Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
22. feb 2010

vdaka za podporu veva. najnovsie, ked zacne nieco vyvadzat, tak ju dam "do kuta", to je postel v spalni. nech sa tam vyreve. a ked pride za mnou, tak jej hovorim, ze nech neplace a pohladi ma (na znak ospravedlnenia) a az potom si ju napr. pritulim. neviem, ci je to spravne. ale myslim, ze to zacina chapat. nastastie v obchodoch vydrzi sediet v kociku alebo sa jej paci vozit v kosiku. tak to s nou az take problemy nemame. horsie je ked ideme pesi, to chce vsetko chytat. a ked ideme von na prechadzku peso. tak si ide vlastnym smerom niekedy, nehladiac na mna. vsetky ploty vymeta. za rucicku sa chce drzat len chvilu. niekde sa pristavi a uz nechce ist, lebo ju nieco zaujalo. tak to skusam rozne finty. chi chi. to je to najmenej. najviac ma trapi to, ze ked nieco nedostane, co chce, tak to mate vidiet ten rev a sprajcovanie sa. skusam jej dohovorat, ale to akoby som hadzala hrach o stenu. a najnovsie skusam tu postel alebo si ju nevsimam a odidem. ked sme same dve alebo s martinom, tak to ujde. ale citim sa neprijemne, ked som s rodinou, riesit taketo veci pred nimi. vcera mala extremne placlivu a jedovacnu naladu, tak som z toho teraz trosku frustrovana. 😀

veva a v akom ohlade ju tomasko spomina?

inak dodatocne vsetko naj magduske a tusim bershke k naroden. resp. ich velkym slecnam. martinka posiela pusinku. 😀 cmuk. cmuk.

sloniiicek
22. feb 2010

veva - tusim velka laaaska. 🙂

trpezliva
22. feb 2010

Adi, ako keby si opisovala nasu Lili 😔 😖 . Tiez riesime rovnake problemy s jej spravanim. Ale asi je to normalne a nie sme jedine. Lili sa zastavi tu vedla kde su spinave garaze a ani za svet sa od nich pohnut. Sucha po nich ruku, uz ma celu kombinezu spinavu. Alebo si sadne na obrubnik a nechce sa pohnut. To je ten lepsi pripad. Horsie je, ked chce stoj co stoj vybehnut na cestu kde chodia auta. Vcera sme mali hrozne scenky tam na zeleznej..taky hysak chytila, ked sme mali ist domov. Ona celkovo hocikde sme, tak nechce ist domov. Potom do auta sme ju nevedeli posadit, napinala sa ako luk. Skoro som jej chrbticu zlomila ked som ju isla posadit. A plakala pritom ako o dusu..vsetci na nas kukali. No asi nam nezostava nic ine, len vydrzat toto tazke obdobie. Potom to uz bude super!!!
Kut pouzivame aj my..len tam nevydrzi. aj som skusala metodu objatim, tak to bol este vacsi rev.
Na stastie s bitim nemame problem, ale neboj, z toho Martinka vyrastie.
Sranda, ale ked sme boli u SMejka na narodkovej oslave, tak Lili este mesiac spominala ze "Marek buchol do hlavy"/to emilyin marek ju tresol autickom do hlavy aj sa jej chrasta urobila/. Deti si zapamataju vselico. 😀

trpezliva
22. feb 2010

Lili spala dnes menej ako hodky, zobudil ju kurier co nam doniesol autosedacku a lehatko. /pre sestru ked pride, aby mala kam davat Lea, potom nam to tu zostane/. Len som tak nadavala na toho kuriera, zvonil o zivot a necakala som, ze dnes pride../bola by som kukala z okna, aby nezvonil/
Lolka, tak uz mame datum na uvitanie do zivota 10.4.2010 🙂

emily3
22. feb 2010

kia to vazne? to sa mi Marek nepochvalil..ah jaj expert jeden, to aby som ho mala stale na ociach a priviazaneho a prisrobovaneho..teraz som sa jeho na to pytala a tvaril sa ze neviem..ale on staleklame ze mu neverim ani slovo a zacal sa uskrnat..tak uz mi to bolo jasne...kika sorry 😒

bershka
22. feb 2010

sloniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, ja nie som tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bershka
22. feb 2010

no zenskeeeee. takto sa robia klebety 😀 😀 😀 😀

jak vas tak citam spatne, tak jedna sa domnieva, druha si mysli.... no a vysledok? bershka a petruci su tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani jedna. obe zastavame nazor, ze jedno staci

veva1
22. feb 2010

ani ja s tomom daleko nezajdem ak sa on rozhodne inak. no nastastie vzdy ho nejako ukecam a da sa s nim,nasilu nedosiahnem nic. tym ma muz stve lebo nevie ist nanho obklukou ale proti nemu. no takto jednat chce bohovsku trpezlivost a myslim ze sa da fungovat pri jednom dietatku. slonik a na ludi sa vyprdni,ide o dobro tvojho dietata. inac matka je urcite mrzuta aj od hladu

lolka
22. feb 2010

kika, ja tu prihlasku budem len zajtra posielat. a to vam volali ? bolo by super, keby sme to mali rovnaky den - lebo my chceme april 😉

veva1
22. feb 2010

no co idem zasa sama pookecat? Chlapcov mam vo vani tak mam chvilu

bershka
22. feb 2010

babyyy dosli kraaaamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bershka
22. feb 2010

uz prestalo strajkovat vsetko okrem Lufthansy ☹ ☹ ☹ ☹

emily3
22. feb 2010

bersh no super, tak aspon jedna vec je v pohode, a zajtra oznamia ze nestrajkuju.. 😉
veva som tu na pol oka, chalani uz spia aoe baby este nie..dnes to bol den...Míisko si sam s tymi najvacsimi noznicami osrihal vlasy, vcera tam mal len take nenapadko ale dnes ma plesinu.... 😀 som nevedela ci sa smiat alebo plakat..zajtra pojde dohola, inak to nevidim...expert..

bershka
22. feb 2010

jaj emily kiez by si mala pravdu

emily3
22. feb 2010

berska a Sarinka uz ma rok, vsak teraz sme ta rodili... 😉 😀 ...neuveritelne to letiiiiii...
na ako dlho idete za " mlaku"?

neuveritelne vsetci uz spia...slobodaaaaa

veva1
22. feb 2010

U nas spi ten najmladsi clen rodiny a ja uz lezim pri nom. chudatko chrapka sa mu neda dychat,bude rusna noc

bershka
22. feb 2010

emily, ideme len na tyzden.

noooo mna to tak dojima ked si spomenem na porod. bolo to najbolestivejsie vzruuuso. uplne super

bershka
22. feb 2010

vevi, soplite?
mne nejak brni na prieduskach. moje nervy, hadam som to nechytila od buchty

veva1
22. feb 2010

Ano,tomina som si nakazila soplami. jaj a to som sa tesila ako davno sme ich nemali. bers sup do postele,daj sirup a paralen,nech sa das dokopy

sloniiicek
22. feb 2010

veva - martinka nebyva nejako moc mrzuta. ona je hrozne ukecana a usmievava. to ma zrazu take nalady. je v tomto hrozne zlata. 🙂tolko toho nakeca. sa na nej narehoceme. 🙂

sloniiicek
22. feb 2010

sice velmi nerozprava, tak ze jej nie je rozumiet. ale skor blaboce. 😀

veva1
22. feb 2010

To mi pripomina toma. tiez bol a je uzasny,vysmiaty,spokojny,citlivy a na ihrisku doriadil kazdeho co mu prisiel pod zub

veva1
22. feb 2010

Si museli o mne mysliet,ze si ho neviem poriesit. jaj esteze uz je to za nami

vedvies
23. feb 2010

ahojte bambule,
nakukla som pred spanim, ci ma svetlus nahodene uz nejake tt 😀

mm1, natalke vsetko najkrajsie k 2.rockom, nech je hlavne zdravucka a robi vam samu radost a krasnu neplechu ... ninka je teraz najzlatejsia - caka vas krasne obdobie 😉

aj ostatnym oslavencom vsetko naj

v stredu ideme na Oravu lyzovat, tak dufam, ze nejaky sneh tam este bude 😅 .... ninku nechame varovat svokrovcom a ja si konecne zalyzujem po 4 rokoch ufff , snad sa nedolamem ... horsie je, ze su mi tesne lyz.nohavice 😀

vedvies
23. feb 2010

dobru nocku a dobre ranko 🙂

mm1
23. feb 2010

Ahojte babulky, pekné ránko...

Viesulka, ďakujeme za prianie a my prajeme krásnu lyžovačku a prídi celá...

SVETLUŠ MYSLÍM NA TEBA!!!!!! Daj potom hneď info!!!! cmuk.

evitkamalicka
23. feb 2010

dobre ranko

svetlus myslim na teba 😉

svetluska.p
23. feb 2010

ahojte sojky, vdaka. evitka, je ti uz lepsie?
dnes som vela nenaspala. som hore od 4tej. a pobolieva ma hlava.

evitkamalicka
23. feb 2010

svetlus ano uz je fajn, vcera som bola este taka vselijaka, vycerpana, ale dnes uz je dobre, no schudla som za tie 2 dni 4kg

svetluska.p
23. feb 2010

panecku, dobra foďokúra.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre