Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
2. sep 2009

sa pripajame ku gratulaccccccccccciiiiiiiiiiii 😉

cucuska
autor
2. sep 2009

ahojky hej asi tak nejak len sa na to druhé kolo odhodlať 😀

cucuska
autor
2. sep 2009

petru to bude oslava keď spromujem 🙂 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom už nikdy viac teda dúfam, že mi zas nešbne

janula_nz
2. sep 2009

petruci tie posledne fotky v cervenych satockach su uzasne 😵 krasavica mala, aka slecinka je z nej

ja som tiez rada, ze som zmaturovala a mam pokoj so skolou 😝 😅

cucuska
autor
2. sep 2009

pertu malá je krána nádherná 🙂
a gratulujeme k meninám 🙂

lia
2. sep 2009

dakujjjeeemmmm a aj ja prajem este raz vsetko najlepsie malej Lindulinke 😵 😵
kraaasnaaaa je Lindulkaaaaa 😵 😵

teuska
2. sep 2009

Liuska ty si Linduska?
Gratulujem vsetkym Lindam, prajem vela stastia, zdravia a pohody a nech sa Vam vyplnia vsetky sny a aj male snicky.
Aj mne sa toto meno paci, ale asi zacnem hladat nejake chlapcenske. 😀

lia
2. sep 2009

ano,dakujem teus 😵

cucuska
autor
2. sep 2009

jeej lia tak všetko naj naj naj naj

lucim
2. sep 2009

ahojteeeeeeeeee, sorry, ze som vas dlhsie zanedbavala.
emily a lucinka, gratulujeeeeem, krasne babo.

lindusky vsetko naj naj naj. 😉

tehulky nech sa dari, maminky mate rozkosnych mrnusov. 😉
petru, zahlasovala som.

vedvies
2. sep 2009

ahojte babenky 🙂 ,
emily gratulujem k Lucinke. Je prekrasna! Dieta vhodne do reklamy - krasne vlasky i tvaricka. Nech je zdravucka a nech si ju surodenci hyckaju. Ste krasna rodinka. Tiez by som chcela vela deti, ale ako pisala trpezliva kika tak je to makacka. Obdivujem vas, ze mate tolko sily a trpezlivosti. No nikdy nevies, ktore z nasich deti vynajde Teleport 😀

lossik, krasne ti pribudaju tt - len tak dalej a meno ste vybrali uzasne - paci sa mi velmi. Hodi sa k Nellynke.

cucuska mi hovori z duse /prispevok 14:05 o tehulkovani/

lia
3. sep 2009

dakujem vsetkym 😵
vedvieska,ake ste uz velke 🙂 krasna je Ninuska 😵

mm1
3. sep 2009

ahojte babulky, veeeeeeľmi pekne vas pozdravujem, gratulujem tehulkam ako pekne im rastu brušinka a novým babatkam a členom nasho klubu, teraz najmensej Lucinke...
ahoj viesulka, tak ako????

emily3
3. sep 2009

Ahojte..tak skoncil mi pokojny vikend. Mon zacala do skoly, Marek do skolky a ja neviem co skor, a mala sa uz zacina prejavovat...dnes nam neda vydychnut..neviem mozno ju tlaci brucko..tak len tak na skok..
majte sa

vedvies
3. sep 2009

lia dakujem - ninka je nas velky pokladik, je zlata a rozumna. Teraz mame take prijemne obdobie. Dobre papka, spinka /konecne/ a celkovo sa da s nou robit vela veci 🙂
mate uz meno vybrane? dievcatka su zazracne a chlapci asi tiez - zatial neviem subjektivne posudit 😀

ahoj magdi, no my sa mame super a vy ako? dakujem za vsetky maily, ktore mi posielas - vzdy ma potesia. Boze natalka je uzasna-taky smejko ... rada spominam na nase stretko v ba a na tigre 😉

emily drzime paste, nech si rychlo zvyknete na rezim a nech Lucinka moc nevyvadza 😉

cucuska
autor
4. sep 2009

ahojte, jeeej magi super že si tu. No takž ty už zabehávaš. vevies ahoj, žeby sa tu zas začala prejavovať stará partia 🙂
Ako sa inak máte?? My sa mame dobre, Včera som bola v ŠKOLE na zapise, bleeee ale už len dva roky 😅
a inak ideme sa pochváliť. Emka od čera rana neminula ani jednu plienku. V noci sa normálne o tretej zobudila a pýtala sa cikať, skoro som odpadla, bala som sa žeju to preberie lebo mi chodíme na záchod ale nie v pohode, rozsvietila som vedľa v kúpelni privrela som dvere a pekne sa vicikla a hneď sa pýtala haja´t do postielky takže super ale dala som jej pre istotu plienku , zaspala, všetko v pohode. aA ráno o pol7, tak vstávame sa zas pýtala cika´t a ja chytím plienku a plirnka suchá, takže prvý veľký úspech. som zvedavá ako to bude dnes v noci a teraz na obed. pred obedom sa vicikala ale dala som ju spať s plienkou a uvidíme 🙂

mm1
4. sep 2009

čaute žabky babky, som tu len na skok.... fakt malý...
gratulujem k suchej plienočke, paráda... no u nás stále rovnaký problém, Natali neobsedí ani na nočníčku, ani na WC, tak uvidíme.....
ale ono je to hlavne o tom, že Emulka straaaaaaaaaaaaaaašne veľa rozpráva...

posielame pozdravy a cmuky... papa 🙂

cucuska
autor
4. sep 2009

prečo megi???? Ale máš pravdu Emka trepe jednu na druhú 🙂

mm1
4. sep 2009

no že ti povie, že chce ist cikat... to je super... Natali povie aaa ale to už máme hotovo v plienke.... 😖

lolka
4. sep 2009

ahoj magdi, dlho sme ta tu nevideli ......a dojdi obcas aj na dlhsi skok 😀

mm1
4. sep 2009

no dufam, že teraz sa sem už dostanem častejšie... krásne ti to uteká, že 18. Už viete čo to bude???? 🙂

lolka
4. sep 2009

magdi, ta 18 mi nabehla len dnes 😀 nie este nevieme, dnes som bola na krvi na triple testy a o tyzden v piatok mam vysledky + ult.,tak mozno sa uz krpec ukaze 🙂 a ked nie, 3D to 24.9. isti 😀

veva1
4. sep 2009

ahojky babky
vedvieska,mmka vas som tu uz davno nevidela 😵
mm- tomik este tiez vela nerozpraval ked sa oducil od plienky. Povedal ccccccc a bolo to aj na cikanie aj kakanie.
cucus- tomik ako sme prestali davat plienku cez den tak tomik sa uz v noci nepocikal.A ako sa par krat v noci vypytal tak som zrusila plienku aj na noc a mame pokoj 😵 On si uz hadam ani nepamata ze ju vobec aj mal. 😵

emily3
5. sep 2009

ahojte, gratulujem bezplienkovym detom 😀 ..my si este pockame, teraz mame dvoch...
Misko sa uz chyta nejake slovicka..ale rozumie vsetkemu a moc dobrre.
Mon zacala do skoly a kruzky, Marek skolka..tak teraz to musim zorganizovat ten cas... 😝
mama Lulu je zlate babatko, v noci spinka a neplace, skor nas budi Misko, cely tyzden co sme doma nam lozi do postele..uz to asi pochopil ze nie je najmladsi tak si vynucuje pozornost...expert .

lolka rychlo ti nabiehaju tie tyzdne..drzte sa 😉

vedvies mat viac deti, je to makacka, ale ked som cakala druhe, tiez som si to nevedela predstavit ako to budem zvladat...ale da sa to..uz som naucena ze sa tocim okolo deti a deti rastu a su samostatnejsie ( nemusim vsetkych prebalovat, obliekat.. 😉 😀 ) ale zas maju ine muchy...a starsi pomozu s mladsimi. Monka teraz stale beha za Misom ked nieco..a na ihriku Miso beha za nimio, tak nemusim ja behat za nim. 😉

loss
5. sep 2009

petru mala je rozkosna 🙂
vedvies dakujem
ozaj 26.9 mam zapis do skoly takze uz to zacina 😅

cucuska
autor
5. sep 2009

ahojte, krásny deň, ráno tu taaaaaak pršalo ale teraz svieti krásne slniečko a ja periem už druhú várku ešte mam dve to zas bude žehlenia 🙂

loss
5. sep 2009

cucka dakujem si zlata 😉
ozaj poslem ti aj moje pozehlit 😵

loss
5. sep 2009

mame nove fotky v albume 😵

lolka
5. sep 2009

loss, mala strasne zlata a aka je blondata 😉 ta teda bude lamat muzske srdcia o 106 😉
cucus, aj ja mam oprate a nevyzehlene ....nechces pridat ? 😀

ja som sama doma, muzik siel na futbal SR-CR, tak snad tam nebude velka divocina 😅

smejko1
5. sep 2009

ahojte,

dnes sme boli pozriet nas "vynoveny" hfrad a stretli sme emily s celou rodinkou....... baby, oni su fakt uplne zohrati a strasne zlati a Misko aki je sikovny vsade beha za bratom a sestrou a veru nezaostava..... no sikula a starsi sa o neho staraju a mala lucka krasne spinkala a emily super vyzerala....... ja po 2tt po porode som bola troska.......pridala by som aj foto, ale musim ist zehlit a kym by som to napojila....... tak neskor.....

lossik - mala je zlatunka a ty mas krasne brusinko

lolka - sme boli teraz 2 dni v ba a chcela som sa Ti ozvat a okuknut tvoje brusko, ale akosi som nestihla 🤐

vevka - kedy si maleho oducila od tej plienky, kolko presne mal? mne totiz maly pekne kaka na serblicku, tak chcem skusit co najskor......

vedvieska - co to vidim, snazilka..... no krasa drzim palcule

vsetky pozdravujeme papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre