Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
22. dec 2008

ahojte mamicky, tak dnes nas najmladsi sa prejavil, kusol svojho brata, neviem ci od radosti alebo chcel vyskusat co na to povie...Marek rucal ako tur...inac Misko musi byt vsade, kde sa nieco deje, nesmie zaostavat a nic mu nesmie ujst. sibal maly...

ako ste priraveni na Vianoce? my biedne, nas byt je hore nohami, darceky este nemam pobalene, cakala som kym zaspia, doteraz stale niekto vystrkoval nos z izby.. 😠 ...no neviem si to predstavit..snad to zvladneme v pohode.
deti maju vysnivane hracky a kazdy den to menia...a tesia sa na to ( tak ich pripravujem, ze nedostanu vsetko co si predstavuju...chceli pomaly cele hrackarstvo 😅 😅 )

emily3
22. dec 2008

idem balit darceky...majte sa krasne 😀 😀

trpezliva
23. dec 2008

hallo...cakame na spravy od Petruci. mne nevysiel tip, ze vcera to vypukne..takze teraz si myslim, ze Petruci bude prva mamina v roku 2009! 😵 😵
Emily, to mate doma veselo..aj ja chcem taku velku rodinku. 😀

lucim
23. dec 2008

aj ja cakam,.... petiiiiiiiiii, uz rodis?????

lolka
23. dec 2008

caute 🙂
petru, este si kinderko ? tipujem, ze Linduska bude najkrasnejsi darcek, aky moze mamina dostat - tipujem 24.12. 😉

lolka
23. dec 2008

emily, to si viem zivo predstavit ako musi byt u vas veselo 😀 ale ta ich radost pri rozbalovani darcekov musi byt uzasna 🙂
ja prave peciem a este sa chystam upratovat 😒 ale chcem to zmaknut do obeda a potom budeme len vegetit a na prechadzku.

lolka
23. dec 2008

Mile babulky,
chcem Vám vsetkym zazelat krasne a pokojne Vianocne sviatky, prezite ich v kruhu svojich najblizsich a pod stromcekom plno prekvapeni......alebo splnenie aspon jedneho vytuzeneho priania 🙂
Stastne a vesele !!!!

lia
23. dec 2008

Aj ja prajem vsetkym pokojne a lasky plne Vianoce 😵
stani,tu sme 😉

stankatt
23. dec 2008

ajojte, tak uz som aj ja doma pripojena 🙂 🙂 🙂 tak uz tu budem casto

stankatt
23. dec 2008

idem papat a po obede som tu... pa

lia
23. dec 2008

stani ako sa mate??monika ma uz skoro 5 mesiacov?? 😅 ja neverim ako tie deti starnu 😀

zuzkaprofant
23. dec 2008

ahojte kdeje petru , ja som doma s kontoly mame uz 25cm ale nozky mal tak spolu ze sme nevideli ale doky si mysli ze to bude asi chlapec podla vsetkeho ale ze presne povie az o mesiac

sme boli aj na nakepe a nikdy viac idem mi krize otrhnut tak ma bolia mozem si dat teplu podusku na to co poviete

petruci6
23. dec 2008

sme spat aj z poradne ☹ zatial sa nic nedeje
mam prist 25.12. na salu aj s taskou,daju ma na monitor a uvidi sa ci tam uz ostanem alebo pojdem este domov 😝

ale dnes to bolo strasne,prisla som do cakarne o 8.00 a v ambulancii som bola o 11.30!! skoro ma slahlo a clovek by cakal,ze den pred vianocami bude kazdy sediet doma 😠

zuzkaprofant
23. dec 2008

tolko zien tak bolo? to ta neobjednal dako na hodinu ti nezavidim ja by som sa tak do kocky poskladala asi 😀 😀

petruci6
23. dec 2008

tu sa neda objednat dokonca ani casenky tam nemaju,tak sa kazdy predbiehal a samozrejme aj protekcny ludia tam boli 😠

petruci6
23. dec 2008

zuzi takze mi nevysiel tip a bude to chlapcek? vravela som ti,ze u teba som si neni ista 😀
to preto sa mu pacila ta pesnicka,kt hravas na klaviri a ako sa bude volat?

zuzkaprofant
23. dec 2008

jaj to to je brutal ja som raz cakala asi 40min lebo doky bol na porode a to som nadavala lebo uz ma vsetko bolelo ale ja tak 10 min cakam najvac mna na cas stale objedna co je super inac by som tam hladna smedna bola

inac som sa pytala ci mozem jest ryby kazdy den a on ze hej ked mi chuti tak aj plesnivy syr mozem jest 😀 😀 moj doky je pripadsa stale len smeje lebo sa vypytujem ci to je pravda co som citala a on ze mam tolko toho nacitane 😀 😀

petruci6
23. dec 2008

idem si asi nachvilu lahnut,lebo som nejak unavena,celu noc som nespala,neskor sa tu ukazem
zatial pa 😉

lucim
23. dec 2008

petaaaaaaaaaaaa, tak vianocujes este ako kinderko? tak potom tam uz ostan, co budes pendlovat hore dole, nie?
zuziiii, tak vam to pindika nechcelo ukazat? tajnostkar 😉

petruci6
23. dec 2008

ja som tam chcela ostat uz dnes,ale doki nechcel,vraj priroda vie co robi a dnes by to nedopadlo dobre,resp,zeby som sa moc natrapila ☹

lante
23. dec 2008

Petru, tak počkaj ať po vianociach. Prečo máš prísť práve toho 25.12.? Kedy máš termín, lebo tu v pase máš až 27.12..........preto neviem prečo máš prísť pred termínom....

stankatt
23. dec 2008

Ahoj petru, jej uz to mas zapar. Ajoj Zuzi tak aj tyuz tehilka? 🙂

tribitka
23. dec 2008

ahojte baby...
petru a ty čo tu ešte strašíš???? navečeriaš sa zajtra a až potom,čo??? Ze ty nechceš prísť o vynikajúcu sviatočnú večeru, preto malú nechceš pustiť von, žeeeeeeeeee???? 😀

zuzka sa ešte dnes neukázala? Dnes mala zistiť pohlavie, že?

baby, ked čítam ako si píšete o prípravách.... mne zajtra ráno svokruška prinesie hotový šalát, kapustnicu, rybu aj morčacie prsia, moja mama mi poslala koláče..... takže ja budem zajtra len upratovať a baliť darčeky, jupiiiiiiiii.... 😵 😵

stankatt
23. dec 2008

tribit ty sa mas.... 🙂 🙂 🙂

tribitka
23. dec 2008

stanka, len pred dvoma dnami to vyzeralo, že svokra skončí v nemocnici..... to by som potom bola nahratááááááááááááááá. Lebo moj drahý trvá na tom, že raz v roku chce mať ich typickú večeru priamo od svojej mamy...tak nech mu ju uvarí, mne to len vyhovuje...... 😀
ty už máš nakúpené, pripravené?

stankatt
23. dec 2008

nakupenemam davno a pripravene celkom aj ano. Dokonca som aj piekla 😉

tribitka
23. dec 2008

jooooooooj, ja by som sa raz chcela naučiť piecť medovníky..... 😀

evelyin
23. dec 2008

Čaute babule, prajem Vám čo najkrajšie prežitie Vianočných sviatkov, veľa lásky, pohody a zábavy. 🙂
Petruci držím palce u pôrodu, prajem aby bol rýchly a bezbolestný.

petruci6
23. dec 2008

dakujem moja,co je s tebou?

tribit ako sa ma svokra? uz je lepsie?

baby ja nechcem vianocnu veceruu,ja chcem uz babooooo,ja uz nemam chut ani jest ☹

stankatt
23. dec 2008

prvy krat som ich piekla 🙂 a celkom sa podarili 😀

Vesele Vianoce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre