Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
29. okt 2009

ahojte kocky. akurat mi kamoska pisala, ze zazili hroznu noc. ☹ malicky im prestal dychat na 30 sekund. este stastie,ze mali monitor dychu. az mi mraz presiel po chrbte, ked som to citala. zevraj to bolo z toho, ze sa vela napapal - kojila ho a zdalo sa im, ze je este hladny, tak mu dali sunar. doktorka vravela, ze ked sa vela babatka napapaju, tak zvyknu takto tuho zaspinkat.

mm1
30. okt 2009

Ahojte babulky.

Kika gratulujeme k malemu Leovi, precitala som si v novembrovkach. a ty co moja? ako sa mas?????? uz sa ti to tiez krati.... este stale neviete, co to bude, alebo viete a nepoviete????? 🙂

Mati, strasne, aj mna by to soklo, nastastie pri Natali sme nic take nezazili.....

Zuzka tak budete mat skore Vianoce, super....

Inak vcera sme kupili Natali super set riadikov na Vianoce... boli sme v Carrefoure, ze len tak kuk, a samoska, ze musime pozriet hracky... tak zrazu vidim, ze set riadikov, 34 ks, z 8.69 na 4.99 hovorim si wow, dobra cena to berieme.... prideme k pokladni a nahodilo to samoška že tych 8.69 tak idem na infošky a fakt na vratili prašulky...
takže za 150,- Sk 34 kusový set je fakt super cena...
to davam typ, ak by niekto chcel pre niekoho..... 🙂

trpezliva
30. okt 2009

magdi, dik...hej uz som patnasobna teta 🙂 .
dik aj za tip, riady som chcela kupit Lili na vianoce, tak tam skocim.
my sa mame dobre, len skoro vstavame, tak som mrtva cely den..idem si akurat lahnut.
a pohlavieme nevieme, len tusime 😉 . ale to skor podla velkosti, medzi nozickami to nemame potvrdene. 😅

loss
31. okt 2009

krasne ranko babulky

tak ja zase idem do skoly tak sa mi nechce idem len na anglinu cize do 12h dlhsie uz nevladzem sediet,potom po malu a segre na hrob zapalit sviecku

emily3
31. okt 2009

ahooojte
loss no vydrz v skole, a potom bude pohoda.
dnes nas pozvali na obed kamarati, ale nikam nejdeme 😒 , lebo detvaky kaslu a soplia...Miso je zachripnuty...zostavame doma.

kika gratulujeeeem, uz som myslela ze mas Lea ty 😅

cucuska
autor
31. okt 2009

Ahojte babule.
No konečne som sa sem aj ja dostala. Na nete som sice stále ae nejak mi sem nevydá čas a potom si to vyčitam. Takže teraz to chcem napraviť. Ako sa máme??? NO dobre. I keď naša Emka m´obdobie vzdoru, na všetko hovori PRESTAň a jeduje sa a vymýšľa. Prestala sa pýtať dokonca sa skováva a pokaká sa a pociká pritom to dobre vie kedy sa to udeje ale nie a nie sa vypýtať. Uź ma prestalo baviť ju za to hrešiť a dohovárať a tak som to na určitý čas zys vzdala. Vôbec to nechápem. Tie čo mate viac detí : emyli teba mam na mysli, čo ty na to??????? No Emke sme dotariaďovali detskú izbičku, spáva stĺae s nami, pretože si v noci pýta raz flašku mlieka a nám to vyhovuje keď je s nami potom časom ju premiestnime ale kedy???? na tom sme sa ešte nedohodli.školu mam už v lnom prúde a ani si neuvedomujem ako to rýchlo ide. Aj by som mala začať písať prácu a nejak sa do toho nemžem dokopať momentálne som v období že sa mi nić nechce a niekedy ani dýchať 😅 normálne by som túźila preležať aj celý deň v posteli 🙂
a vy sa ako máte???? neotehotel niekto z vás??? Lossik krásne ti to pribúda jeeej rada by som videla zas to tvoje krśne bruško 🙂 a vidím že sa to tu zachvíľku zas rozrodí, no zas budeme ma´t veselo

cucuska
autor
1. nov 2009

kde ste??????????????????????????????????????

emily3
1. nov 2009

ahojte
tak nase deti kaslu a soplia 😒 , teda chalani, baby sa ako tak drzia, ale lucke tecie ocko, co sa Miso stale do nej " utiera". tak asi zajtra navstivime dr. aj tak v utorok ideme do poradne, tak rozmyslam ze to urobime zajtra a bude.
Lucka je kocka, uz sa s nami rozprava, a vsetko pozoruje 😉
cucka no neviem co na to, mozno len skusa , co na to rodicia. skusk ju netrestat za to, a nevsimaj si to, alebo za kazdy uspech ju pochvalit " alebo ju dopredu podplatit" kladne ju motivovat..ked sa vycikas ..dostanes nieco....
no skusaj aj ty a hlavne vela trpezlivosti.
skola aj mne zacala a uz mame skusky....neche sa mi ucit a tiez by som prelezala cely den 😉

zuzkaprofant
2. nov 2009

ahojte ako sa mate
mi dnes oslavujeme pol rocik christianka dako to velmi rychlo leti 😀

emily3
2. nov 2009

zuzka graulujemeeeee, rychlo to leti, tak vsetko len to najlepsie a projem pokojnych, trpezlivych rodicov. 😉 😀 😀 😀 😀

lolka
2. nov 2009

zuzi, to uz mate 6 mesiacikov ?? ako rychlo to leti.....gratulujem a dobre oslavte 😀

loss
2. nov 2009

caute kocy som taka stasna ze od zajtra mam 30tt bozinku uz len 8tyzdnov a hura som bez brucha

loli ty ako sa mas?

loss
2. nov 2009

zuzka aj my zelame vsetko naj. 🙂

emily3
2. nov 2009

loss fakt. len nedavno si nam prezradila ze mas fazulku a aha ju...za chvilu bude tu 😉 drzkaj sa mamina 😉

zuzkaprofant
2. nov 2009

dakujeme cas velmi rychlo leti az pririchlo na mna

lolka
2. nov 2009

loss, mame sa dobre, aj ked si uz kazdym dnom uvedomujem bruseno - hlavne ako zavadzia, nozky opuchaju, kostr pobolieva...taka klasika.....ale nestazujem si. dllllllllllllllllllho som na to cakala, tak mi to nevadi 😉
v piatok idem do poradne - skoro po 6 tyzdnoch, budu aj vysledky z glukozy co som mala v piatok, tak uvidim, ci je vsetko v poriadku. mala si kope o 106, tak som kludna 😵 je dost aktivna, tak ked jej to zostane aj po narodeni - mame sa na co tesit 😀 😀
tych 8 tyzdnov ti ubehne ako voda a za chvilku mas doma dalsiu dievku 😉 Nellka sa uz tesi na sestricku ?

emily, hnusne sople su asi vsade a pri detoch sa tomu asi vyhnut neda 😒

emily3
2. nov 2009

lolka deti rastu so soplikmi, uz sme si zvykli..dnes cely den naham Misa s vysavacom a vysavam mu sople..potom aj menej kasle, lebo mu nema co stekat . a Mon prisla zo skoly s tym ze ju boli hrdlo...tesim sa ...

loss
2. nov 2009

loli Nelly povie ze mam v brusku babu ale inak to este ani netusi ze jej bude niekto doma okupovat mamu a tata myslim ze bude zaskocena zo zaciatku ale snad to nejak zvladneme bojim sa ze sa budu v noci vyrusovat a neviem ci ja to zvladnem 2male babiky doma,utesujem sa ze ine maminky to zvladaju tak snad aj ja ale strach mam
a ozaj moja mala zase nie je aktivna ona sa len tak sem tam pripomenie keby bola taka aj po narodeni to by bolo hej 😵

cucuska
autor
2. nov 2009

losssik ty si hviezda ty to zvládneš určite na 100 % ja to viem 😀

trpezliva
2. nov 2009

ahooojteee....nesitham sem chodit, prepacte. Lili preziva prvu pubertu 😎 . Je takaaa tvrdohlava, no baran...
Lossik, ja sa bojim este viac ako ty...uz ani v noci nespim, vzdy rozmyslam nad blbostami. A nemame este ani mena vymyslene, chuda babo...Ani veci nachystane..Ani izbu zariadenu...vsetko nechavam na poslednu chvilu.
Moja mama odleita vo stvrtok za sestrou a svokra je po operacii, tak som s Lili stale sama.
Teraz sa najviac tesim ku smejkovi buducu stredu. 🙂

loss
3. nov 2009

cucka dakujem len ozaj neviem neviem
kika tak tie mena tiez som na vazkach takze malu neoslovujem menom vobec aj ja stale uvazujem co ako tiez nic nechystam lebo Nelly spi medzi nami tak postielka je volna izbu zatial nema ani jedna budu s nami v spalni a v obyvke ma Nelly svoj kutik,ja som tiez stale sama takze v januari to bude brutal 😔

zuzkaprofant
3. nov 2009

cafte boli sme s malym u doky tak mam 7340g a 71cm 😀

lolka
3. nov 2009

zuzi, pekny valibuk 😉
loss, neboj, vsetci skoncite v jednej posteli a bude Vam najlepsie - teda detom urcite 😀
kika, mala ti teda dava zabrat.....ale to ju urcite prejde 😉 a babo bude s vami v spalni alebo hned s Lili ?

loss
3. nov 2009

zuzka ste krasnucky 😉 😉 😉 😉
loli ved aj Tono to navrhol ale ja rezolutne odmietam ved to by som uz nespala vobec

smejko1
3. nov 2009

kika som taka stastna, ze Ta my drzime nad vodou....... aj ja sa strasne moc tesim...... aj sa stresujem ako si deticky budu rozumieta a podobne...... no ved uvidime........ cmuky

babulky tehulky drzte sa...... Ste nam vzorom, hihi

cucuska
autor
3. nov 2009

ahojte. No nás si našla nejaká črevná vyróza, dnes nestíham meniť plienky, a takú má chúďa červenú riťulku. Moje malé babatko. hádam to zajtra prejde

a ako sa m=ate vy???? No babule : lossik a kika ja vás obdivujem a moc moc vám fandím. nebojte sa bude to krásne náročné. hádam ste to pochopili 🙂 ste moje hrdinky samozrejme aj s emyli

emily3
4. nov 2009

ahojte zienky a mamulky
smejko tersime sa na stredu, len dufam ze uz budeme konecne ok, lebo Miso sopli a kasle a Marek kasle...ale liecim ich a na tu party chceme prist. 😉

loss kika, zvladnete to, vsak viete ze babo najviac potrebuje rodicov a ich lasku 😉 takze to mate pripravene a ostatne pocka..zvladnete to.
kika uz sa ti to krati, len 5 tyzdnov a je to tady 😀 😀 😀 😀

vcera som bola s Luckou v poradni tak ma 5 890g a dr. ju chvalila,ze je krasna a velka a sikulka..Lucka sa s nou rozpravala...a s Miskom som bola u ocnej ( ked niekto povie ze mama na materskej sa nudi...ukazem mu moj diar...) tak Misko vyfasoval okuliare, preventivne...tesim sa...som zvedava ako ho budeme ucit na okuliare...
a v sobotu mam skusku, tak len nakukavam a idem sa ucit...

loss
4. nov 2009

juj babulky ste zlate 😵

emily3
4. nov 2009

smejko budete pripraveni na nasu invaziu? boli sme u Kiki a nasi tam prekutrali kazdy kut bytu, boli vsade..a to Misko vtedy nebol este ako tak chodiaci..teraz to bude trojnasobne tornado 😅

tak stav u nas..Marek to zalomil, lebo poobede nespal, Lucka spi a Mon topi Misa vo vani a opacne..dufam ze to preziju 😅

loss ako skola? ako sa motivujes na ucenie sa? lebo mne sa veeelmi nechce ucit sa. v sobotu mam prvu skusku a nechce sa mi to ucit... 😕 🙄

trpezliva
4. nov 2009

ahojte, ano, smejko tesime sa, velmi, velmi...aj ked teraz sa zacinam bat prasacej chripky,snad ju u vas nikto nebude mat 😀 😝 . ze vraj nejaky chlapcek zomrel v BA...a my chodime vkuse medzi deti....dnes herna,telocvicna v karlovke..vcera herna v auparku..zajtra zase herna....tak sa uz aj muzik na mna hneva,ze chodime stale medzi deti..no ale co mame doma robit?? 😲 😕
vcera som bola v poradni,tak vsetko ok,babo je hlavou dole..no uz bolo na case. a inac vsetko po starom..krcok tuhy ako kamen a asi tak aj zostane...ja proste nie som stvorena na rodenie deti... 😒
inac vcerajsiu noc sa mi snivalo,ze sme rodili spolu so Smejkom..dali nam vyvolavacku, tebe zabrala hned,bola si bleda ako stena a zacali ti straasne silne kontrakcie..a u mna sa nic nedialo,tak som si isla zabehat. divny to sen
😅 ...
lolka,babo bude s nami, jasnacka...aby sa aspon Lili vyspala. ale ked uz nebudem kojit,tak budu byvat spolu.
neporadite mi,kde kupit kvalitnu ale nie hrozne,hrozne drahu matrac?taku dvojitu do manzelskej postele..
to si kupime ako vianocny darcek s muzom..teraz mame dva matrace, aj ked dobre, ikeacke Sultan,ale robi sa medzi nimi medzera a lezie mi to na nervy...dik.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre