Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

vedvies
25. mar 2009

caute babenky,
petruci mne sa paci ta prva-je taka vesela 😀

babenky, my uz mame vonku 16 zubkov a konecne Ninka spinkava dobre. Vecer mi dokonca zaspi sama v postielke. Inak je to nase slniecko, strasne sa lubime.

kika, ja som objednavala tortu z www.tack.sk

petruci6
25. mar 2009

baby dakujem,tak ta prva vyhrala aj v januarovkach,asi ju objednam 😵

kika do hornbachu sa nedostanem bez auta 😒

petruci6
25. mar 2009

kika ty si blazen 😀 😀 taku tortu liluske? tak potom tie kozy vyhravaju,akoze mamickyna mliekaren 😀 😀

bianca
25. mar 2009

kika mne sa paci ten syr s myskami.Ta je super

petruci6
25. mar 2009

vedvies,takze mam cakat este rok a 5mes aby mi sama zaspala? 😕 😅
to mas super 🙂

petruci6
25. mar 2009

aha to som mala pozriet ine torty,nie z tej prvej strany 😀
tak potom ten motyl sa mi paci

petruci6
25. mar 2009

ale aj ten syr nie je zly 😉

petruci6
25. mar 2009

ideme kupkat a uspavat,majte sa pekne a dakujem za hlasovanie 🙂

lia
25. mar 2009

ahojte 🙂
ako sa mate??petru,vy uz budete mat 3 mesiace?? 😅 ja nechapem ako tie deti starnu 😅 😀
zuziiii,pekne labky,jak medvedik 😀 bolia??akupunktura sa moze v tehu??ja by som sa bala 🤐

zuzkaprofant
25. mar 2009

ahoj lius no dik 😀 😀 jasne ze sa moze aj pri porode sa dam napichat a to vobec neboli troska ked stipne ale to je nic viacej boli ked sa ihlou sama pichnes pri siti 😀 😀 inac ze do 3tt mala by som snad porodit tak uz sa mi to vazne krati brusko sa mi zda ze mam dako klesnute od pondelka tak som zvedava drzte mi palcule

lia
25. mar 2009

tak supeeerrrr 😵 😵 😵 ,budem na teba mysliet 😵 😵 😵 😵

zuzkaprofant
25. mar 2009

lius a ty ako vsetko oki tak ako sme si pisali 😉 pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjj

bianca
25. mar 2009

zuzi drzimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Po tych babach treba chlapaaaaaaaaaaaaaaaa

zuzkaprofant
25. mar 2009

ja uz som si teraz aj tasku nabalila zacali ma dako velmi krize dole bolet a dako mi je zvlastne tazko tak ja neviem este mi tak nebolo cakam kym martin pride 😀

emily3
25. mar 2009

zuzka, to je este skoro vydrzkaj...ale to sa uz pomaly pripravujes na den D 😉

zuzkaprofant
25. mar 2009

joj tak mi dako je zle zacalo pred hodkou len krize ma bolia a tak mi je dako tzazko

stankatt
25. mar 2009

ahojte 🙂 Zuzi este vydrzkaj... ja som mala3x taku velku kabelu 😀 😀 😀

stankatt
25. mar 2009

Bius Barborke vsetko naj naj naj 😀

zuzkaprofant
25. mar 2009

ja neberem do nemocky veci pre maleho a vlozky len pyzamko , zupanik osuky a kozmetiku a slapock ostatne ked budem potrebovat mi martin donesie aj pre maleho veci 😉

bianca
26. mar 2009

bre ranko

stani dikes 😵

zuzka ako???

zuzkaprofant
26. mar 2009

dievcata opiste mi tie kontrakcie co su bo ja som asi vcera tak enieco mala ja neviem ako to zistim vcera mi prislo tak velmi zle a celu noc mitak bolo ze umrem ☹

lante
26. mar 2009

Zuzi, som tu asi iba ja a konrétne kontrakcie nepoznám 😖, dokonca ani tvrdnutie brucha 😲

bianca
26. mar 2009

zuzi a preco si nesla do nemocky nech ta kuknu?

zuzkaprofant
26. mar 2009

😀 bo to preslo dako potom mne prislo len odrazu tak zle brusko dako take inec bolo a bolest chrbta krzizov a to preslo sme sa smiali lebo akurat pred 5 min martin volal do nemocky ohladom rezervacie a potom mi tak zle prislo 😀 😀 ale ked mi aj dnes vecer tak bude tak ideme celu noc sa mi snivalo ze krvacam a ze idem rodit na nervu uz to je sa bojim byt uz sama doma aj ked ja viem ze mame cas ale sa mi zda ze mi aj brusko dako pkleslo kuknite

stankatt
26. mar 2009

ahojte 🙂 Zuzi a neboli to poslickovia? Neviem popisat kontrakcie, mne trtli vyvolavacku a najprv nic a za hodku bolesti vkuse 😉

zuzkaprofant
26. mar 2009

ja neviem co to bolo ja mam v tom chaos ja som nikdy nebola tehotna a ani tehotnu som nevidela s vrtulnika 😀 😀 ja som v tom debil ako zistim ze mi tvrdne burcho podla mna ja ho mam stale dake tvrdie tak neviem , uz idem volat asi mamine nech tu pride bo sa bojim byt uz sama po vcerajsku bo kym pride martin s robotky tak neviem co si tu sama pocnem

aj vcera hebame mi tvrdila ze to bude skor ako mam termin snad ze po velkej noci a dufam ze nie skor nech este bude maly v brusku tak sa ma super 😀

trpezliva
26. mar 2009

zuziii..tak ty uz rodis? pockaj aspon do liluskinych narodenin 🙂 .
baby, nikomu sa nepacila torta s penisom?a ja ze tu objednam 😝 .
inac s tymi prsiami to nie je zly napad, akoze mamickine mliecko....mozno by sa lili aj zahryzla... 😕 😅 .
dneska nam pride tatiiiik..hurahura, uz sa tesime. hlavne emil, na toho len nadavam, dneska rano som ho isla vyvencit kym lili spala a zobrala som aj vysielacku. no nezdrhol mi 😠 ??utekal za harajucou fenou, samozrejme tam som uz signal nemala..taka som bola nanho nastvata.

svetluska.p
26. mar 2009

caute baby. kikus, nehnevaj sa na emila. mala si to ako trening atleticky 🙂).
zuzka, ty sa nam uz chystas rodit. to ale zbehlo.

petruci6
26. mar 2009

zuzi to mohli byt poslickovia
to ti uplne stvrdne brusko ako kamen a trva to par sekund
keby to bolo pravidelne a trvalo to dlhsie,tak su to kontrakcie,ale tie sa vraj daju rozoznat,bolia
ja som mala iba poslickov posl mesiac skoro stale..tiez mi tvrdili,ze porodim skor a musela ist nasilu po termine nakoniec 😀

kika ten penis by som jej este neobjednala,je moc malicka,sak ona zisti sama ako to vyzera 😀 😀

lia no uz v nedelu mame 3mesiaciky 😵

teraz mi ju kocikuje sestra,tak som si uz dohodla kavu,nech idem troska medzi ludi,kt nemaju len reci o mimcach 😀 lebo mi sibne 😀

bianca
26. mar 2009

zuzi ja som mala 3 dni bolesti v kuse a mala sa brutane tlacila do chbrtice.Dr sa rehotal ze jej da kompas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre