Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
9. aug 2009

no uvidime,uz sa na nu tesim 🙂
aj ked to nebude ani 2D.cize dufam,ze tam nieco uz uvidim
a co s nim mas loli??zajtra utekaj hned k zubarovi ,tvoj nerobi cez vikend??asi nie,co??

lolka
9. aug 2009

lius, nie, cez vikend nerobi, zajtra rano jej hned zavolam. mam tam kaz, uz dlhsie som ho "citila", ale nejako som sa k nej nedokopala a teraz to vypuklo 😒 ja len dufam, ze nebude na dovci, lebo na pohotovost nemam moc chuti chodit.
lius, ide s tebou ajmuzik alebo ides sama k dokimu ?

lia
9. aug 2009

on somnou chodi od 4tt 😅
on ma podporuje,lebo ako uz ideme k nemu,ja chytim taky stres,bojim sa asi vsetkych gyndosov a hemosov 😖
no len si to daj zajtra pekne spravit a budes mat pokoj
ja som sa na to pytala,ja mam pokazenu 8icku,teraz mi ju zacelila,ale moze sa aj pichat injekcia proti bolesti a trhat,zatial mam s nou pokoj chvalabohu.

lolka
9. aug 2009

tak to je pekne, ze chodi s tebou.moj bol 1x teraz v pondelok a uz bude tiez chodit. samozrejme, ze pri UO bol vzdy so mnou, aj ked nemusel.
prave skoncili moje skromne ranajky vo WC 😒 neviem ci to ten zub zhorsil, ale vcera som grcala 4x a dnes uz 3x 😖 😒

lia
9. aug 2009

boze loli,ved ty musis byt jak modelka 😖
mne je zle stale,zo vsetkeho a horsie je,ze mne to nejde vyvracat 😖

lolka
9. aug 2009

tento tyzden som brala cipky Torecan, ktory mi myslim celkom pomohli. sice som rano hodila sablu, ale cez den som bola schopna sa normalne najest a existovat. hned mi aj brusko vyskocilo (ved konecne bolo najedene( , ale vinked mam opat grcavy 😖
to je blbe, ze ti nejde vyvracat, lebo potom sa vzdy ulavi, teda aspon mne. a skusala si aj prsty do krku ? 😖

lia
9. aug 2009

skusala,jasne,ale potom mi je este horsie
tak ber tie tabletky,nech sa aspon malinke napapa
a uz si sa objednala na 3D??
a kde budes rodit loli??

lolka
9. aug 2009

nie, este som sa neobjednala, tento tyzden by som to chcela zmaknut. objednam sa k Holanovi, mam dobru poistovnu, tak by som mala platit len 10 eur - teda Kika pisala. ved uvidim, ked tam zavolam.
neviem, kde budem rodit, naozaj....a ty ? kde by si chcela?

lia
9. aug 2009

ja ruzinov,mam odtial dr.,podla toho som si aj dr.vyberala
tak to by si mala supis 🙂

lolka
9. aug 2009

ja som uvazovala na Antolskou, ale po tych spravach co sa tam stalo.....nemam velmi doveru tam ist 😖
potom povies ako bolo v Ruzinove 😵

lia
9. aug 2009

zevraj sa tam odvtedy veeelmi dobre staraju,sestricky ze su uplne ine ako boli ,aj doktori,tak neviem
ja antolsku nemusim,ruzinov uz poznam,mam ho za rohom

emily3
9. aug 2009

ahojte hlasim sa stale 2v1, dnes som bola s detmi na jednej gulas party, pozvali nas na zahradu, deti tam bolo ako smeti, varil sa gulas v kotliku a kazdy co doniesol..obzerstvo, detska som ani nevidela, Marek sa tak zamokril cely bol zablateny, jeho tenisky vyzerali hrozne..ale aspon sa zabavili..teraz sme ich s muzom uspesne dovbalili, zajtra rano us len jedlo a pitie a odprevadime ich a slobodaaaaa.... dufam ze to tam Marek zvladne, este nebol takto a bude mat len 5 rokov...ale som ho cely tyzden tam lakala, a ide aj Mon a este nejaki kamarati , tak snad nebude plakat...
a budem mat ten tyzden, sice Misko zostane sam a bude sa nudit bez partie, ale nejak to zvladneme, on aspon necipci ze chce ist na kupalisko, do auparku a ja neviem kde este vsade....jemu staci ist na najblizsie ihrisko a je spokojny, ja sa uz len tak kotulam, z nohy na nohu a som rada ze som rada.... 😉

loss
10. aug 2009

caute kocky

dakujem za gratulacie ste zlaticka
loli uz 14tt kraaaasa
lius krasne rastiete 22tt je super
aj my chceme ist na 4D musim sa objednat
cicus aj tak podla mna si kocka 🙂
dnes ideme na chatu tak sa ozvem ked sa vratime
pa pa pa a majte sa krasne cmuk

stankatt
10. aug 2009

ahojte 🙂 Emily tak este si poriane odpocin... bo za chvilu mas iny kolotoc 😉

evitkamalicka
10. aug 2009

lossik dakujem a tebe tiez vsetko najlepsie 😵

bambi7
10. aug 2009

loss aj ja prajem vsetko naj 😉

a ahojte babulky ako sa inac mate ?vzdy chcem aj vam napisat ako sa mate ale dako zabudam 😅 ale sledujem vas ako sa vam dari a som rada za vas ste sikulky 😉

jaj tehulky ale to leti pekne tt len sa drzte 😉

a dala som nove fotky malej tak mrknite a majte sa krasneeeee

veva1
10. aug 2009

ahojky
bambi naozaj smejka 😵
mam u nas nasich,tak chvilu nadych.Tomasko uz je riadny chlapisko,da zabrat. Uz riadne keca,vkuse melie,vyzaduje aby som mu cosi rozpravala ,vysvetlovala. Tri mesiace uz nemame plienku a nejaky mesiac ani v noci. Je to moj maly sikulko a ja som hrda maminka 😵
emily uz to mas za par 😵 Velmi ta obdivujem ,vecer padam od unavy s jednym dietatkom,neviem si predstavit ani len byt pri tomikovi tehu.
loli kika lia losik riadne vam to pribuda. Uz sa tesim na druhe kolo porodov 😀

lolka
10. aug 2009

catue babule 🙂
veva, ahoooj, dlho sme sa nestretli. tomasko je sikula bez plienok, ved si ho poctivo na to ucila, tak prisli vysledky 😉 ukecany musi byt, ved bude balit baby, tak musi trenovat ukecavanie 😀

bambi, Dominika je krasne babenko, vyzera byt take spokojnucke, usmievave 😉

veva1
10. aug 2009

citavam vas kazdy vecer pred spanim v posteli na mobile,ale nechce sa mi prispievat. No ale ziadna novinka mi neujde 😀

lolka
10. aug 2009

emily, ake bolo lucenie s drobcami ? neboli aj slzicky ? a co robis ? dufam, ze mas vylozene nohy a nist nerobis !!!
lossik, uzite si chaty 😉 este sa citis blbo alebo sa to uz zlepsilo ?

baby - tehulky, v obchode na Medenej v 4mama maju uzasne 70% zlavy !!! ja som si dnes kupila 4 gate za 33,- eur. 1 dlhe za 6,- a 3 3/4 za cca kazde asi 10,- eur. vazne sa oplati tam ist, nie zo vsetkeho maju kazdu velkost, ale vybrat sa da. maju aj nejake sukne a saty.

lolka
10. aug 2009

tak ja som tiez len obcasny prispievatel 🙂 v robote moc neni casu a doma som ko 😒 precitam co nove a obcas napisem.
cez vikend ma bolel zub, bola aj horucka, tak som dnes nabehla k zubarke, zub je uz ok, tak som sa do roboty ani nevratila 🙂 vegetim doma 😀

lolka
10. aug 2009

vložila som fotku nášho chrústika 🙂

trpezliva
10. aug 2009

lolkaaaa..ty si bola dnes v tom obchode?? ja sa tam chystam este zajtra. 🙂

lia
10. aug 2009

ahojteeeeeeee :- 😀 😀 😀 😀
tak boli sme dnes na morfe a vsetko je v poriadku,ani neviete aky balvan mi odpadol zo srdcaaaa

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily3
10. aug 2009

ahojte, hlasim sa stale 2v1 😀 😝
tak deti sme rano uspesne vypredvadili, slzicky neboli, musela som vyzerat v pohode aby Marek necuvol, ze nechce ist...tak sme im nalozili batozinu do auta a oni isli mhd na SADku a autobusom tam ( mali 15 deti, tak taky mini tabor..) nakoniec som ich zbalila do jednej velkej tazky, a dva male ruksaciky s jedlom a s hrackami...tak to zvladaju...
a zostalo mi jedno dieta slobodaaa, to akoby som nemala ziadne..isli sme k mojim rodicom, a potom sme sa stretli s Kikou na ihrisku, tam sme nase drobce nahanali, a len tak sa " zdrvili 😀 " ale Miso sa pekne ustval, a o 11sme isli zase k nasim, ( je to hned pri tom ihrisku) najedli sme sa a spaaaaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...a nic nerobiliiiiiiiiiiiiiiiiiii jaaaj jak nam bolo dobre...
prisla smska ze dorazili v poriadku, detom sa paci a vybaluju si veci...
a poobede som si skocila do Dk tam mavaju vacsinou nejake " vypredaje" volam to blsak...a kupila si sebe veci, pyzamo do porodnice a tak ..ale pre seba, dnes som bola sebecka 😅 😀
a vecer sme isli domov, s "mimi" zastavkou na ihrisku ( boli sme tam vyse hodky)..a teraz si robime pizzu a tak
doma som nic neurobila a dnes uz nic neurobim, mozno hodim nejake veci do pracky a to bude vsetko.....

tak si uzivam doma s jednym dietatom 😉

lia
10. aug 2009

ved este mas cas emily,ci nie??

lia
10. aug 2009

loli,krasny drobcurik 😵 😵

emily3
10. aug 2009

lia super 😀

veva ani ja som si to nevedela predstavit pri prvom, mat dalsie, ale je to uz ine...a teraz mi zas nedochadza ze za par dni nas bude viac 😅 😀 , ale tesim sa na ten den, ked sa narodi 😀 😉

emily3
10. aug 2009

soory za preklepy zdrvili - zdravili,

trpezliva
10. aug 2009

emily, aj lili spinkala ako dudek..o 11tej sme dosli, rychlo zjedla jednu palacinku a zalahla. dobre sme tie nase decka unavili 😉 .
kedy to byva v DK? tam sa da aj predavat? ja mam kopu zbytocnych veci...napr. aj tych starych fusakov by som sa rada zbavila..tie darujem zadarmo.
moj muzik isiel behat, tak mam teraz veget. ide s kamosmi na cykloturu, tak teraz viac pomaha, lebo vie, ze neskacem od radosti 2m.
lia, gratulujem k morfu! ze to bolo krasne vsetko vidno, taky minicloviecik. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre