Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
18. nov 2008

ahoj svetlus ako sa mi mas?

mm1
18. nov 2008

ahojte babule, prisla som na skok, pozdravit Vas... ako sa máte???? tehulky vam gratulujem k tt dnikom, mamulky vas pozdravujeme i s vasimi ratolestami...
SVETLUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUS TEBE POSIELAME VELKU PUSU...

Natalka ma uz 3 zubky, a vsetky dolu, tak je strasne podarena... taky upírik....

TESIM SA KED SA VSETKY ZNOVA STRETNEME. DO ZIMY TO UZ ASI NESTIHNEME, ALE JAR TO ISTO ISTI...

TAK PAPA mmka a Natalka

smejko1
18. nov 2008

ahojte,
som si uvedomila, ze esto som to v nasej teme oficialne neoznamila....... tak uz som tyzden maminkou.... zatial nestiham pisat a ani citat, ale vsetko je uzasne. Krasne papame a sme velmi stastne babo.

cmuk vsetkym

trpezliva
18. nov 2008

Smejko, kraaasne fotky, mas nadherneho syna...ze je to super byt mamickou 🙂 😵 . Aky bol cisarak? mohol byt aj Daniel pri tebe?? napis vsetkoooo. Asi nestihas, ale pamatam, ako si mne par dni po porode pisala, ze preco chodim len par krat denne na konika a neprispievam castejsie, tak som ti vtedy vravela, ze vsak uvidis v novembri 😉 .
takze ked budes mat cas, ozvi sa. som rada, ze pekne papate..to je hlavne. a vasi pridu az na vianoce, vsak?

bershka
18. nov 2008

ahojte kočky.
smejko: gratulujeeeem. boože ty žiariš šťastím na tých fotkách a otecko ani nehovorím. no hádam sa aj ten môj bude tak realizovať.

evitkamalicka
18. nov 2008

dobry vecer 🙂

bershka
18. nov 2008

achooooj eviiit

evitkamalicka
18. nov 2008

bersh servus...tak ako? inac dodatocne vsetko najlepsie k narodkam

bershka
18. nov 2008

ako sa máte????

nevieš mi poradiť, ako je to na matrike s netradičnými menami, ako je napr. Ella, Suri ...

bershka
18. nov 2008

jeeeej, kujeeeem, ty si nezabudla 😵

bershka
18. nov 2008

malinký je aký kráásny

bershka
18. nov 2008

my ok, ale furt mám nejak moc zarazené vetry a nie a nie von 😅

evitkamalicka
18. nov 2008

veru nezabudla 🙂 ...juj tak to netusim ako je to s tymi menami...chystas sa dat netradicne?

evitkamalicka
18. nov 2008

inac sa mame super, malinky nam rastie a meni sa kazdym dnom pred ocami

bershka
18. nov 2008

noo, najprv som bola proti netradičným, ale strašne sa mi zapáčilo meno Suri, alebo Mia. no neviem, či to nie je moc odvážne, ale nejak si nemôžem pomôcť 😀

evitkamalicka
18. nov 2008

podla mna by mozno stacilo keby si nasla kalendar v ktorom je to meno a doniesla im ukazat

bershka
18. nov 2008

no to nevieeeem, lebo to je nejaké hebrejské meno, a kde by som k takému kalendáru prišla? ak vôbec si nejaký vedú....

evitkamalicka
18. nov 2008

skus pozriet v googli

trpezliva
18. nov 2008

bershka, mia sa paci aj mne...ale Suri..to je ako keby sorry 🙂 😎 . A musis uviest kalendar v ktorom sa to meno nachadza...ked pride ta pani matrikarka za tebou v nemocnici.

petruci6
18. nov 2008

ahojte, bersh myslim,ze Mia uz v pohode davaju mamicky na SR,staci ak ju uz nejaka mamicka ma a mozes dat aj ty
niekde bude zoznam mien,len neviem teraz kde

emmaelzer
18. nov 2008

Tom Cruise ma dcerku Suri, tak to tej matrikarke mozes povedat 😉

emmaelzer
18. nov 2008

smejusik, Damianko je krasny gratulujem

loss
19. nov 2008

Svetluska mala ti posiela pusinecku mali ste dojst teraz uz mame sneh 😠
smejko maly je naaaaadherny

lucim
19. nov 2008

ahojteee ...
smejko ste kraaaasna rodinka ... a vsetky ste krasne , krasni 😉

zuzkaprofant
19. nov 2008

cafte ako sa mate maminky kuknite si ako mi narastlo brusko 😀 😀

loss
19. nov 2008

zuzka brusino krasne rastiete 🙂

evitkamalicka
19. nov 2008

ahojte maminky

zuzi krasne pupco 😵

petruci6
19. nov 2008

zuzi ved to uz neutajis 😀 pekne brusino

smejko malinky je nadherny ako babika, vobec nie je pokrceny ako niektore babatka na zaciatku
pridi popisat porod,ked bude cas 😉 inak na tych fotkach vobec nie je vidno,ze by ta nieco bolelo

svetluska.p
19. nov 2008

caute kocky mojeee 😀 . rehocem sa. poslem vam jeden link. je to dlhsie, ale vydrzte. stoji to za to!!

http://free.zoznam.sk/video/gallery/Moder-tor-t...

svetluska.p
19. nov 2008

bersii, setko naj naj naj k narodkam!!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre