Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
21. feb 2010

kikus, diky za povzbudenie, ale ze "dostanes kramy" to mi nenapises, ha? 😀

no sarinka sama este neustoji..... dam ju na serblik do kupelky a pustim veskeru vodu...

bershka
21. feb 2010

kikus, ale toto je takeee divne. vyslovene akoby trochu nahnisane...

emily3
21. feb 2010

berska a teraz spi? neviem ako chytit jej moc, Mon bola mensia ked som mala dat vzorku mocu a rano som ju rozbalila a cakala som a aj sa vycikala a podarilo sa mi to chytit do skumavky....tak dufam ze pri Lucke to zvladneme tiez...inak su tie zberne sacky...myslim ze v lekarni by sa mali dat kupit...

a kramy...dostala som na narodky...prve na Miskove narodky a druhe teraz na moje..neznasam ich, tecie zo mna ako zo studne 😝

bershka
21. feb 2010

jaj emily. kramy ti zavidim. hihi, ale fakt. ja by som ich potrebovala.... nutne, max do stredy

no ja som jej tiez brala moc ked bola taka 4 mesacna, ale teraz neviem. len co ju polahnem, tak jaciiiii jak tur

trpezliva
21. feb 2010

coo?? tak skoro emily? ja nechcem kramy aspon rok 🙂 . Ty si dostala aj po ostatnych detoch tak skoro?

lolka
21. feb 2010

skusim tu lyzicku a potom do ocka - dik za tip 😉
kika, kocik je super, som spokojna a malej sa tiez pacilo. spinkala, len ked sme zastali, tak sa zacala mrvit. dnes mi bolo vonku uzasne - ved som bola skoro 2 tyzdne zavreta v nemocke a potom doma. len dufam, ze sa uz poco polepsi.
tecie mlieko....idem chytat 😀

bershka
21. feb 2010

loli, super, ze si v pohode, ja ked som si citala stranu 209.... tak zas mi bolo na prd 😒

bershka
21. feb 2010

sory, 190

veva1
21. feb 2010

Nenavidim kramy!!! jedine co bude dobre na tych dalsich je ze uz budu posledne tuto zimu.

trpezliva
21. feb 2010

bersh, jasne, aby aj kramy do vtedy prisli aj odisli!!!!!
a sarinke hovor ked bude na serbliku "sssssssssssssssssssss"...aj to pomaha na vycikanie 😉

bershka
21. feb 2010

veva, bud planujes otehu, alebo narazas, ze uz je jar tu 😀

postudenim jej este nozky

trpezliva
21. feb 2010

hned som kukla str.209 a tam som oznamila moje tehu s Johankou 🙂

bershka
21. feb 2010

hihi, sak preto som sa opravila... 😀

bershka
21. feb 2010

uz cca 20 min je to bez mrncania, tak asi paralen zabral. myslite, ze z mocu zistia vsetko?

trpezliva
21. feb 2010

co je s Hoblinkou???? tehulkuje so smejkom a svetlus?

bershka
21. feb 2010

ja nevieeeem.

lolka
21. feb 2010

bersh, hormony si s tebou robia co chcu a kazda to inak znasame....ale ved to preslo a bolo dobre nie ?
ja som zatial v pohode, urcite aj preto, ze je Viki dobra - spi, papa, place malo. ale uz sa desim dni ked budu koliky, choroba a pod. 😒

veva1
21. feb 2010

Jar

bershka
21. feb 2010

loli... neboj, vopred sa obrn. ja som sa na sople pripravovala 10 mesiacov a potom dosli. podstatne je, aby to nedostala do 3 mesiacov, lebo nedokaze este dychat ustockami
ale mne je uz ok, len ma desilo, ze si ju cez tie depky nedokazem uzivat

bershka
21. feb 2010

no dobru noc baby idem si skusit pospat, uvidime co prinesie noc

emily3
21. feb 2010

kika no tentoraz mi dorazili veelmi skoro 😒 po 4 mesiacoch, ale este je to nepravidelne..teraz druhe skoro po dvoch mesiacoch...tak som bola uz vnapati ze ci....

lolka co sa stresujes dopredu s chorobami? uzivaj si ze ste obe v pohode.. 😉

veva tiez sa veeelmi tesim na jar, uz nech je teplo..uz vidim ako v lete budem maluLUcku nahanat po ihrisku a o Misovi ani nebudem vediet kde bude, ten tam bude lietat jak eroplan...

lolka
21. feb 2010

bersh, dobru noc a uspesny odchyt mocu 😉

lolka
21. feb 2010

emily, ved si to uzivame a tesime sa 🙂

trpezliva
21. feb 2010

emily,a aku ochranu pouzivate?/okrem deti v posteli/ 😀 😎 Ci nechavate to na nahodu?
aj jaaaaaaaa sa hrozne,hrozne tesim na jar!
bersh,dobru..drzim palce, a potom nam daj vediet,ci sa zadarilo.

emily3
21. feb 2010

kika nie nenechavame na nahodu, prirodzene metody, sledujem sa..momentalne hlien, + teplota..ale teplotu nestiham merat... 😅
berska dobru 😉

mm1
22. feb 2010

dobré ránko babulky... tak a máme doma 2j ročnú princeznú.... včera o 23.10 som si tak nostalgicky zaspomínala, aké to bolo pred dvoma rokmi v pôrodnici krásne..... 🙂
oslava dopadla super a myslím, že i tortičky sa mi podarili a malá bola strašne podarená. 🙂

bershka
22. feb 2010

ahojte, hlasim uspesny odchyt mocu, v noci to bolo relativne ok, len rano mala taky pisklavy kaslik

bershka
22. feb 2010

inak, dnes ma Sarinka rocik. 🙂

lia
22. feb 2010

jeejjj magdi,uz mate 2 rociky??vsetko najlepsie prajem Natalke,nech ma stale ten krasny usmev na tvari 🙂

bersh,nech vam to co najskor prejde,chudatko ,tak sa trapit ☹ aj mna caka ten moc,dalo sa to chytit do toho sacku v pohode??

lia
22. feb 2010

jeeejjjj,aj Sarinke prajeme vsetko najlepsie,teraz hlavne vela zdravicka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre