Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
6. dec 2008

no uz idem,nevedela som sa odtrhnut,este bershka nam potom napisala,ale uz idem 😀

aspinka
6. dec 2008

Dakujem. Ja som tri tyzden po MA ale mala som parcialnu molu tak neviem v nemocke ze 6 mesiacov to si neviem predstavit doktor ze 3 mesiace ale ja sa tak dobre citim neskutocne az mi je to divne ako keby mi nic nebolo. Len este prvu MS som nemala. Tak si hovori ze mozno jednu dve mrchy a uz by som do toho mohla ist ale keby sa nieco stalo a MA by sa opakovalo vycitala by som si ze som sa uponahlala ☹

zuzkaprofant
6. dec 2008

ved uvidis ale aspon mesiac by som ucite pockala kym sa telo zregeneruje troska ,budem ti drzat palceky 😉

lulina1
6. dec 2008

Ja som mala MA 1.4.2007 v 8 týždni a 20.4.2007 / teda po troch týždňoch/ ani prvú mrchu som nemala som znovu otehotnela a Emma sa narodila 14.1. a už bude mať zachvľu rok. Doktor to bral úplne v pohode, že príroda vie čo robí.

aspinka
6. dec 2008

lulina no je pekne ;) juuuj to by som brala ale mam strach. aky bol dovod tvojho MA? Lekar ti povedal cakat 3 mesiace alebo nie? Mne povedali ze sa neodporuca lebo maternica je oskrabana po zakroku takze sa nebude vediet vajicko uchytit alebo ze pr MA otvaraju nasilu krcok a ten je oslabeny takze pri dalsom tehotenstve hned po MA by hrozilo otvaranie tak neviem je vo mne boj 😠

smejko1
6. dec 2008

bershka, ale si nas vystrasila, pekne lezkaj a pi a spi.... hlavne oddychuj

petruci..... uz to lepsie nebude, kazdym dnom Ta viac a viac ludi bude chciet odrodit 😀

zuzka - ja som bola naopak uplne v pohode v lete, aj na buduce si naplanujem, nech priamo rodim v lete alebo najneskor v septembri.... {teda dufam, ze aj dalsie tehu bude take pohodove} a hlavne, ze si to budem vediet naplanovat 😀 optimistka..

to moje maciatko, dnes strasne vela spinka a mali sme zelenkavu stolicu, dufam, ze je OK, lebo vsade strasia s chripkou. Rano sme mu s muzom robili mikulasa, ale jemu to bolo jednooooooooo 😉 , pekne sa vykakal a to mu a aj nam urobilo vacsiu radost ako darceky v ponozke 😀

aj Vy ste mikulasikovali?

aspinka - kazda zena je ina, ale ja verim, ze ak nemas otehotniet tak sa to nepodari a ak je telo pripravene tak otehotnie... keby bolo po mojom, tak sa snazime hned po prvej mrche, ale tvrdohlavy muz chcel pockat 3 mesiace a potom sa nam po 4 mesiacikoch podaril krasny sikuliacik Damienko 😉

emmaelzer
7. dec 2008

bereska, ja som takto bola v nemocnici v 33tt, a mysleli si, ze idem rodit, ale nakoniec teraz viem, ze to neboli kontrakcie, boli to len bolesti brucha, mozno mala tam tlacila. Tiez to mohli byt falosne kontrakcie, maternica sa pripravuje na porod. Nic sa neboj.

Petruci, dufam, ze uz coskoro pojdes...Viem si predstavit ako uz ratas hodiny...

petruci6
7. dec 2008

uz aj minuty 😀

inak bre ranko 🙂

petruci6
7. dec 2008

bersh dufam,ze sa tu dnes ukazes po kontrole 😉

keikei
7. dec 2008

ahojte babulky 😉

ja len tak v rýchlosti ....

petru, chodím pozerať, ako sa s Linduškou držíte 😉 tak zatiaľ kľud? ešte si to bruško vychutnávaj kým sa dá 🙂

bershka, pekne oddychuj a držkaj sa :O)

emik, vy už budete mať rok? boooože ako to uteká ... máte sa?

my máme stále sopliská, dnes v noci Natálka tak strašne kašlala, že som si myslela, že ani spať nebudeme. našťastie to prešlo a spala s dvomi prestávkami na papanie až do 8.45 h. čo je rekord 😀

emmaelzer
7. dec 2008

petruci, fakt si este uzi, ze mozes spat...
kei, veru rok...o necele 2 tyzdne...

chymenitta33
7. dec 2008

aojte cicky🙂)

Mužík išiel s malým do nákuopného centra. Ja varím a idem žehliť.

petruci-- už aj microsekundy🙂)

bershka-- odychuj a dávkaj si pozor🙂

zuzkaprofant
7. dec 2008

cafte ako sa mate v nedelu 😀 😀 ja som prechrcala celu noc a presedela na zachodiku 😒uz ani neviem co mam jest zo vsetkeho mi je teaz zle 😀 😀 😀

petruci6
7. dec 2008

zuzi len nieco lahke si daj 😉 babatko mas ulozene asi na zaludku

ja som sa bola dnes prejst v Tescu,mala som aj dost tazke tasky,ze nech trosku pmozem Linduske a stale nic 😀

prisli sme domov,lahla som si,ale hned som musela vstat,nejako mi je blbo,naplo ma a teraz sa mi kruti hlava
😝

zuzkaprofant
7. dec 2008

no asi tak lezka lebo stale sa mi grga a tak mi je tazko na zaludku 😖

zuzkaprofant
7. dec 2008

petru daj si daco sladke a pij vodicku

petruci6
7. dec 2008

sladkeho som uz mala dnes dost,inak ja ked nemam sladke kazdy den,tak vrazdim 😀
to som mala aj pred tehu,ale teraz ovela viac

asi je blby tlak,alebo co,idem si spravit kavu,mala sa mi tiez vytrca a potom mi tvrdne brusko

zuzkaprofant
7. dec 2008

daj si kavicku ja tu pijem ovocny cajim a matinko vari obedik 😀 ja budem me zemakovu kasu jest a on rezne 😝
mozno sa malej nechce von komu by sa chcelo v takom pocasi u nas je hnusne na infarkt , prsi a je tlak niz ani v krbe nam nechce horet

petruci6
7. dec 2008

az teraz mate obedik? co ste neskoro vstavali?
kasa ti spravi dobre 😉 a ked je podrazdeny zaludok,tak je najlepsie jablko s medom,to uplne ukludni

tu je dnes pekne,cely den svieti slnko aj dost teplo je,takze keby si to este rozmyslela,tak v pohode 😅

zuzkaprofant
7. dec 2008

ja som hoe od 3 rana, ale martin dlho spal az do 12h. sa poteboval poriadne vyspat 😀
petru a kedy mas presny termin lebo podla kankula co je tu mas este cas

petruci6
7. dec 2008

neviem,dr hovoril medzi 25.12.-27.12. na zaciatku,ale potom ako rastla tak povedal,ze to moze byt skor,lebo je dost velka 😝

vcera mi porodila kamoska,kt mala termin na silvestra 😀

kedy mate dalsi USG?

vidim,ze ani bershka tu dnes este nebola,dufam,ze su ok

zuzkaprofant
7. dec 2008

co je usg 😀 😀 myslis kontrolu tak tu mam teraz 23. bude mi obit ultrazvuk on mi roby kazdu kontolu a bude mi bat krv ale neviem naco

petruci6
7. dec 2008

usg je ultrazvuk 😀 az 23????? to ta uz nestihnem,ze ci vam ukazalo "vybavu" 😀

evitka akurat pridala foto,dnes mali krstiny 😅

zuzkaprofant
7. dec 2008

mozno uz budem doma s porodnice 😀 😀 😀 ja to tom ako mi je stale zle myslim ci to nebude caja vies modelka uz brusku drzi dietky a nechce aby som aj ja pribrala 😀 😀

petruci6
7. dec 2008

😀 😀 garantujem ti,ze aj tak priberies

evitkamalicka
7. dec 2008

tak mame po krstinach 🙂

zuzkaprofant
7. dec 2008

ale nie tolko kolko som pocitala asi 20kg nedobehnem lebo bud grcam alebo hnackujem 😀 😀 jasne ze daco priberem ved aj musim ved pisa necio vazia a brusko
som aj nestastna stoho ze kazdy tolko je a ja mam problem a zjest zemlu s maslom mne vobec nevadia kg ale to ze dako mi je vkuse zle 😝

petruci6
7. dec 2008

videla som foto 😵 ake to bolo? malinky neplakal? inak tie torty vyzeraju super 😀

evitkamalicka
7. dec 2008

petru malinky ani nepipol, bol super a pritom bol cely cas hore a pozeral co sa deje 😀

zuzkaprofant
7. dec 2008

evitka super fotecky to o kolkej ste krstili ze si uz doma mali ste aj daky obedik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre