Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
5. okt 2009

cucuska - paraaaaaaada. gratulujeme. konecne. dufam, ze uz bude lepsie. 🙂

sloniiicek
5. okt 2009

kika, smejko - nebojte sa od nudy neumriete. mozeme sa navstevovat navzajom. chi hci. 🙂

kika - na akych pretekoch ste to boli? neboj vsetko zvladnes. a urcite neoberies lili o "mladost". 🙂 kedy sa konecne stretneme?

veva1
5. okt 2009

ahojky
lili to zoberie uplne prirodzene 😉
lia aj mne trpla ruka ,isla som z toho vyskocit z koze,je tu o tom cela tema. Prejde ked sa odvodnis po porode.Vela pi lebo z nedostatku tekutin si robi telo rezervu.

lia
5. okt 2009

vevi pijem,jem viac mliecnych vyrobkov a nist.trpnu si aj tak
volala som mojmu dr.,povedal,ze mam jest vela magnezia,magne b6,calcium,ale ten menej,lebo rozbieha porod.
uz na minulej poradni mi to radil,ale nechcela som sa tym zbytocne cpat,ale stav trpnutia sa hrozne zhorsil,tak to vyskusam.

smejko1
5. okt 2009

lia, ja som si zacala citit 3 prsty na pravej ruke asi az 3 tt po porode...... to ta voda v tele tlaci na nervy........ 😀

lia
5. okt 2009

smejko,to nemyslis vazneeeee
ako ste s tym zili??mna to zobudi a neda mi to spat ta bolest

zuzkaprofant
5. okt 2009

lia aj mne trpli hlavne nohy ale brutal som sedela na zachode a som sa pol hodku pohnut nemohla lebo som spadla znoh tak mi akoby odumreli....xiixixii

ze aj bananiky su dobre neviem ci pomozu ale skus 😉
lius to uz mas za par ako to rychlo zletele mi uz mame 5 mesiacikov papame uz zemiaciky a mrkvicku a chuti tak ze aj ja som od toho spinava 😀

lia
6. okt 2009

teda vy rychlo rastiete zuzi 😅 vsetko to leti
mne tak strasne trpnu ruky,neviem nic s nimi robit a najhorsie na tom je,ze sa ani nevyspim kvoli tomu,citim take brnenie stale v nich,ako mi rastu a necitim si celu ruku.idem poobede na rehabilitaciu,tak dufam,ze mi to troska pomoze.

trpezliva
6. okt 2009

liuus, tak ty si teda "uzijes" toto tehotenstvo. Pri druhom to budes mat este oooovela tazsie. Ja sa ani nemam cas stazovat a pozorovat, ale nieekdy uz ani ja nevladzem a najradsej by som utiekla niekam a len si vylozila nohy. uz nas cakaju len dva mesiace..mozno prave takto v 7.12. budem rodit 🙂 . tesim sa celkom, ze sa zbavim bruska. pribrala asom zatial 10kg, ale este to len pride.
zuzi,tak super, ze vsetko papate....Lili je uz taka vyberava, chce jest len to, co moze papat "sama".to je teraz slovicko, ktore najcastejsie pocujem...chce byt vo vsetkom samostatna, nenecha sa obliekat, nosit po schodoch, krmit, cesat..vsetko len krici samaaaa...tak s nou bojujem. 🙂
adi, boli sme na pretekoch tu v Dubravke, volalo sa to "Bratislavsky cross"..Lili startovala v kategorii s velkacmi, /predskolsky vek/..takze tam bola daaaaleko najmensia. uz sa chystam aj fotky pridat, len akosik nestiham.

zuzkaprofant
6. okt 2009

joj kikus ti neztavidim ja ked budem 2 cakat tak sa ani nenarovna uz sa tesim co som teraz skoro 30kg pribrala pri druhom urcite tolko nepriberem nebudem mat cas jest lebo teraz nemam cas sa niekedy ani napit a ist si po neico dpo chladnicky moj maly sa len hrat chce so mnou 😀 😀

emily3
6. okt 2009

Ahojte mamicky, tehulky 😉
lia , kika ako vase bruska? ( aj vam trosku zavidim 😅 )
nasa Lucka je krasna, spinka a papa.vecer ma svoj cas, kedy je hore, s potzera po svete, alebo musi stale cucat. pridala som fotky.
.dnes som bola na kontrole so sebou, ( sestonedelie skoncilo 😉 ) som ok.

cucuska
autor
6. okt 2009

ahojte krásny večer. mame ďalši zub vonku, doln´trojka je uz na svete a dnes mi ďalšia moja kamaratka oznámila že čaka baby 🙂 no nie je to krásny deň 😀

lia
7. okt 2009

emily,vsetko by bolo v pohode,len uz mi zacala vystrelovat palava bolest do tejj ruky,ja neviem co mam s tym robit ☹ .
evit,poslane

mm1
7. okt 2009

Ahojte babulky, vcera cez den sa mi nedalo nalogovat a vecer sme uz mali veselšie povinnosti.
Tak Natalka včera oslavila len tak malinko, vacsiu oslavu aj s tortičkou budeme mat až v sobotku.... a mame na chalupe i jarmok, tak to bude take pestre spojenie. no idem si vas precitat, co tu nove... 🙂

mm1
7. okt 2009

lia: musis vydrzat, nic na to nepomoze, vravim, mne to preslo 5 tt po porode... ale bolest je to strasna...
o tych bananikoch som pocula i ja... tak skus....

cucuska: gratulujeme k dalsiemu zúbku..

emily: Lucinka je krasnucka,,,,

kika: neboj teraz sa ti to zda tazke, ale zvladnes to uvidis, Lily je uz rozumna.....

lia
7. okt 2009

magdus,tak takto som si to nepredstavovala prezit tehu v bolestiach 😔
vcera som si urobila bananovy kokteil a nic 😒
tesila sa Natalka??vsetko naj vam prajem k menikam 😵

mm1
7. okt 2009

vies ako to je, ona je este malicka, a pojem meniny jej nic nehovori... tesila sa z Mega lentiliek od dedka... 🙂

lia
7. okt 2009

zlataaaa😀 😀 😀 😀

mm1
7. okt 2009

no to je...... v sobotu jej spravim torticku.

zuzkaprofant
7. okt 2009

lius skus aj susene marhule a mandle to je tiez na krce dobre ale musim kazdy den aspon po 6 kuskov zjest a uvidis ci pomoze po tt a dlhsie
uz dako vydz liuska moja ja som nemohla spat od 4 kazdy den a poviem ti do teraz som hore o 3 ked sa maly zobudi som hore do 6 moja mamina sa smiala ze do dopselosti to tak bude ze ona je do dnes hore tak skoro rano tak sa tesim 😀

mm1
7. okt 2009

pridala som nove fotecky do albumu....
Lolka, máš tam i špagetovú fotku.... 😀

teuska
7. okt 2009

Caute babulky 😀 Tak sa hlasim aj ja. Obcas vas precitam. Cucus gratulujem k zubkom.
MM a Natalke blahozelam k meninam, vela vela vsetkeho po com vsetci tuzite 😅
Emily nechapem, kedy mas cas este aj napisat. No myslim to v dobrom, asi by som si mala zobrat priklad z teba. Ja totalne leniviem. Ale babo ma preberie z letargie 😀

teuska
7. okt 2009

jeeeeej mm kukla som fotky. Natalka je zlatucka.

Baby neviete poradit, cim pustia skvrny od atramentu z nohavic?

mm1
7. okt 2009

Ahoj TEUS....

Skús Vanish na škvrny.....a nechaj to v tom poriadne namočené....
inak 17.10 idem asi do Nitry.... 🙂

mm1
7. okt 2009

a ďakujeme za priania..... 🙂

teuska
7. okt 2009

jeeeeee mm a kedy? kde? a skym?

mm1
7. okt 2009

Teus, idem s polovičkou, ten ide do školy na prednašku a ja sa tam budem niekde motkať...
Mala zostane s našimi, lebo ideme uz rano.. na 8.00 takže budem niekde tam na pešej zone, pozriem obchody a potom neviem.....

cucuska
autor
7. okt 2009

MM1 to je sobota a aj ja som v Nitre, doobeda v škole ale poobede ak tam budeš by som ťa rada videla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a mohli by sme sa stretnuť aj s TEUŠKOU

mm1
7. okt 2009

no aj mužík bude v škole... neviem dokedy, ale maju prednášky....tak by sme si mohli potom cink, keď skončíte a poviem ti, či sa tam ešte niekde motam, alebo nie.... hmmm? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre