Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bambi7
9. sep 2009

cafte babulky no my sa mame super mala cez den spava malo asi tak 2h za den ale v noci v pohode do rana do 5,45 🙂 jedine vecer ded sa pretoci na brusko este potrebuje pomoct tak krici 😀
a zacali sme chodit na plavanie na kurz je to od 4m ...do 5 rokov je to skvele mala miluje vodu ....deticky ju moc nebavia ale ako je vo vode a plava tam lopta alebo kacicka no koniec smeje sa a tak....je podarena
inac nemame nic nove uzivam si matersku 😉

a vy ako ?cucus,lossik,lia loli .....ako?

bambi7
9. sep 2009

a babulky pekne bruska loli, lossik a lia aj tvoje fotky som videla ked si ich mala sze tlstnes a kde? ste krasne tehulky 😉

lia
9. sep 2009

tak aspon ze v noci sa vyspis a nacerpas sily 🙂
kde priberam,pred dvoma tt som mala na sebe 9 kg,uz mam urcite viac.ale co uz.este 10-14tt,fuuu 😝
my ideme zajtra na 3D,uz sa neviem dockat krpatej 🙂
dnes som bola stale hore,pripadalo mi to ako keby som len bdela.dnes idem este dokupit nejake bodynka a uz asi budeme mat asi vsetko na oblecko.len nech sa nenarodi moc velka,lebo pojde domov v plienke 😅

bambi7
9. sep 2009

ahoj lius jej tak zajtre uvidis malu superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aj ja teda my sme sa moc tesili na sono ked sme isli 😀 je to super a uz ma 4m a 2t aleto ideeee sme stastni ze ju mameee a moj no co ti poviem je to jeho princeznaaa ked ho zbada tak sa len smejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

lolka
9. sep 2009

dobre ranko 😉
dnes som musela ist busom do roboty a skoro som hodila sablu 😝 bleee a to som rano doma grckala 😒 musim sa ist najest....
lius, ty uvidis malu zajtra a my v piatok, uz sa neviem dockat 🙂 dnes sa mi snivalo, ze som bola v poradni a nechcel mi urobit sono - ze netreba 😒 debilne sny 😠
bambi, uzivate si malu, tak to ma byt 😉 deti vedia ako na ocinov, ze ? teda hlavne baby 😉

lia
9. sep 2009

no pekne leti ten cas,este si len rodila 🙂
loli,kedy ti to prejde?? 😖
no mne robil az po 20tt,ale uz som si na to zvykla a minule ma zas tak prekvapil,ze pozrieme ci mala zije 😅
skoro som odpadla 🤐
kope stale,tak ja som vedela,ze je oki,ale tak to povedal...

lolka
9. sep 2009

lius, ja neviem....ako uz mi je lepsie nez napriklad pred mesiacom, ale este je to take nevyspitatelne, ze neviem ci ma to cez den chyti alebo nie 😖
no, to bola teda "pekna" reakcia od dokiho 😅 ja mam este vzdy malu dusicku u doktorky, lebo necitim kopance, tak nemam 100%istotu, ze babo zije. ale uz ked bude kopkat, budem pokojnejsia 😵
lius, necitis v tehu silnejsie busenie srdca ? mne sa zda, ze mi bije srdce ako zvon 😅 tak neviem, ci je to ok...na endokrinologii mam vysledky v poriadku. v piatok sa opytam v poradni.

petruci6
9. sep 2009

lia to aj ten moj gyndos je taky "vtipkar" 😀

lolka
9. sep 2009

slonik, Martinke zelam vsetko naj k meninam 😉

petruci6
9. sep 2009

MArtinke vsetko naj naj k meninkam 🙂 🙂

zuzkaprofant
9. sep 2009

dievcata mamicky poradte mojmu asi idu zubky kaka kazdu chvilu ritka je jak orangutanova cervena a palceme vkuse ale to je vreskot niekedy a nic nepomaha co mam robit to kazdy zubok tak budeme plackat

veva1
9. sep 2009

zuzi mozno to nie su zubky.Skus mu stisnut usko ci nezbadas nejaku reakciu,alebo pozri brusko ci nema nafuknute. Ak tam predavaju imazol tak kup na ten zadocek,snaz sa mu ho vela vetrat a neutieraj utierkami,ale pod vodou.
podla mna je dietatko pri zubkoch mrzute ale nie ze vyslovene stale place. papa dobre? A este ked stale kaka pozor na dostatok tekutin

cucuska
autor
9. sep 2009

zuzi veva ma pravdu, keby zúbky máš niečo na potretie dasienok???? predávajú tam babydent?????? skús, alebo ak je to bruško tak detský espumisan 🙂

zuzkaprofant
9. sep 2009

no slinta vkuse a vsetko bere do ust u doky sme boli v piatok na ockovani uska mal oki v 😢 ravela ze zubky mu pojdu ale ze ste nie su prerezane tak dako tak ja neviem
papa tak menej si myslim vypije 40ml mliecka a potom o hodku nieco zase ale naraz vela nechce vypit vsetko by len kusal nikdy taky nervy nebol ako teraz 😢

veva1
9. sep 2009

slintat moze aj z bolaveho hrdielka. MUsis ty vediet ako place.Ak je to intenzivne dlhe plakanie,tak to zubky asi nebudu. My v poradni vzdy nieco nachytame

zuzkaprofant
9. sep 2009

to nie je taka dlhodobe 5 min vresti a odrazuje dobra smeje sa a ptoom tak dookola ja neviem dasno dole ma take cervene a ked mu dam palcek tak kuse vkuse aj hracky aj ked ho si dam na rameno tak cele tricko mam pokore tak kuse , uvidime ked to tak bude do kionca tt tak zbehenme ku doktorke asi snim pre istotu

veva1
9. sep 2009

no pokial sa da utisit tak to asi nic vazne nebude.TAk mu len daj pozor na ten zadocek 😉

zuzkaprofant
9. sep 2009

no hej davam harmacekom ho umyvam dala som taky puder a mm ide nieco kupit do lekarne aj na zubky pre istotu
inac ako vidim ci mu uz idu zubky

veva1
9. sep 2009

uvidis ked sa mu prereze 😀 resp,najprv pocitis az neskor uvidis

zuzkaprofant
9. sep 2009

asi to bzdu vazne zubyk bo kaka take zlto zelenkave ale take spricecky hadze

cucuska
autor
9. sep 2009

zuzka umyvaj len vodou, my sme mali z harmančeka ešte horšiu riťku a doteraz nemôže plienky kde sú kamilky. super skoro ale aspoň to bude skôr vonku držte sa

zuzkaprofant
9. sep 2009

je tu kamoska a kukala mu ze to zubky mu idu dole predne ta sa tesim ze to ma zapalene cele ja to nevidim ale ked ona vravio ze to asi tak je tak sa tesim idem bo vrestime

emmaelzer
9. sep 2009

baby, vzdy pokym tu niekto sa objavi, ja uz musim utekat, lebo sa mi Eliza zobudi....Nikdy tu na nikoho nenatrafim...

lolka
9. sep 2009

lius, kraaaasne bruseno a aj vecicky pre malu princeznu 😉 uz ma kde spinkat a aj v com sa vozit 😀

lia
9. sep 2009

dakujeeemmme loli,izba nedorobena,preto som to zmazala

lolka
9. sep 2009

lius, ved mate este plllno casu na dorobenie izbicky 🙂

lolka
9. sep 2009

prave som sa napraskala chlebikom vo vajicku, mnam 😝

lia
9. sep 2009

noooo,nechcem na poslednu chvilu loli kedze u mna sa nikdy nevie kedy porodime.
nebude ti zle z neho??
mne uz je zle z vecere,ale vedela som ,ze to tak dopadne,ale bolo to fantasticke 😀

lolka
9. sep 2009

tak to potom hej a to najdolezitejsie uz mate, ze ?
no, to este uvidim, ale dnes mi je cely den nejako blbo, tak budem len cakat ci mi to zaludok stravi alebo nie 😅 a potom, ked je chut tak musis, no nie ? 😅

lia
9. sep 2009

no este nie vsetko,zavinovacku,plienky nemame,kozmetiku a take veci...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre