Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
16. jan 2009

vevus, este mas nausnicku v pupku?

veva1
16. jan 2009

no svetlus asi ta opustim aj ja nasi uz pojdu tak idem k mojmu vytrznikovi 😀
bolo fajn tu zasa v klude pokecat,pripomenulo mi to cas ked som este pracovala ci tehulkovala 😀
majte sa a ked sa znovu trosku odtrhnem tak sa ozvem

veva1
16. jan 2009

nie nausnicku som vybrala este pocas tehu a uz sa mi teraz nedala dat dnu ☹

svetluska.p
16. jan 2009

paa vevik. inak diera hned zarastie. treba dat nanovo prepichnut.

lia
16. jan 2009

nooo,take som kupila aj ja svetlus,ale musela som si este jedny kupit,aspon mam na prezlecko 😉

zuzkaprofant
16. jan 2009

cafte 😉

trpezliva
16. jan 2009

som tu, len uspavala som a upratujem, za chvolku dojde upratovacka , tak predtym musim aj ja dve hodky upratovat, aby mohla ona dalsie tri... 😒
inac pri skladani veci som zbierala postupne koruny..a nasla som este 670 SK kade tade po vreckach....tak len vam chcem pripomenut, ze dnes sa daju posledny den pouzit, potom musite do banky..a to sa mi nechce. 😎

zuzkaprofant
16. jan 2009

kika aj ty uz mas upratovacku na sk to zacina byt normalne🙂)))

trpezliva
16. jan 2009

zuzi..mame, lebo manzel uz bol nestastny, ze mame neporiadok... 😀 . po emilovi treba nonstop upratovat. tak ja vysavam 2x do tyzdna, umvam 1x a obcas pride tato pani na vacsie upratanie. je to na nezaplatenie! za 300 sk nam vsetko poumyva, povysava...s Lili sa to fakt neda, ked je hore tak vobec nie a ked spi, tak ma citlive usi, ze sa hned zobudi, ked si napustam vodu do vedra..atd. aj ty budes mat?? uvidis, pri mimcu neni sanca upratat..
aj tak po dvoch hodkach ako pani odidie, tak vsetko je opat zasr..e, ked pride emil z vonku a prejde cez predsien. 😠

zuzkaprofant
16. jan 2009

a muz neprata u nas martin v sobotu upratuje ja len cez tt mi pratame kazdy den obaja neznasame neporiadok tak ja aj teaz s bruchom pomalicky zmyvam utieram prach ja by som nechcela mat nikoho na pratanie lebo ja viem aki cudzi upratuje a kedze ja som sa tym zivila tak u mna nie je lahke aby mi niekto upratal tak dobre byt ako ja 😀 😀

svetluska.p
16. jan 2009

Kikusinka, a aby som nezabudla:

svetluska.p
16. jan 2009

VSETKO NAJ NAJ NAJ K DNESNYM MENINAM. NECH SA TI SPLNI VSETKO, PO COM TUZIS.

stankatt
16. jan 2009

tak chrobacik zaspinkal, poupratovala som a aj bublaninku som upiekla 🙂 🙂
Tak sem kuknum. Urcite tu nikto neni ☹ 😖

stankatt
16. jan 2009

Jeej Kikus, vsetko najlepsie 🙂

zuzkaprofant
16. jan 2009

kikus vsetko najlepsie 😉

stankatt
16. jan 2009

zuzi ahoj, a vy nechcete vediet pohlavie mimca?

bianca
16. jan 2009

ahojte

tak my sme uz same 😢 po 35 dnoch volna siel tatko dnes do prace a 15 dni ho skoro neuvidime.Joj smutno mi je strasne

Kikus vsecko najlepsejsie prajeme

zuzkaprofant
16. jan 2009

ale chcele len ked nase stale ma nozky spolu hamblive len nevieme po kom ci po mne alebo po martinovy ale mne je aj jedno len nech je zdravucke aj tak body halo kity bude nosit 😀 😀

cucuska
autor
16. jan 2009

ahojte, viečo ˇo som zistila? že už budem len dva roky na MD 😀

trpezliva
16. jan 2009

vsetko naaaaj emuske k narodkam!!!!!!!!!!!
ako ich oslavite? upiekla si aj tortu? 🙂
dakujem baby za meninove gratulacie 😵 😵 . a zaroven pozdravujem dalsiu Kiku Vedviesku 😅

cucuska
autor
16. jan 2009

dala som ju upiecť, potom Vám ju nafotím, nestíham ja, lebo sa učim na skúšky, aj teraz som sa už doučila a tak som sem medzi vás behla. a oslávime ich až v nedeľu, kedže zajtra som v škole a nechce sa mi naháňať z NR a chystať. v nedeľu budem mať na to kľud. Zajtra si urobíme výpredajový výlet 😀
A vŠetko naj naj naj k meninkám

bianca
16. jan 2009

a mne doslo ze sme presne pred rokom pocali Barunku

zuzkaprofant
16. jan 2009

bianca co ro znamena ze dnes bude pekny vecer musite to oslavit 😀

bianca
16. jan 2009

zuzi nemam s kym.

bianca
16. jan 2009

cucus Eminke vsetko najlepsie k 1.rocku,vela zdravicka,stasticka a lasky prajeme a tebe pevne nervi lebo uz iba 12 rokov a je v puberte 😀

lia
16. jan 2009

Kikuliiiiikkkkkk,vsetko najlepsieeeeee 😵 😵

zuzkaprofant
16. jan 2009

bianca kde mas muza?

bianca
16. jan 2009

zuzka v robote.Dnes nastupil po 35 dnovom volne 😢

zuzkaprofant
16. jan 2009

Jaj ale aspon bol vyse mesiaca doma tak super 😀 😀

bianca
16. jan 2009

hej super,ale mam pocit ze to bol iba tyzden 😢 a teraz nam je smutno 😢 fnuk 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre