Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
22. feb 2010

Natalke vsetko naj k 2 rocikom a Sarinke k prvemu rocku 😵 😵 😵 ani som nevedela,ze mame v rovnaky den tu narodene deticky 😵

mm1
22. feb 2010

Aj my prajeme Sárinke všetko naj naj naj k prvému rôčku....

a ďakujeme za priania...

Berši, keď si bola v pôrodke, tak si vravím, že možno budú babulky rovnako, a sú len o jeden dník.... 🙂

petruci6
22. feb 2010

ja som sa pomylila Natalka mala vcera 😅

svetluska.p
22. feb 2010

ahojte kocky, oslavenkyniam posielam pusu. emily, cize aj tebe 😀 . akosa mate? teda, kym som vas precitala. bershik, nedepkuj. oddychnes za chvilu s muzom v americi.

cau lius, uz soj ta dlho necitala.

vcera sme mali tazky den....pobolievalo ma brucho. ale nie tak, ako keby som mala dostat, ale ma pichalo. potom vecer to uz preslo a bolelo ako zvycajne. tak som sa troska bala.

ako so sexom kocky moje ste na to m boli pocas tehu?....my sa tak raz za tyzden neudrzime ale velmi jemne jemne...sme opatrni....ale predsa potom sa stale bojim.....mam kamosku, co mala frajera, ktory sa stale po sexe zacal modlit 😀 😀 😀 😀 .....no a ja si pripadam podobne, lebo teraz sexik fajn a po sexiku mi docvakne a zacnem stresovat........

katka22r
22. feb 2010

dobre ranko kocky mozem sa pridat???ja som po 2 potratoch a mame dcerku konecne,narodila sa nam 27.1.2010 s mieramy 3570g a 52cm vola sa Laura a je to nase vytuzene slniecko,o com tu tak pisete? 🙂

mm1
22. feb 2010

Ahoj Katka, vitaj medzi nami 🙂 a Laura je krásna bambulka 🙂

svetluska.p
22. feb 2010

ahoj katka, gratulujeme 🙂

lia
22. feb 2010

svetlus 😀 😀 😀 😀 s tym modlenim si neviem chlapa predstavit 😅 to je chlap?? 😅
treba sa spytat lekarky svetlus,my sme mali zakaz,ale nedalo sa 😀
katka vitaj 😉

svetluska.p
22. feb 2010

lius, ja som sa pytala v stvrtok, ked som bola. hovorila, ze aspon teraz zo zaciatku treba pockat..ale ako pises..vydrzat sa nedalo..joooj.........takze aj vy ste porusili?

mm1
22. feb 2010

my sme mali tiež zákaz Svetluš.... ale ani sa nám nedalo, lebo ma to bolelo....takže sme vydržali.... tuším za celé tehu sme praktizovali dva razy.... 🙂

emily3
22. feb 2010

ahojte
Natalke a Sarinke vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeee a vela lasky a radosti a hlavne trpezlivych a spokojnych rodicov 😀 😀 😀 😀

Katka ahoj: bavime sa co zivot prinesie, gratulujem ti k cerke, elkacka sa narodila, tak teraz mate zabehavacie kolo, ako zvladas?

svetluska ak nemas problemy, nemal by byt problem ani so sexom....niekedy je to tak ze tehotna ma viac chute a lepsie to prezivva... 😉

svetluska.p
22. feb 2010

mna neboli nic.....mne je fajne 😀 ...len potom nie, bo potom sa bojim....si stale hladkam brucho a hovorim drobcovi, ze setko je ok, ze to bol len sexik.....

mm1
22. feb 2010

Svetluš.... veď aj mamine a tatinovi môže byť dobre, no nie?: 🙂

svetluska.p
22. feb 2010

tak dr kazala klud hlavne preto, ze sme dlhsie uz celi mimi a ze aspon zo zaciatku, kym sa uhniezdi poriadne..no verim, ze sme nic nepo tototo...stale si hovorim, ze aspon citi lasku male, nie? ale fakt nemam problem, ze by chut nebola. praveze je este vacsia ..

mm1
22. feb 2010

pridala som nové fotosky.... 🙂

emily3
22. feb 2010

svetlus...aj pre babo je to ok, ked je mama spokojna aj onoje v pohode... 😉 😀

svetluska.p
22. feb 2010

emily, ako ste oslavili narodky? este raz vsetko najlepsie. nech si zdrava a stastna.

lia
22. feb 2010

svetlus,zo zaciatku sme vydrzali,potom uz nie 😀

svetluska.p
22. feb 2010

hmm..ta my ani teraz nie....

mm1
22. feb 2010

Emi, aj ty si mala narodky???? tak všššššššššššššeeeeeeeeeetko najlepšie 🙂

emily3
22. feb 2010

skvele: pol dna v skole....domov sme prisli az podvecer....urobili sme si oblozeny arabsky chlieb, a potommi zagratulovali...Monika mi dala vlastnorucne vyrobeny pozdrav a sama napisala..ma velmi potesila, a nakreslila obrazok a este pribalila dobrotku...Marek poskladal zo skladacky " nieco" a Misko mi dal kvetinky a man..urobil smotanovu tortu..bola skvela, padla este v ten den...mnam..a tak v nedelu sme boli u mojich rodicov, to tam pokracovalo...kedze mal narodky aj bracho, a dostala som obrovsku cokoladu mnam... 😀 😀 😀
no uz som zas o rok starsia a krajsia a mudrejsia... 😉 😀

svetluska.p
22. feb 2010

ty si z dvojciat, ze aj bracho?

zuzkaprofant
22. feb 2010

magdi vsetko naaaaaaaaaaj aj tebe berska lnech vam babatka len radosti v zivote robia a su zdravucke a stastnucke 😵

emily3
22. feb 2010

mm diiiiiik
svetlus hej sme dvaja, ale ja som starsia o 5 min. 😉
ok baby, sedela by som tu cely den, ale nemozem..tak zatial sa majte krasne, tehulky, krasne tehulkovanie a mamicky pokojne raodstne deti...
breshka tebe co si zelas, aby si mala pokojnu cestu teda let...

mm1
22. feb 2010

a ja idem pracovať tiež... tak krásny dník ešte sa ukážem 🙂

katka22r
22. feb 2010

jeje dakujem ze ste ma vzali medzi seba 😀

no tak mi sme za tyzden pribrali 350g dr.povedala ze je to ok,kocky ale chcem sa spytat ako to je s kolikamy u babenka?ako sa prejavuju?niekto ze babenko kope nozkamy aj hybe ruckamy ale ta ved toto moja robi stale ale neplace..hmm....a comu ste sa vyhybali z jedal?ja viem ze strukoviny,aj citrusy...a co este?

emily3
22. feb 2010

katka v podstate mozes jest vsetko, len vyskusatg co malej robi zle a tomu sa budes vyhybat..odporuca sa co vies..strukoviny lebo naduvaju, a citrusy, kvoli alergiam, ale v podstate mozes vsetko z mierov...
tak mala ti krasne pribera..a kolika sa prejavuje, ze place..ked hybe rukami a niohami, je to normalna aktivita babatka..trenuje..a vzcsinou dievcatka menej tlaci brusko, chlapci su na tom horsie..a este cokolada dost zapeka babatko.... 😉

no a som tu aj ked tu nie som 😅 Lucka place utekam...majte sa

veva1
22. feb 2010

oslavenkinam vsetko naj... prajeme hlavne vela zdravicka a spokojne maminy 😵

bers to vyzera na priedusky ☹

svetlus ako sa mas?

veva1
22. feb 2010

jej mame novu krv. Katka vitaj 😵

svetluska.p
22. feb 2010

ahoj vevik, pisala som ti IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre