Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
18. jún 2009

cooooooooooooooooooooo???? lucka rodi???????? a nic mi nedala vediet!!!!!!!!!no uz aj jej idem pisat sms
kika v kt teme to je??? co sa stalo? prisli kontrakcie skor??

stankatt
18. jún 2009

luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a ani neda vediet... idem zistit...

petruci6
18. jún 2009

pisala som jej sms ale neozyva sa este
asi sa chuda este trapi

lia
18. jún 2009

ahojte 🙂

lucim rodi??este sa ti neozvala petru??
kika,ja som ti dnes pisala mail,neprecitala si si ho??

petruci6
18. jún 2009

este nie

stankatt
18. jún 2009

ahojte, prave som volala s Luckou, este stale iba pochoduje po gynde a vraj to este potrva. Mozno az zajtra. Bolesti ma zatial take iba ako menstruacne..Vsetky vas pozdravuje a drzme jej spolu palceky... je tam sama, mm poslali domov, ze tak skoro to nebude 😒 chuda male.

petruci6
18. jún 2009

chudatko a preco ho poslali domov? to tam nemoze byt aj celu noc,ked chce? a kde je v TT?
preco vlastne uz rodi? odtiekla jej voda?

stankatt
18. jún 2009

Petru v julovkach som citala, ze jej voda odtielka... Volala som s nou iba chvilu, ale na gynde s nou mm nemoze byt. Asi je v TT, to som sa nepytala 😕 , ale porodnica je plna, preto je na gyn.oddeleni.

petruci6
18. jún 2009

chudatko,nejako skoro
hadam to bude rychlo za nou,asi nebudem ani spat

loss
18. jún 2009

drzime palce 🙂

emily3
18. jún 2009

lucim drzim palce a vydrz a nech to mas co najskor za sebou....a daj vediet... 😉

kika jak rychlo ti nabiehaju tyzdne..uz citis pohyby 😉 a stretko ked to nevyhovuje v sobotu, tak v nedelu sa stretnime.. 😉

ja mam v sobotu este skusku s tym uzasnym vyucujucim, vobec nemam cas sa ucit, chytaju ma depky...dnes mali promocie nasi tretiaci, v tichosti som im zavidela ,ze to maju za sebou a slobodaaaaa
dobru nocku vsetkym a este raz Luci drz sa a vydrz , stoji to za to...

lia
19. jún 2009

ahojte,
dufam,ze uz lucim porodila,chudatko
ja som pisala vcera kike a svetluske ci je stretko,ani jedna odozva.ja by som navrhla stretko cez tyzden,vikend ma byt zase skaredy a cez tyzden je vsade lepsie,nie je vsade tak plno,hmmmm??
teda ked sa neozve svetluska,ale rada by som ju uz videla.

petruci6
19. jún 2009

baby neviete co je s nou? mne sa este neozvala
hadam uz spinka a Matysek je v postielke
nechcem jej pisat,aby som ju nahodou nezobudila,alebo nerusila

trpezliva
19. jún 2009

ahojte.este ze ma mate, inac by ste nevedeli o Lucim. 🙂 ja som len uplne nahodou kukla do temy julovky/prvy krat/,ci jedna baba uz porodila a kukam ako puk, ze pisu o nasej Lucke.
Lia, nic mi nedoslo!!! ani vcera ani dnes. kam si to posielala?? inac neviem co je so svetlankou,dufam,ze je v poriadku, dlho sa neozvala.
cez tyzden ak bude pekne by sme mohli skocit na t-com plaz, co vy na to? vcera sme boli..predavaju aj nealko miesane drinky. 😉
emily, tie tyzdne nie su ozajstne..ja som len 15+3,a ciham na pohyby kazdy vecer, no zatial nic.

petruci6
19. jún 2009

baby pisala mi Lucka,ze su este 2v1,chudatko,ta si teda uzije porod na plno ☹

lia
19. jún 2009

☹ ☹ ☹ ☹
kolko ju chcu trapit??co sa neotvara??

stankatt
19. jún 2009

choda male, nech uz to ma za sebou...
Baby ja som taka stastna, ze som mala 2,5 hodinovy porod.... toto by som nezvladla... 😒

zuzkaprofant
19. jún 2009

no chuda lucka ja osm rodila 26hodin tak viez co preziva to je brutal tak dlho rodit potom uz clovek neviem vytlacit babtako ; ☹

petruci6
19. jún 2009

neviem napisala mi,ze iba toto
asi jej to vyvolaju a ked to nepojde tak cisarsky,nie?ved od odtecenia vody musi byt porod do 12-24hod max

zuzkaprofant
19. jún 2009

petru mne najprv odetkla vod a tak do 26hod som porodila a samotny porod mi trval 16hod s poradnymi kontrakciami a otvaranim no ale nabuduce to bude snad rychlejsie by som chceal rodit ako moja mama ze do hodky aj skontrakciami a talcenim na 3 krat porodila 😀

petruci6
19. jún 2009

uz planujes nabuduce? 😅

zuzkaprofant
19. jún 2009

jasne sestricka musi byt 😀 😀

stankatt
19. jún 2009

Lucimkynmaly uz je na svete?

stankatt
19. jún 2009

som kuk do juloviek a lucim uz porodila 🙂 gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

cucuska
autor
19. jún 2009

Jeeeeej ja vždy pridem v čas, paráda Veľké GRATULUJEM Lucim GRATULUJEM 😀

sloniiicek
19. jún 2009

jej babule, gratulujem lucim, tak to uz ma za sebou.jupiii.

inak ja mam pomerne novy pas. dali sme si ho robit pred dvoma rokmi (na konci jula tomu budu dva roky). tak dufam, ze si nebudem musiet robit znova novy. to by ma nastvalo.

kika - a o kolkej chces ist na urad? ja by som ti mohla postrazit lilusku. ja patrim na vajnorsku. lebo my ideme potom na 15. h plavat.

lia
19. jún 2009

jeeejjj Lucim gratulujemmmmm 😵 😵 😵 😵 😵

stankatt
19. jún 2009

volala som s Luckou o 12,45- este bola na stole 😀 , maly sa narodil o 11,40 klasickym sposobom. tak uz odpociva zvladla to dobre a vsetkych pozdravuje. Matej ma 3370 a 49cm. 😉

petruci6
19. jún 2009

Gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 maminka je hrdinka,tesime sa na fotecky 😅

lia
19. jún 2009

jeeejjjj tucik 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre