nechce ani dudel,zberiem ju na ruky,zase sa to opakuje a takto to ide dokola.
neviete mi poradit ??nechcem ju naucit na ruky,uz teraz mam dost po hodine kojenia,este dve hodiny uspavat na rukach.

trpezliva
29. dec 2009

ahojte, lius, pamatam ako si pisala pocas tehu, ze tvoje babo nebude nosene na rukach a ze nebudes ani satku kupovat, nech si zvykne pekne lezat a spinkat c postielke. no a vidis, realita je ina. nase mimina chcu byt co najblizsie ku nam, Johanka tak isto, len by sa nosila a nosila, vtedy je kludnucka, ale akonahle ju polozim, do 5minut je hore a place. potom do kolecka to iste, zase nosim, nosim, zaspi...na stastie poobede spi dobre, len doobeda je to hruza a podvecer sa mi ju nedari uspat. v noci je hore tak 4x, co je teda velke zlepsenie oproti minulemu tyzdnu.
loss, vyber si 10.01.2010, to je pekny datum 😵 😵
lolka, to som bola fakt ja pri poste..skoda, ze sa muzik neozval. ale to bol taky sprint, vylozila som Lili u svokry pod hradom, zbehla s JOhankou na Obchodnu kupit vianocne darceky a utekala spat. to bolo inac 1x co bola Johanka vonku! Odvtedy sme ani v meste neboli.
PS: v tej relacii Mama to vie najlepsie boli Emily a nie ja???? 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨

svetluska.p
29. dec 2009

kikuus..krasna nova fotk.......co to tu stale o tej relacii? o com je to a ako ste sa tam dostali?

zuzkaprofant
29. dec 2009

cafte lius no len ponos neboj ona si nezvikne velmi alebo kup si manducu alebo satku babakta su take aj moj bol taky aa este je a horsi no co ono stoho vyrastu deticky a neboj na starost ti to vratia 😉

mne moj ked nechce zaspat tak ho dam do manduci poskackam a on uz spinka najnovsie vecer ked treba spat ja skacem na fit lopte uz cakam kedy praskne a spievam uspavanky a moj maly driemka polozim do postielky a on ocka otvori a zacne mama mama vykecava a sa smejej no co mu mozem uz sa sneho smejeme s muzom nahodi kukuc ja nic a vykecava ked treba spat 😀

cucuska
autor
29. dec 2009

Trpezlivka jasné prepáč nejako som si vás poplietla jasné že si to bola ty, ja som trdlo 😀 TO BOLA TRPEZLIVKA KIKUŠKA na TRPETLIVKA

som trdlo

trpezliva
29. dec 2009

to fakt cucus? lebo mna nafilmovali ako kojim Johanku a nepovedali, kedy to bude v tv, tak som myslela, ze az v januari. dobre, ze si napisala, tak dnes kuknem reprizu. A bolo vidno moje prsia??? no dufam, ze moji studenti to nepozerali 😀 😝 .

trpezliva
29. dec 2009

svetlus, dik, aj mne sa paci 🙂

svetluska.p
29. dec 2009

kikus, ale to kde ste boli, ze vas filmovali? vy ste ake hviezdy tam v bratislave 🙂.

cucuska
autor
29. dec 2009

no bolo pekne vidieť ako si kojila malinkú boli ste nádherná dvojica 🙂
no svetlus vidíš, tá Blava to ti je veľkomesto 😀

trpezliva
29. dec 2009

skoda, ze neprisla emily skor na konika ako ja...bola by sokovana, ze kto ju kedy tajne nafilmoval ako koji Lucku 😀 .
ja som bola s Johankou v poradni ked mala tyzden a kvoli tomu tam dosla telka../volala predtym doktorka, ze ci mi to nevadi, ak pride telka..potrebovali akurat novorodeniatko a jeho prve vysetrenie/. samozrejme mi to nevadilo 😝 . no a potom ked uz mali vsetko zbalene, tak ja som Johanku kojila, aby mi este vydrzala cestu domov a oni ze jeeej, mozme si nafilmovat aj kojenie? ze maminy s tym maju vacisnou problem. tak som suhlasila. ale neviem ake detaily filmovali, tak som zvedava aj ja. to s tym vysetrenim budu ukazovat urcite az v januari.
svetlus, no mala by si sa prestahovat do BA!!! bola by si staaaaaaaaaaaaaaaaaaaar 😵 😵

svetluska.p
29. dec 2009

kikus, zvaaazime to 😀 😀 😀

trpezliva
29. dec 2009

svetlus, teba by hned brali do filmu 😉

trpezliva
29. dec 2009

zhanam prenosnu tasku do kocika..nemate niektora na predaj??

lolka
29. dec 2009

no kika, ty si teda ina hviezda 😀 vcera som to nepozerala, tak si ta dnes kuknem, ze ako spravne kojit 😵
ja som bola dnes na foteni u jednej profi fotografky, bola som este s jednou februarovkou, tak som zvedava, ake tam budeme 😅

lius, Leuska ta chce chce mat pri sebe, tak sa toho asi vsemozne dozaduje. ja sa uz pripravujem na to, ze bude mala na rukach, aj keby som bola samozrejme rada, keby dobre spinkala. mas vankus na kojenie ? chcem si ho kupit.

lia
29. dec 2009

nie baby,placem tu uz cely den,ona bola hladna ☹ 😢

lolka
29. dec 2009

lius 😅 a neplac, nabuduce uz budes vediet, ved sa tiez len ucis byt mamou 😉 a deticky nepovedia co im chyba, tak len placu 😅

teuska
29. dec 2009

Liuska ja som moju malu tiez odmietala nosit na rukach, ale to bolo pred 9 rokmi a vtedy sa dost razil taky trend, a aj som malo kojila, nemala som mlieko a dost sme sa natrapili. No ale teraz sa uz tesim, ako budem maleho nosit, vraj kontakt pomaha aj tvorbe mliecka. Len sa bojim, ze maly bude tazky a ja ho nebudem vladat 😅
Ale inac mojej dcere to urcite neublizilo, chora bola prvy raz az v 12 mesiaci a dodnes je z nej riadny maznacik 😀

evitkamalicka
29. dec 2009

ozaj a Linduske vsetko najlepsie k dnesnym 1. narodeninkam 😵

loss
29. dec 2009

ahojte

taska zbalena ja som uz hotova neviem uz ani spat poriadne a ta hnusna zaha
zajtra dam vediet co mi povedali 😵

aj my zelame Linduske vsetko naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
29. dec 2009

lossik juuj normalne ti zavidim, ja si este budem musiet pekne dlho pockat

inac baby mali ste niektora upchaty nos pocas tehu? ja mam a neviem ani poriadne spat preto a neviem ake kvapky si mozem dat

teuska
29. dec 2009

Evitka ja si davam pinosol, je tam napisane, ze to mozu tehotne, ale myslim, ze aj tie kvapky s tou morskou solou by si mohla, urcite ti poradia v lekarni

Aj ja sa pridavam ku gratulaciam Linduske

Lossik drzim palceky 😵

petruci6
29. dec 2009

dakujeme krasne🙂))

baby evitka je vazne sikula,spravila nam krasnu torticku,fotky su na fb 🙂 😵

evitkamalicka
29. dec 2009

petru som rada, ze sa pacila a posli link, ja ta tusim na FB este nemam pridanu

lia
29. dec 2009

Lindulke prajem vsetko najlepsie,vela zdravicka a nech len tak krasne rastie do krasy ako doteraz 😵 😵 😵
je krasnunka,na spapanie 🙂
evit sikuliena 😉
smejko,dakujeme za kraasssssneeeeeeeeeeeeeeeeeee blahozelanie,taaaaakkkk mi dobre dnes padlo ked mi ho manzel doniesol zo schranky,cmuk 😵 😵
loli,sak pockaj ako budes plakat z tych hormonov,ani sama nebudes vediet preco 😅
ja ju neodmietam nosit,ja to zboznujem ked je moj ciciacik nalepeny,len som vedela,ze nieco s nou nie je v poriadku,ani stolicu nemala dobru,aj sa zvijala,lekarka mala dovolenku,ale uz je dobre,len mi je to teraz luto,ze som hned na to nedosla 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre