Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
21. feb 2010

Zuzi nezbieraj,neodkladaj. sprav to len ked zaspi vecer. sak to nie je navzdy za nejaky rocik dva si bude odkladat sam

zuzkaprofant
21. feb 2010

ved nasa obyvacka lebo tam som smalym cely den lebo je najteplejsia mestnost v byte tak vypada ako drievotrieska teraz som mu hracky umyvala bo boli dake take lepkavejsie 😀 😀

veva1
21. feb 2010

Za chvilu sa otepli budete vonku cele dni a uz bude lepsie

bershka
21. feb 2010

baby pomoooc

zuzkaprofant
21. feb 2010

co beshka

bershka
21. feb 2010

sarinka ma uz dva dni teplotu 37.5 hore dole. teraz jej prudko klesla teplota, ale stale straaasne reve, akoby mala nejake krce, alebo bolesti. chvilu je dobre, ale potom tak spusti, ze mi srdce puka. ja neviem co mam robit, vcera sme boli na pohotovosti, ale povedali,, ze je to len viroza. ja sa bojim, ci nema nejak zapaleny mechur, alebo nedajboze slepe crevo...

bershka
21. feb 2010

zajtra sa chystame dokine, ale bojim sa co bude v noci. a netusim ako jej rano vezmem moc

evitkamalicka
21. feb 2010

veva ano vydrzi, on sa vydrzi sam hrat aj cely den

inac znova zvraciam, takze rano musim naklusat k dr. uz som total dehydrovana, vsetku vodu co vypijem hned aj ide von

bershka
21. feb 2010

evit, ja som grcala z perlivej.neperliva bola ok

evitkamalicka
21. feb 2010

ja grcam aj z perlivej aj z neperlivej, skusala som uz kadeco, cistu, sladku a vsetko ide von

veva1
21. feb 2010

Bers daj nurofen v kazdom pripade. je od bolesti aj protizapalovy. a zajtra k dokine. este stlac uska. moc skontroluj ci nie je tmavy alebo pachnuci. ak neprejde ten plac ani po nurofene chodte na pohotovost znovu a nechaj jej spravit crp ci aku to ma skratku

veva1
21. feb 2010

Evit pigi caj po lyzickach nie naraz pit.

bershka
21. feb 2010

vevi, vonala som plienku. moc vypada byt ok. aj celkom dost cikala. dala som jej paralen. teraz haja, ale kazdu chvilu zacne uplne kvilit. co je to crp?

zuzkaprofant
21. feb 2010

bers dako vydrzte do rana a ku dokyne id dzime palceky

nam asi zubky idu vrestime ☹

bershka
21. feb 2010

juj evit. len aby si ta nenechali v nemocke. kamoska tak bola na tom ako ty a bola na infuzkach

evitkamalicka
21. feb 2010

no to dufam ze nie, idem do postele

bershka
21. feb 2010

no je pravda, ze jej asi zuby idu, ale take krcovite revy sa mi nezdaju

veva1
21. feb 2010

Bers hned rano ako vstanes jej daj dole plienku a cakaj s cistou nadobkou,urcite bude cikat a urcite daco zachytis. obetuj plachtu podlahu co popri chytani ocika

zuzkaprofant
21. feb 2010

berska a nesmrdka jej cikanka mne doky vravela ked je zapal tak to tak inac zapacha tak neviem dako zachytis moc do dakej misticky maleh alebo sklicka od vyzivy a hotovo

emily3
21. feb 2010

bershka vydrzte to, mala by sa upokojit po paralene..bud pri nej. a rano ked sa to nezlepsi chod k dr.

nasa Lucka zase zacala soplit, uz bola dobre a vcera vecer jej zacali nanovo tiect sople...nostek cerveny, ocka slzave..nadcha jak vysita...a to sme mali ist na ockovanie uz minuly tyzden 😒 ..a detska stale pokasliavaju, neviem ci ich mam nechat doma..v piatok poslala ucka Moniku domov zo skoly, ze ju boli hlava..a doma potom uz nic..tak neviem ci ju zajtra mam pustit do skoly alebo ju nechat doma...inak v triede ich je uz menej ako polovica, vsetci su chori...

bershka
21. feb 2010

skusim najprv na ten serbel, uvidime. ked ona cika v noci. rano o 6 ked prebalujeme prvykrat, tak to ma plienka tak 10 kg.

veva1
21. feb 2010

Je to vysetrenie z kvapky krvi z prsta ci ma zvyseny stav tusim bielych krviniek,vtedy ide o zapal. bers tomo takto reval pri usku

bershka
21. feb 2010

zuzi,ked tie plienky smrdia same o sebe..... ale nie je to nic neobvykle ked som to vonala. ked som jej dnes ritku a susulu umyvala v umyvadle, tak neprotestovala, ze by ju to bolelo

bershka
21. feb 2010

my v sobotu letime, boze, vsetko na hovno. ani kramy, sarka chora, edo chory ☹ ☹ ☹ ☹

lolka
21. feb 2010

bershik, snad to nebude nic vazne....drzim palce pri chytani mocu aj u doki 😅

jooj, ale ako ja kvapnem mliecko do ociek, ked myka hlavou a vacsinu ma oci zavrete alebo place ? no skusim... 😅

veva1
21. feb 2010

Nenavidim sople!!!

bershka
21. feb 2010

loli, odstrekni si do lyzicky

bershka
21. feb 2010

inak smrdi jej z ustociek, dokina povedala, ze ma zapalene hrdielko, ale len tak mierne. keby mala anginu, tak by jej tak prudko teplotka neklesla nie?

trpezliva
21. feb 2010

Ahojte, tu sa maroduje....prajem skore uzdravenie! Bershka, neboj, do vikendu bude aj Sarinka aj ocko ok.
Lolka, ja som kvapkala aj ked plakala...ved daco tam do ocka vojde 😉 . Inac pekne foto z korza. A kocik je dobry, si spokojna?
Hm, odber mocu som pocula ze najlepsie postavit do vane, pustit vodu a cakat s nadobkou. No neviem ako by to zvladla nasa Lili, asi nijak, ona na mieste nepostoji ani chvilku.
Inac mame bronz! /v biatlone/

trpezliva
21. feb 2010

sople nenavidim aj jaaaaaaaa...na stastie sme ich uz dlho neboli. Zajra som chcela deti zobrat do herne, ale emily, ked pises, ze je tolko deti chorych v BA, tak asi zostaneme len doma a v okoli domu.
bersh, aj nasej smrdi z ustociek rano 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre