Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
22. feb 2010

petru nie je tehulkaaaa....ja som sa mylila, lebo som si myslela, ze je 🙂 🙂
a co vravela hobli??kedy ma termin?? 😅 😝 nie ze budete rodit vsetky tri v jeden den 😅
aj nam zakazali sexik pocas tehu!!! ja som mala silnejsiu tuzbu donosti babo ako chut na sex, takze to bolo jasne 😉 . len my sme to mali kvoli placente...bola nizko, a hrozil potrat.

lolka
22. feb 2010

kika, ok, mozme sa potom stretnut v meste. a ten cas ? no, ja ti este neviem presne povedat, tiez mame ten rezim este taky nestaly. ved si zavolame a uvidime, ok ? ja idem dnes bez psa, musim si najskor zvyknut na kocar, potom dojde na radu kocar + pes
😀

trpezliva
22. feb 2010

lolka, ja som johanku davala hned do lehatka. Ona v nom vydrzi aj teraz len chvilku..chce byt nonstop na rukach, mrska jedna..alebo v satke. ved skus, daj pod Viki nejaku deku, taku pevnejsiu, aby nelezala v takom uhle, skor na rovine. mozno sa jej to zapaci. ake mas lehatko?

lolka
22. feb 2010

svetlus, nam to zakazali v centre vzhladom na nase "pocatie", ze aby sa babo dobre uhniezdilo a ja som ani nemala chut nic riskovat. potom uz sme mohli, ale bolo to "take zvlastne".

inak, som zvedava ake to bude 1x po porode....hm...

svetluska.p
22. feb 2010

jooj kikus, si to tak napisala,k ako kebz ja som mala vacsiu chut na sex ako donosit babenko...tak to nie je....nic nie je viac, ako to, ze cakame drobca. pre nas oboch. len sa vam nikdy nezatemnil rozum? a fakt jemne jemne. ze davame pozor.

trpezliva
22. feb 2010

sveltuska chapeme..a vy ste cerstvi manzelia, tak o to viac. 🙂 🙂

svetluska.p
22. feb 2010

poyerali ste hokej? ja som sa tak tesila, ze cesi prehrali 😀 ..ma nastvali, ked komentovali pred zapasom nas zapas s ruskom. a takym stylom, ze rusi sa flakali a podcenili zapas..ich by piclo, kebý mali povedat, ze nasi dobre zahrali...

lolka
22. feb 2010

kika, to lehatko budeme mat pozicane od kamosov, tak zistujem, ze kedy si mam pre neho ist. viki je celkom kludna, samozrejme ze chce byt niekedy na rukach, ale dokaze aj sama lezat v kosi a pozerat okolo seba - a nakoniec zaspi 🙂

svetluska.p
22. feb 2010

lolka, mala je velmi zlatucka. mate rozumne babenko 😵 .

trpezliva
22. feb 2010

lolka, viki je potom ukazkove babo. 🙂 ja johanku nosim od narodenia aj vo vajicku do kocika na prechadzku, tam mi rada spava. ona celkovo neznasa lezat na chrbte, od narodenia spinka len na brusku. v noci ju len prekotim na chrbatik, nakojim a vratim spat na brusko. Inac by sme nespali cele dni a noci...este som sa s takymto extremom nestretla, ze by babo vobec nechcelo lezat na chrbte. asi ma aj ona koliky, lebo inac si to neviem vysvetlit. ale som rada, ze aspon daco na nu funguje. 🙂

veva1
22. feb 2010

svetlus kym nemas nejake tazkosti tak sexikuj aj non stop- To ako babetko rastie sexikom neovpl. zahniezdene je ,placentu este nemas 😉
podla mojho dokiho tie prve mesiace som mohla robit hocico. Povedal ze este je to take male a ma tolko miesta ze mu pohyb ublizit nemoze. 😉

mm1
22. feb 2010

Baby a hobloška je tehu???? už je to potvrdené????? asi zasa nie som v obraze 😲

a Ďakujeme za gratulácie, fakt to strašne rýchlo utieklo

veva1
22. feb 2010

katka ty sa vykasli nieco tu o nas citat,lebo pri tych nasich diskusiach by si sa nacitala 😀 ked chces nieco o niektorej vediet tak sa z fleku spytaj 😉 a je to. Casom prides do obrazu

svetluska.p
22. feb 2010

no vevus, vdaka. snazim sa nebyt tak, ze ako porcelan. ved tehu nie je choroba.a rozmyslala som, co ak yena nevie, ye je tehu.ved ani my sme netusili a sexovali sme o preteky. verim, ze vsetko bude ok. obcas som taka, ze ved vsetko ok a obcas mam chut sa nervovo zrutit 😀

veva1
22. feb 2010

hobli este nie je potvrdene tak magdi v obraze si 😀

veva1
22. feb 2010

svetlus ze by si bola tehu? 😀

svetluska.p
22. feb 2010

vevus 😀 😀 😀

veva1
22. feb 2010

inac ja som tiez bola citlivka tie prve mesiace. Som sa spravala ako chora. Strasne som sa bala a nahanala tt aby rychle presli. Ked uz som citila pohyby tak som si to zacala vychutnavat. No potom uz ako pise Loli tak muzovi bol keksik divny s takym bruskom.

veva1
22. feb 2010

inac vsetky mamky su na FB a mi sa tu dobre ze nebavime same zo sebou

veva1
22. feb 2010

som volala toma spat,povedal ze nejde tak som si zohriala rezen a kasu ze sa aspon najem a ked mi cinkla mikrovlnka mi vravi mama podme spat 😀 Ale aj studeny je dobry 😀

sloniiicek
22. feb 2010

caute kocky. 🙂 vidim, ze rozoberate zaujimavu temu. chi chi. inak aj my sme mali zakazany sexik, lebo som mala predcasne kontrakcie. 🙂

veva1
22. feb 2010

tak som si tu pokecala a mozem si ist lahnut ku nemu ,lebo noc nebola bohvie aka a ktovie co aka je dnes pred nami. Dufam ze si lahnem a on povie uz som hore 😀

veva1
22. feb 2010

ahoj slonik. Matke sa necka? Lebo ju tomo kazdy den spomina 😀

sloniiicek
22. feb 2010

citam tu same neuplne spravy a som z toho paf? kto vlastne je a kto nie je tehu? svetluska o tebe viem. ale hoblinka, bershka? som z toho mimo.

my sme mali vcera tak strasne tazky den s nasou dcerou. ze som si vravela, ze druhe dieta uz nechcem. 🙂 som z nej niekedy na nervy. mame problemy s jedenim. ale stale vsade beha, vsetko chyta, vobec neobsedi, stale je v pohybe, asi ma na zadocku vrtulku. a taaak je straaasne tvrdohlava. ked nieco nedostane, tak sa jeduje, place a div, ze sa nehadze o zem. niekedy mam pocit, ze ju nezvladam. a ze som zla mama a ze radsej ani druhe nechcem. ☹ je to s nou tak strasne tazke. najhorsie je, ze si neda nic vysvetlit, jednoducho to chce a hotovo!!!! a to mate vidiet tie sceny.

sloniiicek
22. feb 2010

veva a co ju spomina??? 🙂

a to som este nenapisala, ze capeme deti. 🙂

mm1
22. feb 2010

Adi, ahoj, taký drobček a capká deti???? 🙂

veva1
22. feb 2010

adka to prejde. Najhorsie ze ona presne vie ze si s nou nevies rady. Trosku povol aj tlak za jedlo. Chovaj ju len tak ledabolo pocas behania hrania,nech nevidi ako ti na tom zalezi aby sa najedla. Trosku ju rozpapkajte a potom neboj casom ju zasa naucite jest aj za stolom po sediacky. A ked si nieco vydobia hnevom a vreskom tak to neries ignoruj ,pripad povedz ze ju budes pocuvat az ked prestane vrieskat. Neustupuj ked vrieska ustupuj ked povie pekne aj jej to povedz ,vidis ked si pekne povedala tak sa dohodneme. 😉 Ste ty naj. rodicia ,robite vsetko najlepsie a najspravnejsie. Ratajte do desat a potom rieste,alebo sa otoc a chod prec. Aj ked je ona sef tak ty si ta co rozhoduje 😉 a este predchadzaj nervakom. Snaz sa jej prisposobit co najviac casu ak nezvlada obchody tak tam na cas nechodte,alebo ine miesta. Kazde obdobie trva chvilku a budete riesit zasa daco ine 😉

veva1
22. feb 2010

ked poviem tomovi ze deti sa nebiju ale su kamarati a lubia sa tak povie Martinka sa bije 😀
alebo sa pyta kde je Martinka?
ked spominame BA tak hned spomenie Martinku 😉

veva1
22. feb 2010

adi a bud rada ze ich do krvi nehryzie ako to robil minuly rok tomo 😉 nie je vsetko take zle ako to vyzera 😀

veva1
22. feb 2010

no ja uz fakt idem,pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre