Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
9. mar 2010

zohrievala som si polievku od mamky a prihorela mi 😒

evitkamalicka
9. mar 2010

svetlus sikula, ja som akurat dovarila kapustnicu, fajnova je

retkvicka
9. mar 2010

mnam evit...zajtra bude lepsia 😝

evitkamalicka
9. mar 2010

tak tak, zajtra bude perfektna..idem dat drobcovi obed

veva1
9. mar 2010

Ano svetlus uvidis,len fakt vela zo zac. nekupuj,doobjednas,ked sa osvedcia.

habibi78
9. mar 2010

baby, ta fotka dostala nejaku medzinarodnu cenu....lekar vtedy operoval zene maternicu vo vysokom stadiu tehotenstva, bola to nejaka speci operacia, preto to aj fotili....
teraz ma to dietatko okolo 20 rokov, lekar sa s nou stretol, v novinach bola fotka, kde si podali ruku a nad nimi visela fotka z operacie ako sa ho chytila... krasa, nadhera, zazrak.... 😵 😵

emily3
9. mar 2010

ahojte
svetlus no s plienkami si to asi najskor vyskusaj, budes unavena, malo spat a male prebalovat kazdu chvilu, tiez nic moc...moja mama stale nam " ticho zavidi" jednorazovky, ..ked nas mala dvoch tak len prali, a zehlili.... 😝 ...a nikam nemohli ist..lebo to by boli 2 kufre plienok...no sme teraz pohodlni.. 😉

mame doma malu hviezdu, dnes mala Monika v skole sutaz v prdnese poestie a vyhrala tretie miesto 😀 ...no na to ako sa ucila tu basnicku je to skvele, keby sa to poriadne naucila , mohla by byt prva...a dostala dva listky na irske tance, teraz v sobotu, no uvidime kto s nou pojde....

retkvicka
9. mar 2010

ahoj emily..
svetlus...neskutocna story....aj ta fotka... 😵

emily3
9. mar 2010

inak ste toho tolko popisali, ze nestiham citat...svetlus vidno ze si doma 😉

zuzkaprofant
9. mar 2010

cafte

maly sa mi troska ozjedol ale vresti pisti cely den jedine ked sme vonku je ticho

svetlus nechcem byt mudra alebo co ale ako dievcata pisali niet na jednorazovky ja dost perem a keby som este tie plenky mala prat ta nedoplatok za vodu mi dojde ze si mozem hodit a hlavne ten cas teraz nestiham lebo v jednorazovkych ma babo este viacej mokre musim viacej menit ako pampersku takze je to vyhoda a ekologia to uz nech sa staraju v amerike 😀 😀

veva1
9. mar 2010

Monike gratulujem. aj ja chcem vidiet fotku

retkvicka
10. mar 2010

ahoj kocky, kde ste setky? tesila som sa na rano, ze pri ranajkach budem citat, co ste vecer popisali a tu nic.

evitkamalicka
10. mar 2010

ahoooj svetlus

mm1
10. mar 2010

Ahoj Svetluš, zaspala som pri malej večer... potom sa zobudila, bola síce hore do 1:00 ale už som ti nechcela potom odpisovať.......

emily3
10. mar 2010

Ahojte..vcera sme boli s marekom u logopediocky...rozpraval skvele...a dnes idem s mon k ocnej...
ozaj nechce niekdo napist diplo miesto mna? vobec nemam cas sa k tomu dostat 😝

retkvicka
10. mar 2010

ahojte 🙂
magdi, ake skolenie bolo?

mm1
10. mar 2010

svetluš dlheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😖

retkvicka
10. mar 2010

hoblinka sa dlho neozvala....naposledy v nedelu, ze ich mala vysmiala, nie? uz su zdravi?

mm1
10. mar 2010

svetluš dobrý mailík

loss
10. mar 2010

ahojte
tak my sme dnes boli s nozkami stale sa musime balit na siroko

veva1
10. mar 2010

no losik to je otrava. No ked bol tomo na kontrole tak mal ok ale aj tak vsetkym odporucali balit nasiroko. No ja som odmietla uz ,som to nenavidela a prestala som.

evitkamalicka
10. mar 2010

my sme nebalili na siroko vobec

emily3
10. mar 2010

loss no musis vysdrzat..bude to dobre...nasich som nebalila, jedine Moniku tri mesiace, ale potom bolo tak teplo ze som prestala balit na siroko...

zuzkaprofant
10. mar 2010

cafte ani ja som nebalila nasiroko co mate nove dnes tu dako je ticho 😀

stankatt
10. mar 2010

ahojte, ja som balila nasiroko do 3mesiacov...

mm1
11. mar 2010

Tani vydržte to, aby ste potom náhodou nemali nejaké problémy... Keď som bola teraz s Natálkou na tej ortopedii v nemocnici, videla som prípady... juj radšej bal ďalej...
Ja som balila Natálku 3 mesiace.

petruci6
11. mar 2010

ja som balila len prve 2t na siroko aj to len cez den,pediatricka mi povedala,ze na noc ju nemam "trapit",tak som netrapila,ale ked som videla,ze jej to vadi a nevie sa v tom ani vykakat vykaslala som sa na to uplne

retkvicka
11. mar 2010

caute sojule, no vcera tu bolo riadne ticho.

veva1
11. mar 2010

krasne biele ranecko
naco sme my tie sane a boby odkladali? 😒

retkvicka
11. mar 2010

aj nam tu nasnezilo...dnes idem ku kadernicke a este nieco povybavovat do roboty..teraz ranajkujem. vcera som mala chut velkuuuu na trosku parizskeho, vajickoveho salatu a tresky. Jozko mi doniesol aj s cerstvymi zemlami. tak tlacim do hlavy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre