Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
10. feb 2010

Martin tak to je jasné 🙂🙂 je pri vašom krásnom batôžku šťastia....
🙂

lolka
10. feb 2010

ak sa nevyskytne nejaky problem, tak v piatok ich mam doma 😀 aspon dufam

mm1
10. feb 2010

tak to budeš mať ten najlepší víkend 🙂🙂🙂🙂 super....

evitkamalicka
10. feb 2010

parada, takze uz budete ma spolocny vikend v trojici

petruci6
10. feb 2010

svetluska ja ked som otehotnela bola som na ATB,este som nevedela,ze som tehu,bola som total chora a tiez som sa bala,ale bolo to v pohode.
niektore maminy kt otehotneju dostanu nadchu a soplia a maju zvysenu teplotu,neviem ale mne sa tak zda,ze by to mohlo byt aj z tehu,je to predsa velkaaaaa zmena pre telo

evitkamalicka
10. feb 2010

aj ja som bola na zaciatku tehu chora

petruci6
10. feb 2010

vacsina zien,kt poznam boli na zac chore a par dni pred porodom,akoby sa telo uz pripravovalo...
tiez som to mala,aj lolka to tu pisala aj plno dalsich

svetluska.p
10. feb 2010

jooj kocice, ak dobre, ze vas mam!!!

lucim
10. feb 2010

tusim aj ja som bola na zaciatku tehu chora. 😉

petruci6
10. feb 2010

svetlus 🙂 😵

svetluska.p
10. feb 2010

luci a sinupret je ok?

lucim
10. feb 2010

ano, sinupret je ok 🙂

svetluska.p
10. feb 2010

dikes 😉

habibi78
10. feb 2010

svetlus, ja som mala pocas celeho tehu upchaty nos..... 😠

svetluska.p
10. feb 2010

sojky, stupa mi tepúlota. co na to? 38....

mm1
10. feb 2010

vlažná sprcha, opakovane a studený zábal.... ☹

evitkamalicka
10. feb 2010

aj ja som mala pri Adamkovi cele tehu upchaty nos a mam to aj teraz, ale nie je to az take strasne ako predtym

petruci6
10. feb 2010

svetlus 1 paralen kludne mozes,to sa da aj v tehu aj ked kojis

trpezliva
10. feb 2010

Svetlus,chuda,si chora:(.ja som tiez bola na zac.tehu,vtedy je aj oslabeny organizmus a zvysenu teplotu maju aj tehulky,tak si to asi chytila od jozka.len oddychuj a mysli pozitivne🙂.mne lili akurat spi a johanka nie,tak s nou pochodujem v satke,aby nahodou nemrncala,uz ma boli chrbat.no mame to tazke,ale nemenila by sooom..

cucuska
autor
10. feb 2010

LOLKA moc gratulujeme a želáme Vám obom veľa zdravia a veľa mliečka.
Svetlus paralen ten môžeš

sloniiicek
10. feb 2010

svetluska - drzkajte sa. 🙂

emily3
10. feb 2010

AHojte maminy, ja mam dnes perny den 😝 ..bola som s Marekom u logopedicky..bol skvely...tesim sa..teraz cvicime S.....potom sme isli domov ( dvoch malych som mala u dedka, teda este stale sme tu) to akurat prisla Monika zo skoly, najedla, a obliekla som ju do masky? dnes maju v skole karneval a chcela byt PIPi..tak som jej zaplietala draty do hlavy, aby jej stali vlasy ...a utekali sme k dedkovi..Lucka nastastie spala a MIskko, spi doteraz..a za chvilu utekam na skolsku radu ( volime riaditelku tak nesmiem chybat) a vecer ma mm pozval do divadla...bol velmi zlaty pred tyzdnom mi volal...10teho si nerob program..a ja taky natrepany den..no som zvedava ako to dopadne... 😝

svetluska drzkaj sa a vyliec sa

lolka lolko tesime sa z dobrych sprav...mala je krasnucka 😉 😀 😀

veva1
10. feb 2010

svetlusik skore uzdravenie a zajtra drzime palce 😉

loss
10. feb 2010

svetluska skore uzdravenie a zajtra drzime vsetky tri siiiiilno palce 😵

loss
10. feb 2010

dnes nam prepichli uska juuuj plackali sme ale ked sme dali mliecko utisila sa
no a boli sme na nozickach este sa musime mesiac balit na siroko ☹

lia
10. feb 2010

ahojte,

svetlus davaj citrony s medom-vitaminove bomby,nech ti to co najskor prejde.zajtra myslim na teba a tesim sa na tvoju skvelu spravu 😵

baby,mala mi zaspala a my sa vzdy najneskor o 19:30 kupeme.mam ju zobudit alebo nechat spinkat??ako si mam vytvorit rezim??doteraz to slo.bojim,ze bude v noci hore a to nezvladnem uz 😅

cucuska
autor
10. feb 2010

lia neboj ono sa tonejako súravy a nebuď ju. Aj moja EMka si to niekedy počas dňa prehádže a je teda už veľká avždy sa nejako napasuje do režimu 🙂
svatluš zajtra držime moc moc moc palčeky

lia
10. feb 2010

dobre cucus,dnes je njaka spava,poobede mi spala 5 hodin ,od vecera vcera spala do 5tej,no uvidime,dufam,ze nebude cirkusovat v noci

zuzkaprofant
10. feb 2010

lius nebud ono sa ti stale toska pomeni rezim mi ani nemame ked sa to tak vezme jedine ze ideme spat o 22 hod vstavme a okolo 8 az9hod a spime 2 az 3 krat denne do obedu okolo 11hod a poobede okolo 15hod ale stale sa to meni hore dole hodka

nam poslednej dobe zapsi maly pri jedeni 😀 😀

ja uz spom dnes k.o maly mi asi vse hodky vrestal ani tak ani tak nebolo dobre tak som ho nechala stal pri mne a plackal skoo mi teplaky stahol jak sa nevoval ale potom sa aspon najedol vypil mi 200mliecka tak spon ze to lebo odmieta papanie 😠

lia
10. feb 2010

a kolko vam prespia deti cez den??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre