Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
23. feb 2010

Lucka solikuje strasne, dnes som ju 100x vysavala, Misko nespal a MArek robil same hlupposti..dnes mu na nohu padla velka drevena doska..a nikam sme nesli 😒 ...uz ho to neboli, ale ma tam ranu a opuchnute..inak uz behal ako nic..tak zajtra snad vybehneme aspon na chvilu von.

veva1
23. feb 2010

uz nech je tepla jar botasky mikinka jaj budeme cely den von zasa,aj papat aj kakat 😀

emily3
23. feb 2010

veva aj ja sa tesim na teplo a bude viac svetla..tiez budeme trcat cele dne vonku, uz sa tesim...a to v lete budem uz behat s Luckou...

veva1
23. feb 2010

videla som ze si prispievala do tej temy. Prepac ale jej autorka si da do profilu a do albumu ze ma dvoch anjelikov ale postihnute dietatko do pasu nie

emily3
23. feb 2010

je to divne...tak si dajme do pasu nasich anjelikov...budeme mat viac deti.

veva1
23. feb 2010

sa ti este zmesti 😀

veva1
23. feb 2010

😔

veva1
23. feb 2010

no ona pise ze ma dve deti jedno postihnute a to v pase nema udane,ale anjelikoch v motte spomina aj v albume. Nechapem co chce aby jej nejaka povedala chod na potrat,alebo nechod a ta co jej bude symp. tu pocuvne?

emily3
23. feb 2010

mas pravdu, nema asi vyznam jej tam nieco pisat, aj tak si urobi po svojom....

emily3
23. feb 2010

zajtra ma nasa ucka pol roka...to neskutocne rychlo leti, len teraz sa narodila...kocka nasa 😀

veva1
23. feb 2010

veru emily je nacase daco poriesit,lebo sa budes za chvilu doma nudit 😀

petruci6
23. feb 2010

aka tema? 😕

veva1
23. feb 2010

neplanovane tretie dieta

petruci6
23. feb 2010

no idem kuk

emily3
23. feb 2010

no som, zvedava co nachystaju zajtra detvaky...Miso este nie je ostrihany....musim ho odfotit aby ste videli aky ma krasny uces 😀 😀

stankatt
23. feb 2010

jej retkvicka, ake zlate 😀

veva1
23. feb 2010

emily tesim na foto 😀

veva1
23. feb 2010

petru ti to nedalo? 😝

habibi78
23. feb 2010

retkovka, kde siiiiiii??????? 😀 😀

petruci6
23. feb 2010

jasne ze nie 😒

veva1
23. feb 2010

habiby sa tiez dobre obula 😀 ja uz do takychto tem neprispievam. Ok rozumiem ze zaskoci neplanovane tehu,ale potom poprosim pomozte sa mi s tym vyrovnat,alebo napiste mi vlastnu skusenost ....

loss
23. feb 2010

vevus nerozculuj sa mozno je ozaj bezradna a chce len pomoc mozno to muzovi ani nepovedala
nikoho si nezastavam ale aj ja som bola v soku ked mi povedali ze som tehu

emily3
23. feb 2010

loss a teraz si stastna ze mas Miusku nie? 😉 pamatasm si tie boje...a som rada ze si sa rozhodla pre Miusku... 😉

petruci6
23. feb 2010

loss ale my ju neodsudzujeme za to ci pojde na potrat alebo nie,je to kazdeho vec,ale za to,ze svoju dcerku neprizna ani v pase ani v albume,to co je za matku?

veva1
23. feb 2010

losik nie za to mojka,mna skor rozcarovalo ze si postihnute dietatko nedala do pasu,ale anjelikov v nebicku hej 😉 a podla mna je na kazdej ako sa rozhodne,aj proti interupcii nemam jednoznacny nazor,len formulacia tej otazky a celkovo co caka ze jej tu povedia???

emily3
23. feb 2010

myslim si ze to uz je neskoro rozhodovat o tom ci to dieta bude zit alebo nie..mali si to rozmysliet skor ako skoncili spolu v posteli...teraz mozme dakovat nasim rodicom, ze si nas nechali a darovali nam zivot...som zasadne proti potratom, lebo kazde dieta ma pravo na zivot, ak uz je pocate, je to clovek a nemame pravo zabijat druheho cloveka..a dieta je este ktomu absolutne neviine, a nemoze sa ani bratit..moze tak max. sa modlit aby si ho mamanechala a nezabijala ho.. 😔

zuzkaprofant
23. feb 2010

cafte

retkofka gatulujemeeeeeeeee aj smejko tieeeeeeez

moj maly od dnes si dava ocistnu kuru nic mi nechce papat spinkal mi dnes dokopy asi hodku a je fit ako rybicka a este je hore co vam poviem ja uz hotofka ledva vidim na ruzovu ordinaciu a on tu pobehuje hore dole a vesa sa na mna 😀

veva1
23. feb 2010

plne suhlasim emily s tym co si popisala,az kym nevidim ubite utyrane opustene dietatko. Potom si pomyslim ze jeho mamka sa asi mala inac rozhodnut. No to je na dlhu a nekonecnu debatu.

petruci6
23. feb 2010

veva presne tak 😔

zuzkaprofant
23. feb 2010

dievcata co rozoberate som nepochopila ake postihnete babo ci co

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre