Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
31. dec 2009

veseleho Silvestra babenky 🙂))) a v novom roku vsetko najlepsie 🙂

veva1
31. dec 2009

pekneho Silvestra a stastny novy rok 😵

lius ono nemusis mat mliecka malo ,len si ho nevie alebo je leniva tahat 😉 v kazdom pripade rob tak aby ste boli obe pokojne ,spokojne aj za cenu ze kojit prestanes. Kojenie je sice krasne a urcite zdrave,ale klud a pohoda je urcite dolezitejsia. 😉 Nepocuvaj doktorku,okolie rad sa svojimi pocitmi. Inac este ak chces vediet kolko papka tak si pozic ,alebo kup vahu pre novorodeniatko a vaz pred a po papani 😉

veva1
31. dec 2009

kuknite na toho mojho prdosa 😵

lolka
31. dec 2009

Baby, prajem Vam vsetkym krasneho Silvestra a do Noveho roku 2010 len to naj, naj, naj 😉

loss
31. dec 2009

caute

evi ved aj ja somto celkom dobre zvladla ked som videla tie maminy po klasickom porode chcelo sa mi revat no ved potom povem co ako

vsetkym zelam krasneho Silvestra a ten najstastnejsi Novy rok 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
31. dec 2009

vsetkym prajeme veseleho Silvestra a stastny Novy rok

lossik ved aj ja som videla ine maminy, ktore po normalnom porode boli na tom horsie, nevedeli si poriadne sadnut este ked odchadzali z porodnice a stazovali sa na strasne bolesti tam dole

lia
31. dec 2009

vsetko naj do noveho noveho roku a pekny silvester 😉

lucim
31. dec 2009

mamulky a pupatka, krasny dalsi rok vam zelame a nech je aspon tak dobry, ako sme mali super rok 2009 my. 😉 😵 😵

trpezliva
31. dec 2009

Stastny rok aj od nas!!! Uz nam zaspali koceny, tak si ideme s manzelom uzit silvester vo dvojici...to sme este nikdy neboli, len takto doma. 🙂
Prajem Vam v r.2010 len to najlepsie! A hlavne snazilkam plodny rok 😉 .

lolka
1. jan 2010

Dobre ranko v Novom roku 2010 🙂 🙂
Ako ste silvestrovali ? my sme mali "papucovu kulturu", urobili sme si dobru veceru a potom sme sa len rochnili pri telke. muzik si aj vypil, ja som si s nim akurat pripila o polnoci. ciastocne sme ohnostroj videli z balkona, tak sme mali aj kulturny program 😀 😀 po polnoci sa zastavili svokrovci, so svagrinnou a detmi - oni boli v meste - tak sme si pripili, chvilu posedeli a potom hajde do postele
😀 inak, mne sa zatvarali oci uz o 22.00 hod......zeby som uz starla ?? 😀

bershka
1. jan 2010

ahojte kocky. stastny novy rok vsetkym.
jej lolus, sak ty uz od buduceho tyzdna mozes rodit, no to je kraaaasa. ty si uz v 9. mesiaci. juchuuuu.

lolka
1. jan 2010

ahoj berschik, noooooo, ta 35 mi dnes naskocila 😀

petruci6
1. jan 2010

caute baby,
Stastny Novy Rok vam zelame,nech sa vam splnia vsetky sny 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
1. jan 2010

ahoj baby,

petru este som sa chcela opytat, mali ste Jane aj hlboku verziu? Nevies ake su vnutorne rozmery vanicky?

petruci6
1. jan 2010

evit mame len sportak,ale celkovo jane vanicky aj autosedacky su dost male,ale myslim,ze to staci na tych par mesiacov,moja uz od 4-5mes nechcela byt vo vanicke,tak sme dali hned sportak

evitkamalicka
1. jan 2010

no tak nic potom, takze Jane nebude, ja potrebujem co najvacsiu vanicku a zatial najvacsiu co som nasla ma Sojan a to 87cm na dlzku

petruci6
1. jan 2010

najvacsie maju tie polske kociky
preco potrebujes najvacsiu?bude ti tam dlho lezkat?

evitkamalicka
1. jan 2010

petru, lebo chcem aby bolo na zimu este v hlbokom, Adamko chudatko uz musel v 4. mesiacoch do sportoveho a moc sa mu to nepacilo, lebo on mi v kociku spinkal do 8. mesiaca na kazdej prechadzke....druhe bude mat v zime o 1,5 mesiaca viac tak predpokladam, ze bude vacsie a aby mi tam vosiel aj fusak

loss
1. jan 2010

evitka a co by si chcela chlapceka alebo dievcatko?

evitkamalicka
1. jan 2010

lossik manzel by velmi chcel dievcatko ani ja by som nebola proti, ale je mi to v podstate jedno len nech je zdravucke

teuska
1. jan 2010

Babulky vsetko dobre v novom roku, snazilkam plodny rok, tehotnym bezproblemove tehotenstvo, vsetkym zdravucke deticky a vela, vela vsetkeho pekneho Vam prajem. 😀

stankatt
1. jan 2010

Stastny Novy Rok vam zelame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkaprofant
2. jan 2010

vsetko dobre v novom roku vam prajeme
christianko ma dnes 8 mesiacikov a je chorucky chudatko moje ma soplik zvysenu teplotku a este do toho mu predne zubky idu tak palce cela rodinka snim 😒

lucim
2. jan 2010

zuzi vsetko najlepsie christiankovi a nech sa rychlo vylieci a zubok nech rychlo vylezie. cmuk. 🙂

veva1
2. jan 2010

christiankovi skore uzdravenie. Joj ja to nenavidim ,ze sa tieto male dietky musia tak trapit s tymi soplikmi,horuckami atd ☹

loss
2. jan 2010

evit zelam ti tu princeznicku 😵
ja my zelame Christiankovi skore uzdravenie

cucuska
autor
2. jan 2010

Ahojte želáme Vám všetko dobré do nového roka a nech je oveľa krajši a usmievavejši ako ten starý 😀

zuzkaprofant
3. jan 2010

dakujem dievcata vcera to bola hozna nos sme dokyho pohotovostneho volali ku nam taky mladas prisiel mi s muzom hotovy s malého ja som vracala z nervov a zo stachu a muz tiez nebolo vsetko jedno uz maly mal celu noc39stup kasel ako tuberak vsetko vrackal bo ma tolko hlienov ze to je daky virus sme to dostali zase z navstevyy uz zakazem ku nam kazdemu chodit lebo stale nas nakazia ale poradne neviem ako sa ta chooba vola na sk ale maju to babatka od pol rok do 3r a nie je to nic priemne maly celu noc na ruckach a tearz mi dako spinka v autosedacke a muz si isiel lahnut lebo do teaz ho nosil na ruckach

dufam ze uz takto nebudeme nikdy chory radsej ja by som bola ako maly ale kone´cne sme natrafili na dokyho ze taky prima je ci co dal nam poadne lieky cipky kótikoida dake sillne lebo len 2 sa mozu dat a potom siup nurofena teplotkua este dake cipky bo stale nas tu homeom lieca a to je dobe ked ma clovek nadchu 😉
som zvedava co to bude dnes ci to toska ustupilo

petruci6
3. jan 2010

zuzi myslis 6choroba? nevyhadzal sa po telicku?
to ma mrzi,ale deticky lepsie znasaju vysoke horucky ako my dospeli
neboj sa,bude to ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre