Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
14. jan 2010

loss drz sa a ked uz, tak graatuluujeeeem 😀 😀
cucuska tie detvaky rychlo rastu ze? nedavno sme pocitali dni, hodiny, minuty do porodu a uz to dva roky beha po svete...vsetko najlepsie 😀 😀 😀
aku skuskam, drz sa a nech ti to lezie do hlavi...mne uz nic nelezie.. 😒

evitkamalicka
14. jan 2010

jeeej gratulujeme

lolka
14. jan 2010

lossik gratulujeeeeeemeeeee 🙂 teda, Miuska je dobra bucloska, super, uz sa tesim na foto 😵
s tou kadernickou to perfektne stihla, teraz uz nebude mat tolko casu.

ja idem ku kadernicke dnes.....mala by som si uz zbalit tasku ? 😀 este nech Viki vydrzi v brusku a za 2tt to uz moze dojst. vcera som bola v Ruzinove u porodnika, ale len sme sa zoznamili a dohodli na pondelok do poradne, tak mi nic nerobil.

lolka
14. jan 2010

dnes idem do divadla, do RND .....sa tesiiiiiiiiiim 🙂 len neviem ci tam obsedim 😅

petruci6
14. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeej loss GRATULUJEME k Miuske,krasne miery,mala si co robit,ked isla von prirodzene 🙂
tesime sa s vami,len ste zdravucke,vela mliecka zelame,cmuk 😵 😵 😵

evitkamalicka
14. jan 2010

niekde som sa docitala, tusim v majovkach ze rodila cisarskym

emily3
14. jan 2010

jeej loss to kus zeny, tak si poriadne oddychni a vela radosti s babatkom.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi7
14. jan 2010

jejjjjjjjjjjjjjjj aj ja GRATULUJEMMMMMMM 🙂 vela zdravicka a mlieckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cucuska
autor
14. jan 2010

upresnenie : Lossik rodila cisárskym maju sa obe dobre a Mia je krásnučka .) Podobá sa na Nelly je vidieť že sú sestry. A eŠte niečo čo o nich svedči že sú sestričky, obe sa vypýtali na sved 13 teho 🙂 babule 😅
Tanička Vás moc moc pozdravuje
večer hodim do albumu fotky poslala mi nejaké takže Vám ich popridávam 🙂

vedvies
14. jan 2010

losssik, parada, gratulujeme...to je teda riadna babenka a tusim mi vysiel tip, ze to bude 14-ho ... ja mam totiz dnes narodky-preto som to tak tipla ... tak vela mliecka, zdravicka a radosti cmuuuk 😵

vedvies
14. jan 2010

cucus takze 13-ho ?
z prispevku MM1 som to zle pochopila? 😨

vedvies
14. jan 2010

cucus a Emka je zase na moje meniny 😀

veva1
14. jan 2010

ahojky aj podla mojho kalendara je dnes 14. 😉
vedvieska vsetko naj... 😵 hlavne vela zdravicka celej rodine,lasku a potom aj stasticko nech k vam zasa pride v podobe maleho zazraku 😉

smejko1
14. jan 2010

lossik - blahozelam

vedvies - vsetko naj a vsetko co si zelas nech sa Ti splni

a cucuskyne emmke vela vela darcekov 😉

trpezliva
14. jan 2010

Kika, vsetko najlepsie k narodkaaaam!
Lossik a samozrejme aj Tebe k Mii /ako sa to sklonuje 😕/ gratulujem a zelam vela zdravia a skore zotavenie po cisaraku. Som zvedava na prve dojmy po prichode domov. My uz sme si na seba ako tak zvykli, ale je to teda riadna fuska.

sloniiicek
14. jan 2010

jeeej. lossik uz porodila. gratulujeeeeeeeeeeeeeem.

cucuska
autor
14. jan 2010

nie 1č teho ja som nejak mimo

cucuska
autor
14. jan 2010

babule aj vy sa niekedy cítite doma ako kus VECI alebo ako slúžky o ktorú nemá nik záujem, proste nik o vás " nezakopne" asi ma chytajú zas depresie 😖

cucuska
autor
14. jan 2010

😀 Vedvie a všetko naj naj k narodkám

veva1
14. jan 2010

kedze tomo je ceckomaniak tak vzdy javi o mna zaujem 😉 Ale viem ako to myslis. som pre manzela nieco uplne samozrejme, bez kuska vdaky.

zuzkaprofant
14. jan 2010

Cafte
losik gratulujemeeeeeeeee teraz kto je na rade na rodenie

teuska
15. jan 2010

Ahojte babulky 😅
Losik gratulujem,prajem rychle zotavenie a vela mliecka 😅 Mala bola ale poriadna baculka.

Gratulujem aj Vedvieske a predcasne aj Emke a pekne oslavy babenky, uzite si to 😅 a poslite torticku, ja som teraz na sladke, za chvilu sa neunesiem 😀

evitkamalicka
15. jan 2010

aj ja gratulujem vsetkym oslavencom

teuska kolko si pribrala, ze tak hovoris?

lolka
15. jan 2010

ahojte, dodatocne prajem vsetko najlepsie oslavencom 😉

zuzi, zeby som bola teraz na rade jaaaaa ? 😀 a potom teuska, jedine, zeby sa jej maly vypytal na svet skor ako moja Viki 😀 no, ved uvidime ...
vcera mi neskutocne tvrdlo brucho a vecer cele divadlo mala kopala o 106. neviem ci sa jej to pacilo alebo nepacilo, ze som sedela v klude a "nehupala" s nou 😕
niekde som citala, ze od 36tt by sa uz nemalo brat magnezium......doteraz som ho brala - aj kvoli tomu tvrdnutiu.....co myslite ? v pondelok sa na to opytam dokiho

evitkamalicka
15. jan 2010

lolka ano nemalo, ja som brala len do konca 35tt, lebo vraj potom sa zvykne prenasat

sloniiicek
15. jan 2010

magduska a ako ste dopadli u doktora?

trpezliva
15. jan 2010

Ahooj Adi. kedy nas dojdete kuknut? 🙂
MAgdus, aj mna to zaujima, ako bolo u doktora? Ale ziadne dieta nie je dokonale, nasa Johanka ma nozicky ako kacica, lebo mala ich zle ulozene v brusku, tak jej chodidla idu smerom von. /niektorym baabtkam idu smerom dnu 😕 /. Malo by sa to napravit, len jej to musim masirovat.
Lolka, ja by som uz tiez nebrala magnezium, pokial teda nechces byt marcovka 😀 Inac podla mna porodis na VAlentina, jaaj, to bude krasny darcek pre manzela.
Emily,skusky zvladnes neboj, ty superzena.
Musim sa este pochvalit, ze som uspala obidve svoje ratolesti naraz. SOm na seba taka pysna. 😀 😵

sloniiicek
15. jan 2010

ahoj kika. tak supeeer.

kika co takto buduci tyzden v utorok alebo v piatok doobeda. 😀

veva1
15. jan 2010

kika vidis ako to pekne zvladas?
loli teus uz vam to uteka,za chvilu budeme gratulovat vam 😵

lolka
15. jan 2010

aha, tak to magnezko uz nebudem brat. uz cca tyzden si ho nedavam, ale vcera som si supla 2 tabl., lebo som sa citila ako keby som mala obrovsky kamen na bruchu 😖

kika, sikulka, uspat obidve princezne naraz 🙂 len to asi nefunguje stale,ze ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre