Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lante
23. aug 2009

Ahojky, no akosi nestíham ☹ A ty stíhaš pri troch deťoch, brušku a škole.....no budem sa 5 min. hambiť 😀

Mišiačik sa stále javí ako lepší spáč než Vili v piatok trhol svoj rekord. Jedol o 18-tej o 18:30 som ho už musela okúpať, čo tak plakal od toho, že chcel spať.o 19-tej už spal (ani jesť nechcel) a zobudil sa až o 2-hej......takže 8 hodín medzi kojeniami...............keď mi to niekto povedal, keď som mala takého malého Vilíka, tak som si myslela, že si zo mňa robí prdel....

emily3
23. aug 2009

petruci..no mame kopec skvelych terminov na narodenie nasho babatka, ale niekedy si zelam aby to uz bolo, vsak to poznate..uz mi je jedno aky datum, hlavne nech sa narodi v pohode....

petruci6
23. aug 2009

poznam poznam,zivo si to pamatam ako mi v 41tt uz praskali nervy 😀

lante
23. aug 2009

Tak ja poznám našťastie len do, že už aby bol ten termín, na cisarák.......o prenášaní neviem nič 😀 Ale to je už úplne na palicu...

emily3
23. aug 2009

lante nestiham, ale uz to neriesim...caka nas perny tyzden, s marekom mam ist utorok k logopedke, v stredu ideme s Mon na kontrolu a ja mam ist do poradne, je to v tej istej nemocnici, len neviem kde budeme a ako dlho budeme cakat, ci skor ist s Mon a potom so mnou alebo opacne 😅

urf nejak casto mi tvrdne brucho, ale este to nie je take silne...tak snad len plany poplach...

lante
23. aug 2009

Ty inak ja som toto druhé tehu akosi zle znášala....ale to bolo asi tým, že už som sa nemohla zaobera sama sebou a oddychovať ako pri prvom.......

habibi78
23. aug 2009

dakujem za povzbudenie.... len moje okolie nevie pochopit, ze malej raz dojde co od nej chcem.... ja aj surodenci sme fungovali bez plienok uz na 11 mesiacov, sestrine babo na 1 rok a moja stale plienkuje....
ale ako ja hovorim....kym len take problemy mam riesit....chvala bohu za ne.... 😉
emily, kazdy den pozeram, ci sa nedozviem ze rodis a ty stale nic... kvoli tebe tu zacnem chodit zase pravidelne... 😀 jooooooooooj, nech to mas hlavne rychlo a co s najmensou bolestou za sebou....

inak minule som tak rozmyslala...... prednedavnom sme si pisali nestastnice po missedoch plne bezadeje.... a teraz sa tu zacina druhe kolo.... parada..... 😵
este par babeniek musi dohnat prve kolo a konecne budem mat pocit, ze aspon nieco je na tomto svete sprtavodlive.... 😉

emily3
23. aug 2009

lante ja som toto tehu nestihala ani v nimat, stale riesim nieco okolo deti ze nestiham vnimat ze sa nieco deje 😅

lante
23. aug 2009

Habibi, aj Vili ešte plienkuje......aj keď ho nechám bezplienky, tak mu nejako nevadí, že sa občurá....no povedala som si, že to týždeň vydržím a ak mu to nedocvakne, tak to skúsim o mesiac............do 15-tich nebude v plienkach 😀

emily3
23. aug 2009

habi ale vtedy sa úpouzivali ine plienky, teraz su tie jednorazovky a su pohodlne a dieta nema pocit mokra..neboj keby mala platene a bola by kazdu chvilu mokra, hned by jej to zaplo ze je to neprijemne 😉 a neda sa porovnavat deti s detmi, kazde je ine..na mna tiez niektori pozeraju ze mam este plienkove dieta ..ale mna to netrapi, lebo viem ze okolo tych dvoch rokoch mu to urcite cvakne...( a kamoska ma trojrocnu a este na noc a spanie ma plienku a nie a nie ju to odnaucit...

petruci6
23. aug 2009

ako odnaucit malu od nocneho cucania kazdu hodinu? ☹

bianca
23. aug 2009

habibi ja som sa vraj od 8 mes nepos do plienky ale to len koli tomu ze som bola ako racica a mama vydela kedy zakrocit presne tak ako ja na Barci.Ta si vytlacila az brusnu kylu uz ako minibaby.Nasa zatial sedela a nocniku 2 x a pokial nebude v predaji neaky s popruhami tak tam nebude pokial to proste nepochopi.Sme ju nahanali po byte aj s klobasou 😅

emily3
23. aug 2009

bianca 😀 😀 😀
petruci nedaj jej..chvilu si poreve a potom zisti ze nedostane 😉

petruci6
23. aug 2009

ale potom sa mi preberie a tak lahko nezaspi 😒

lante
23. aug 2009

No Petru, tak s týmto ti neporadím...

Inak ako sa má Vili pýtať, keď nerozpráva, že ano...teda tých 10 slov, z ktorých okrem mňa ostatní rozumejú tak 5 slov, nepovažujem za rozprávanie....

lante
23. aug 2009

Petru a fľaša? Alebo dudlík?

bianca
23. aug 2009

petru a neskusala si caj?Ja viem ze je to skol psychologicke ako smad ale musi zistit ze nepotece a basta

petruci6
23. aug 2009

ona mi nic nepije z flasky
odmieta ich uplne,to som skusila uz 4 druhy flias aj dudlov
dudel mame v noci,obcas staci obcas nie

habibi78
23. aug 2009

joooj, petru, s tym ti neviem poradit... to akoze nic nepije z flase? ani cajik?
dudel sme nemali ani my, napinalo ju z neho.... 😀

petruci6
23. aug 2009

nie nic,ani cajik,je rozmaznana prsom 😀

emily3
23. aug 2009

nemozem spat... poslickovia prichadzaju ale este to neni ono...ale uz to zacina..par noci si predycham a potom to praskne... uz to chcem mat za sebou a malu mat pri sebe...

lia
24. aug 2009

emily 😅 drzim palce ,aby si mala co najskor porod za sebou 😵 a Lucinku pri sebe 😵
ty sa uz asi ani nebojis,ze??

stankatt
24. aug 2009

ahojte, vy tusim nemozte spat🙂))) ked sa nevyspite teraz, tak kedy? 😉

emily3
24. aug 2009

ahojte som este doma ale v najvysej pohotovosti...mozno to je plany poplach ja neviem, kontrakcie su este nepravidelne ale silnejsie...a manzel je dnes akurt mimo blavy..som u bbky s detmi, ze keby naozaj tak volam zachranku...chaooooooos

zuzkaprofant
24. aug 2009

cafte emily drzim palceky aby to bol rychli porod,
lia sa bojis porodu? Ja som sa velmi bala ale teraz si poviem ze dalo sa aj ked som nadavala ako pohan ale dalo sa ale bez epi by som nerodila mozno keby som mala velmi rychli porod ze na 3 vytlacenie ta by sa dalo ale inac nieeeeeee

lius ty co nevies spinkat , spi kolk osa da lebo co budes robit ku koncu tehu potom ked sa ti mala narodi bude ti chybat spanok ja uz som jak stroj spim 4 hodky a vstavam dnes sme smalym spinkali rano spolu v posteli skoro 2 hodky ja v jedniej miere a maly rozvaleny a rucky na mojejom tele pricapene 😀 😀

lia
24. aug 2009

emilyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😅

zuzkaprofant
24. aug 2009

emily drzime palceky 😉

stankatt
24. aug 2009

emilyyyyyyyyyyyy ideeees 🙂 🙂 🙂

emily3
24. aug 2009

porod on line... 😉 nic moc...

evitkamalicka
24. aug 2009

emily drzim palce, ideeeeeeeees

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre