Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
11. jan 2009

Aj ja odpadavam,emily,stvrte mimi a tak rychlo za sebou!gratulujeeemee!tak to bude asi dcera do paru.mas moj obdiv,ja ledva stiham jedno babo..inac akurat cestujeme z kupelov,lili vedla mna spi v autosedacke,uz sme pri povazskej.bolo supis.z domu sa ozvem,takto cez mobil sa tazko pise.

chymenitta33
11. jan 2009

Ahojte zlatinka🙂

my celkom oki davko pomalinky chce behať tak sa nabeháme, a tak...

Emily--Grtaulujem🙂)

lucim
11. jan 2009

ahojte maminky zlaticka 😉
emily, gratulujem, obdivujem a drzim palceky 🙂
ako sa vsetky a vsetci mate? my dobre.

lante
11. jan 2009

Emily 😀 som ťa navnadila :-P, teda paráda som zvedavá čo to bude u teba držkaj sa.........a mne nevoľnosti začali až v 8tt 😝

lante
11. jan 2009

Júúúú a ešte mrkám, ťe Emily máš termín na moje narodky 😀

chymenitta33
11. jan 2009

lucim--ahojky🙂) My sa máme fajn a vy ako s drobátkom???

sloniiicek
11. jan 2009

ahojte babule. krasny novy rok zelam. ty paaani, co to citam. emily???????????? gratulujeeeem. inak my sa mame fajn. len mam problemy bud s netom alebo pc. tak som sem nemohla a nemozem chodit. 😒

chymenitta33
11. jan 2009

sloniiicek-- Aj ja tebe..nech ste zdravučkí celá rodinka a Martinka nech Vám len radosť robí🙂

lante
11. jan 2009

Ahoj Sloniiiček, teda Martinka už bude mať pol roka? Fuuuu to letíííí

sloniiicek
11. jan 2009

inak my budeme mat v stredu 6 mesiacikov. a vazime 6. kg a mame asi 64 cm. inak martinka je taka mala gulicka. 😀 aspon mne sa zda. 😀

chymenitta33
11. jan 2009

Slon..--Ale ani nie prečo ved to je celkom oki🙂teraz už je to úplne inak ako kedysi tie tabulky teraz su omnoho väčšie aj dlhšie deturence 🙂 Náš Dejvu bude mať 10 mesiacov a má 10 550g🙂a 80cm🙂

sloniiicek
11. jan 2009

vdaka babulky. teraz som u nasich, lebo tatino isiel lyzovat. a babka je s martinkou na prechadzke. tak si to uzivam. lebo uz je to riadne sidlo. nechce sa jej tolko lezat, ako zo zaciatku. uz si vyzdaduje moju velku pozornost. ak ju nezabavam, tak nechce lezat, iba sediet a to este nevie sama. ale stale by len sedela.

sloniiicek
11. jan 2009

inak budeme chodit cvicit. do toho babyfitu u nas v raci.

sloniiicek
11. jan 2009

inak do vianoc sme este obliekli 62 oblecko, co je od 0-3 mesiacov. 😀

lante
11. jan 2009

Sloník, mrkla som fotky.nezdá sa mi, že by bola práve guličkou 😉

sloniiicek
11. jan 2009

lante - davno som nepridala fotecky. 😀 akosi nam blbne net. 😀 ale mame take plne lycka teraz. hlavne ked spinka. 😀

zuzkaprofant
11. jan 2009

emily gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵

lante
11. jan 2009

Sloníček my sme teraz vymeli bodynka H&M 74 za 80

svetluska.p
11. jan 2009

emilyy, gratulujem 😀 😀 .

veva1
11. jan 2009

jej emily ja odpadnem 😵
gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lante
11. jan 2009

Vevuš, ja som tiež len mrkala a najskôr nechápala k čomu jej gratulujú....až potom pozriem na pas a tam že 7tt 😀

lante
11. jan 2009

Teda a teraz som si všimla, že Emily aj založila tému september 2009 😀 a to už 2. januára a ja si to všimnem až dnes 😖

cucuska
autor
11. jan 2009

ahojte, skoro mi vypadli oči, no dva dni som tu neni, bola som chorá a dnes sme boli lyžovať a čo nevidím???????? EMILY jeeeeeeeeejjjj to je nádhera, veľmi ti gratulujeme zo srdiečka ti gratulujeme a tešime sa na babo, takže druhé kolo lante naozaj rozbehla

emily3
11. jan 2009

dakujem 😀 , no lante rozbehla druhe kolo 😉 , zajtra idem k dr. zatial mi fakt nie je zle a dufam ze nebude a ze to bude ok...som zvedava.

cucuska
autor
11. jan 2009

emily inak len tak medzi rečou obdivujem ťa. a ako reagoval mužiček, keď si mu to povedala?

emily3
11. jan 2009

spolu sme kupovali test a vysili // a tesil sa..snad prvy krat co dal najavo ze sa tesi 😀 , zajtra ide so mnou na ten ultrazvuk...

cucuska
autor
11. jan 2009

paráda, naozaj je to skvelé. aj si niečo cítila, že by si mohla byť tehu?

keikei
11. jan 2009

emily to vážne čakáte 4 bábo ???????? ja že to píšeš len tak, že chcete ďalšie a to vy naozaj ?
tak teda moooooooc gratulujem a zajtra nech všetko dobre dopadne 😉 😉 😉

fúha, a ja si koľkokrát hovorím že tretie by ma do blázninca priviedlo.

emily ty by si mohla založiť tému "supermamina-všetkostíhačka" 😀 😀 😀 máš môj obdiv 😵

keikei
11. jan 2009

a ešte mi povedz, to sa vám prihodilo alebo ste na to "šli" cielene ? 🙂

keikei
11. jan 2009

a inak dobrý večer babulky, aj som zabudla pozdraviť, taká som z emily v údive 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre