Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
30. mar 2010

kikusa, dost blby argument. nie?

trpezliva
30. mar 2010

svetlus, kukni tie ich pravidla v nastaveni, sa na tom teraz smejem, co vsetko sa nesmie.. 😨 🤐

trpezliva
30. mar 2010

tvoje foto bude coskoro tiez fuuuucccccccccc 😀

trpezliva
30. mar 2010

a inac ako sa ma maly svetlusko? 😎

retkvicka
30. mar 2010

ale pritom je to nezmysel. clovek sem roky chodi, seriozne debatuje. das si fotku s vlastnym dietatom - aka sa ti paci. tak co nejaka adminka ti vnucuje svoj vkus. ved fotky v pase su aj tak mrnave a skoro nic na nich nie je vidno. a preco by nemohla byt fotka s manzelom? este len cakame babetko, tak preco nemozme mat spolocnu fotku? ved mama, otec, dieta - tak v com je problem?

evitkamalicka
30. mar 2010

ahoj kocky

retkvicka
30. mar 2010

sojky, asi 13.-14.4. budeme v BA. 14.eho je pre vas realne stretko? niekedy doobedu. Jozko ma vtedy meeting, tak budem mat cas. co vy na to?

retkvicka
30. mar 2010

kikuus, mame sa fajn 🙂..uz aj nevolnosti asi ustupuju. prsia ma bolia menej. a zaludok ako na vode mam uz len k veceru. dnes som mala super ranajky. strieskala som dva taniere vajickoveho a vlasskeho salatu s kukuricnym rozkom. asi velmi zdrave to nie je, ale olizujem sa az za usami.

evitkamalicka
30. mar 2010

heh, ja som zas ruske vajco 😅

retkvicka
30. mar 2010

ahoj evitka.

inak sojky, blizi sa nam velky uzv. 6.4. o 9:30 ideme k dankovcikovi na odber krvi a specu uzv zamerany na genetiku. uf uf. drzte palce.

trpezliva
30. mar 2010

svetlus, my sme zaaaaaaa!!!! 🙂
mne sa ta vasa fotka paci, dufam,ze ti ju nechaju. 😉 ale je to diskriminacia oteckov a muzov. 😅

evitkamalicka
30. mar 2010

svetluska ja idem na velky ultrazvuk teraz vo stvrtok, tak dufam ze mimi pekne ukaze co ma medzi nozkami a v piatok sup domov na vychod

retkvicka
30. mar 2010

jasna vec, ze je!
kikus, tesim sa, ze si za. bala som sa, ze nebudes moct, ked mas sestru na nasteve.

retkvicka
30. mar 2010

evitka 😵 , drzim palce.

trpezliva
30. mar 2010

odchadza tusim 13.teho.

evitkamalicka
30. mar 2010

svetlus dakujem a napodobne 😉

retkvicka
30. mar 2010

evit, dik.
kikus, tak to sme dobre naplanovali 🙂. ja sa jedine bojim, ako sa budem v BA orientovat. mozno sa stratim a ani sa nestretneme, lebo sa mi vybije mobil a nebudem vam mat ako povedat, kde sa nachadzam....

mam taku bolavu sliznicu v nose. od zaciatku tehu plny nos a fukam stale krv. rano som rozmyslala, ze vykrvacam cez nos 😀 😀 .

emily3
30. mar 2010

ahojte, vy ste toho popisali

kika nebudem sa nudit, lebo mam co robit s ratolestami, tesim sa na to ze konecne bez skusok a stresov....s mamou sme vytalcili diplo a ani sme to uz nepozerali..co je napisane, je napisane....nechame sa prekvapit.....zajtra to slavnostne odovzdam a dovi..
inak sme vsetci total chori, Lucka strasne kasle a ma sopliky, divim sa ze stale nereve, mna uz trosicku menej boli hrdlo, ale za tie tri dni som toho vela nepojedla..dieta...nedalo sa..kazdy hlt ma neskutocne bolel....nemam ani odvahu jest 😝 ..Monika je krasne zachripnutna.... 😅 Marek ten stale kasle ( aj na vsetky)....a Misko chudacik, okrem soplov, ma pricviknuty prst na ruke, cely nehet je fialovy a poctivo mu to tam hmisa....a este nejde dole ten nehet, tak ho trapime...a na nohe ma tiez, padla mu doska...tak ma fialovy az cierny ten palec..a na druhom palci mal zader a dostala sa mu tam spina a tiez mu to poctivo hnisa....tak je taky uboleny...a ked sa chceme "pozriet" na jeho rany..uz nam nveri a nechce ukazat...

retkvicka
30. mar 2010

emily, ked mu hnisa palcek a nema tam otvorenu ranu, chod do lekarne a pytaj si visnavskeho olejobalzam. je to taka hneda mazlava hmota, neprijemne pachne, ale velmi dobra na take zapalene bolacky. namoc do flasticky gazovy stvorcek, daj mu na prstek a normalne obviaz. balzam drz v ladnicke, dobre roi na taketo bolacky ked das studene. a mozes mu to takto revezovat tak kazde 4R hodinky. fakt pomoze.

emily3
30. mar 2010

skusime..dik

lolka
30. mar 2010

ahojte dievky 😀
v nedelu sme boli pozriet na maraton a videli sme aj kiku 😉 uz nie ako bezi (lebo to sme aj vdaka cas.posunu nestihli), ale po behu aj s johankou v klokanke 🙂 kika, ja by som odpadla uz po 100 m - a mozno aj skor 😅
inak, to je dobra blbost s tou fotkou....ved su to male fotky, tak aka tam mas byt !!

svetlus, my sme tiez za stretko 😉 13. mame poradnu, ale inak sme volni a uz sa tesiiiiiime 🙂

emily, u vas je teda "veselo", chudata chorucke deti 😔 aspon ze uz tu diplomovku mas z krku 😅

mna zasa zacal v nedelu boliet zub 😖 ako keby nestacilo, ze mi pred mesiacom jeden vytrhli......ach jaj, zajtra rano idem k zubacke 😒 ale inak je vsetko ok, mala mi prave spi v kosi co nechapem, lebo cez den toho doma moc nepospi - vacsinou v kociku vonku.

lolka
30. mar 2010

asi som to zakrikla......uz je hore 😖 a nechce ani cumlik, furt si ho prehadzuje v ustockach a nevie co s nim 😅

retkvicka
30. mar 2010

ahoj lolka. tesim sa na vas. toho 14.eho doobedu potom plati. upresnime si to este 🙂. mrzi ma tvoj zub bolavy, musi to byt neprijemne.

nam teraz opravovali elektriku. menili nam istice, lebo total sa setko odpalilo.

veva1
30. mar 2010

Ahojte. ak nesuhlasite so zasahom adminky,obratte sa priamo na modreho kona. v pravidlach pisu,ze nazor admina nie je nazorom modreho kona. u nas pohoda od rana do vecera von,uz tam aj jedavame tak som vecer k.o

veva1
30. mar 2010

Raz mi zamkli temu,tak som napisala admine a v pohode mi ju otvorila

veva1
30. mar 2010

Pozeram ze tu moju zmazu asi tiez.

trpezliva
30. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/trpezliva/al...
tuto som mala ako profilovu fotku...co je na nej zleeeee???? kaslem na to. inu si nedam a basta 🙄 🙄 .
baby spia, na stastie rychlo presli na novy cas.
Musim ist daco porobit, lebo Johanka bude kazdu chvilkju hore.
Lolka, tak super, ze pridete aj vy na stretko.

mm1
30. mar 2010

Ahojte babulky, pekný dník....
tak dnes som tu posledný dník od zajtra dovolenka vo štvrtok hurá, Vysoké Tatry a vrátim sa späť znovu vo štvrtok.... tak budem dlhšie bez vás, ale dúfam, že nebudú žiadne krízy, žiadne nehody a trapasy a žiadne choroby!!!!!!!... a všetko bude len tak, ako má byť....

Prajem vám všetkým teda krásne a pohodové sviatky, veľa vody, a šibačov.... pokoja a radosti....

h0blinka
30. mar 2010

caute, mazu sa tu fotky?

h0blinka
30. mar 2010

ja jsem pridem vzdy ked som tu sama? :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre