Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
2. mar 2010

teda ty si spion 😀 😀 😀

mm1
2. mar 2010

jasné..... zaujali ma..... 😀 😀 😀

retkvicka
2. mar 2010

co je mmb???????????????,

mm1
2. mar 2010
retkvicka
2. mar 2010

aha.to si aj vcera pisala a ja soj n nevedela, ye k cokuto pises 😀

mm1
2. mar 2010

🙂 🙂

petruci6
2. mar 2010

evit na torticku sa uz tesime a saty su naozaj krasne 🙂

trpezliva
2. mar 2010

ahojte, doobeda sme boli s emily a detmi vonku, Johanka klasika plac ked sa kocik zastavil, tak potom sme aj utekali domov. Uz spinkaju obidve. Skusali ste tu novu verziu konika?Nejako sa v tom nevyznam..a neviem ci sa mi to nepaci, alebo len nie som zvyknuta....
Evit, aj ja chcem IP

evitkamalicka
2. mar 2010

ani mne sa ta nova verzia vobec nepaci

trpezliva
2. mar 2010

ja som tam stratenaaaa....sa mi otvara stari prispevok Lolky este z 5.2., nechapem 😖

trpezliva
2. mar 2010

som nam tam vytvorila sukr.skupinu na tej novej stranke...a vypisalo mi ze uzivatel retkvicka neexistuje. no to ma byt co?? 😕

evitkamalicka
2. mar 2010

kika to asi preto, ze je to este len testovacia verzia, este to asi nie je funkcne az ked to spustia

retkvicka
2. mar 2010

aka nova stranka mk????

retkvicka
2. mar 2010

haaaa....jak neexistuje..sak tu som 😀 😀 😀

h0blinka
2. mar 2010

s5 z obeda, cele doobeda som pisala clanok o momentovych klucoch, šrobovakoch, kliešťoch a pilkach 😝

ale baby bude to super novy MK uz len koli tomu ze mozem okomentovat vase fotky 😀 😀
uz sa na to tesim 😅

evitkamalicka
2. mar 2010

jasne zvykneme si, co ine nam ostava

h0blinka
2. mar 2010

😝 ostatne zmeny su tam o nicom

idem na kavu, trochu sa doladit, vonku ma rozcitili mamicky s kocimi, trochu im zavidim ten krasny den na prechadzke

retkvicka
2. mar 2010

ahoj hobloska..nebud rozcitena 😵 ...za chvilku si s malou...ja predychavam nevolnosti, boli ma podbrusko. ale statocne som sa vyhrabala s pelechu a varim paradajkovu polievku, kuraci perkelt s cestovinou. a este robim knedlo vepso zelo. uz musim len strcit maso do rury a dat dusit kapustu.

veva1
2. mar 2010

ahojte,ja som robila halusky uz len kuchynu dat dokopy. Tomo ma vonku znicil tak dovecera uz budem len dozivat a to som povodne chcela znicit ja jeho .Este ze vynasli krtka 😀

retkvicka
2. mar 2010

vevus 😀 😀 😀 😀 😀 ...halusky s bryndzou? letim kk tebe na navstevu 😝 😝 😝 😝 .....tomo je frajer v maskacovych cizmach, tak preto si mu nestacila 😉

retkvicka
2. mar 2010

😀 hobloska sa este asi doladuje

h0blinka
2. mar 2010

doladovala som sa s kolegami - tema vojna 😀 😀 😀
😝 pošlem k vam lilly vevus, miluje halusky

h0blinka
2. mar 2010

no nič tak idem písať o výbere správnej rotačnej frézy 😀

retkvicka
2. mar 2010

hobli, ty mas take ryydzo zenske temy! 😀

veva1
2. mar 2010

s tvarohom

evitkamalicka
2. mar 2010

ja som dnes mala rezance s tvarohom 🙂

veva1
2. mar 2010

no mal aj maskacovu vestu 😀 a gumaky nechce dat dole z noh

retkvicka
2. mar 2010

vevus 😀

retkvicka
2. mar 2010

no kocky, idem vam robit chutky. nabrala som si polievku paradajkovu....kocky syru v nej...fajnaa.. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre