Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
20. mar 2009

Zuzi vydrz.....
Smeji, ked kojis, tak kup kase bez mlieka a davaj svoje 😉 V tych mliecnych je UM, tak ak mozes, davaj svoje... to je pre maleho naj 😉

emily3
20. mar 2009

Ahojte zienky, tehulky, mamulky
zuzka vydrzkaj, krce som mala aj ja, myslm ze ne na to magnezium, alebo sa spytaj dr. ked som dostala krc do nohy, zatlacila som ju do postele a preslo to. no tie posledne tyzdne su uz 😝 ...ale zvladnes to nebojkaj, pohladkaj aj maleho a daj mu bostek na nostek 😉

zuzkaprofant
20. mar 2009

berem magnezium ale dako nezabera, jasne ze vydrzim co mi ine ostava uz odpocitavam dni ako dakedy na vojne vojaci robili 😀 😀 😀
len dnes som taka nijaka depresivna ale to prejde dakujem ze ma tak povzbudzujete 😉

emily3
20. mar 2009

zuzka treba si odstrihavat krajcirsky meter...ked vojaci to mali za 100dni, zacali strihat 😉 😀
no nas najmladsi ma kraasny monokel. prisli sme k babke a on len isiel a podkol sa a hlavou narazil rovno na roh postele...a udrel si ocko, ma ho cele fialove...vyzera ako tyrane dieta 😅 ...stale niekde vylieza a pada, a neda si povedat...znova a znova...

stankatt
20. mar 2009

Zuzi vydrzkaj, inak ja som patrila k tym co mali tehu cele v poho 😉 5 dni po termine som este behala po meste jak srnka.... ani so spankom som nemala problemy... spala som stale 😝 , jedine co mi vadilo bolo, ze som sa potila jak kon 😀 😝

trpezliva
21. mar 2009

aj ja som mala celeee tehu supis. nikdy ma nic nebolelo. este den pred porodom som sprintovala po schodoch na 10.poschodie.
emily, chudak misko. 🤐
cakam teraz kym sa lili zobudi a ideme konecne volit a na nakupy do Madarska.
pekny den!

petruci6
21. mar 2009

baby pomooooooc moja uz nechce byt v kociku a na sportak je este mala,co mam robit??

zuzkaprofant
21. mar 2009

to mate dobre ja uz nohy mam do x a ledva preplietam , kazdy sa ma pyta ci nerodim do konca mesaica a to vazne ja nevladzme hore schodmi vyjst a nie ist na prechadzku to je proste uz u mna nemozne 😀 😀 no co uz ,dako vydrzime o tyzde mam tu mamku a ostava az do porodu neda si to vyhovorit lebo podla nej mi doky zle termin vyratal bo som velmi velka na to ze mam rodit az v maji ze ja skor porodim tak pride tu sa starat o mna

cucuska
autor
21. mar 2009

Pekný večer. Ako sa máte? čo máte nové?????
zuzka už sa ti to krásne kráti 😀

loss
22. mar 2009

ahojte ako sa mate?Cucus Emka musi byt uzastna 🙂
zuzka coskoro si uz mamina ale to leti 😉

lucim
22. mar 2009

ahojteeeee 🙂
peti fiiiha, a co robi linduska, ze sa jej tam nepaci? a co sa jej paci? 😕
trpezlivka co pekneho ste kupili v madarsku?
zuzi, a mohlo by byt pravdepodobne, ze mas fakt ten termin zle vypocitany? 😲 u mna to podla vsetkeho sedi ...
my sme dnes boli na vystave v brne, dovliekli sme kocik, uz je v albume ..

zuzkaprofant
22. mar 2009

mame po kurze bolo super len dnes ja som ledva chodila mam vazne zapal mocaku lebo neviem sa vycurat treba ale nejde, maly je hlavou zarity uz na krcku tlaci zlaty je dnes ani sa nepohol suciti asi so mnou 😀 😀 dnes sme sa ucili dychat a vam poviem ze ked tak budem dychat na porode tak budem hvizda vazne to budem fucat ako pes , inac mozem zjapat kolko chcem tu je povolene vsetko takze asi prekricim turkyne lebo ze tie su rekorderky lebo kolko krycia tolko dostanu zlata tak ja uz by som mala teraz dostat mercedesa a po porode nobelovu cenu 😀 😀

lucim
22. mar 2009

zuzi to budes mat precvicene aj hlasivky 😀

zuzkaprofant
22. mar 2009

no hej dobre ze mi nik nebude rozumiet 😀 😀 😀

lucim
22. mar 2009

jeeee, to mi nenapadlo ... hihihihi to budes moct popripade aj nadavat a nikto nebude tusit, ci sa nahodou nemodlis 🙂

stankatt
22. mar 2009

ahojte 🙂 luci krasny kocik... Zuzi kludne si zakric, ale s mierou- krik berie silu 😉
A nam sa dnes prerezali PRVE dva zubky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 spodne oba naraz... a ja ze co je mala taka upistana vcera a dnes rano lyzicka krasne cinkla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucim
22. mar 2009

stanka, monke posielam pusinku, tie zubky musia byt rozkosne 🙂
a diik 🙂

stankatt
22. mar 2009

Luci su, ale potvora neukaze.... musim vystihnut, aby som videla 🙂 este su len take male, ale za chvilu.... no selma zubata 😀 😝

lucim
22. mar 2009

neboj, zabudne sa a bude sa usmievat na vsetky 2 zubky 🙂

svetluska.p
23. mar 2009

ahoj sojky, kikuuuuuus, aktivne sa nezapajam do missediek, ale k mamickam z missediek 🙂). a to na Jozefa si pamatam 😀 😀 . Ci pana, kolko casu z ubehlo! inak oslava dopadla super. vsetkym chutilo. Napacovala som kur. prsicka, fajne boli, zemiakovy salat, chlebicky a spravila som rybaciu pomazanku a upiekla chlieb. tak kazdy si bud mastil, jedli setko. a kopec dobre ho pitia no a spolocnost perfektna 🙂.

svetluska.p
23. mar 2009

kikuus, co ste nakupili v madarsku? my sme tiez boli teraz v sobotu. a dostala som od Jozka dvojo nadhernych topanok. jedny k vecernym satam a jedny take mokasinky, rychlobezky. perfektne. ceny aj vyber. akopec dobrot sme nakupili.

petruci6
23. mar 2009

bre ranko,
svetlus super,ze vam to tak dobre dopadlo,to si sikovnica taka kucharocka 😉

lucim kocik je krasny,dobry vyber 😉
a co robi Linduska v kociku? vrieska ked sa jej tam nepaci a ideme domov 😀 popripade jej oblejem dudel mojim cajom a potom je spokojna na pol hodku este 😀
najnovsie sa mi stale zdviha,chyti mi ruky,hlavu dviha,nech ju dam sediet,uz sme to par x robili a pdvtedy to chce stale,ziadne lezanie nehrozi 😝

svetluska.p
23. mar 2009

cau petrusa.uz som myslela, ze nik dnes nedojde.

petruci6
23. mar 2009

uz placeme,moja vydrzi spat 15min doma 😝

svetluska.p
23. mar 2009

sak ju supni na balkon.

stankatt
23. mar 2009

ahojte 🙂
svetlus supis gazdinka 😉 😉 😉

petruci6
23. mar 2009

mame ho maly a uzky,nenatrepem tam kocik 😒

svetluska.p
23. mar 2009

ahoj stani 🙂. dik za pochvalu 🙂).

stankatt
23. mar 2009

Monika vzdy zaspala do 1min, ked som ju dala do kocika 🙂 , zato v kare si dlho zvykala.... este to neni uplne ono, ale drzime sa 🙂

svetluska.p
23. mar 2009

baby baby, nesce s ami byt v robote.

pocujte, potrebujem vybrat nejake take tramky k rifliam. neviem sa rozhodnut medzi dvoma, tak poradte pls:

1. http://www.bata.sk/artikel/63825

2. http://www.bata.sk/artikel/76229

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre