Maminkou na leto 2010

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀

alenk
12. feb 2009

Ahoj niki, asi sem patrim aj ja 🙂 Povodne sme sa chceli zacat snazit uz skor, ale sa nam to posuva na to leto a jesen, tak dufam dufam dufam ze sa vsetko podari a ze leto 2010 bude jedno z najstastnejsich 🙂

evuliki
12. feb 2009

Ahoj holky,tak som zvedava,ci to vyjde na to leto,ale rok 2010 sa paci aj nam.Prva dcerka je narodena 10.10 a teraz by sme chceli skusit ten isty datum a k tomu sa rok 2010 naramne hodi 😉

bebi
13. feb 2009

ahojte. Mozem sa pridat aj ja 🙂

nikiarudi
autor
14. feb 2009

jasné, čím viac tým lepšie... 😀 😀 😀

tasha8
14. feb 2009

ajojjjteee. aj aj by som sa pridala....ja sice tak po lete 2010, ale ak pride skor/neskor nebudem sa branit 😉

nikiarudi
autor
14. feb 2009

no a čo ostatné snažilky??? to nás tu je len tak málinko?? tak tomu neverím..baby, veď ktorá nechcete malého drobčeka?? 😀 😀 😀

lalasa
14. feb 2009

Ahojte babule
Tak sa k vam pridavam aj ja 😀 Uz jednu babulku mame a tvrdi, ze by sa jej uz zisla sestricka 😀 Tak niekedy na jesen by sme sa zacali snazit, snad sa podari. Aj ked manzelik o tom este netusi 😀 😀 😀

tasha8
15. feb 2009

lalasa este ma cas aby si mu to povedala 😉

nikiarudi
autor
18. feb 2009

tak tak.. treba to povedať v ten pravý čas.. 😀 😀 😀

tasha8
18. feb 2009

a ako sa inak mate, co nove a tak?

nikiarudi
autor
17. mar 2009

no čo je kočky, nejak sa vám nechce komunikovať..hmmm??? ☹

jerryjanka
17. mar 2009

asi je to strašne skoro pre ne takto planovať dopredu 😀

witchka
17. mar 2009

ahojte, tak sem asi patrim 😉 prijala by som potomstvo tak v auguste

jerryjanka
30. mar 2009

tak snad v auguste už budem aspon tehula - myslene august 2010 aj ked radšej by som už bola maminkou 😉

nikiarudi
autor
31. mar 2009

no čo kočky...tak ako ste na tom?? ešte nieste niktorá rozhodnutá, že chcete snžiť po tomto lete a mať už budúci rok miminko??? 😀 😀

witchka
1. apr 2009

no neviem, tusim sem chodime len my 🙂 ja by som chcela maleho levika, tak som zvedava, ci to vyjde, nic preto nerobim zatial

nikiarudi
autor
3. apr 2009

no baby, tak sme sa s manželom rozhodli..že HAK vysadím a nechám si prečistiť telo...a hlavne si chcem pekne sledovať cyklus.. 😀 😀 😀
zatiaľ budeme používať inú ochranu..aspoň do Septembra..aby sme si užili dovolenku..a pak môžem zvesela snažilkovať, len dúfam, že do vtedy budem mať prácu, pretože inak budeme snaženie odkladať a odkladať... ☹ 😉

witchka
27. apr 2009

ja HAK neberiem tuším už 2 či 3 roky, asi 2 🙂
čiže po tejto stránke mám telo už asi vyčistené do sýta 😀 😀 no a potom na október/november by som rada, teda aj s manželom, vybehla na Kubu, oddýchnuť si po celom hektickom roku a skúsili by sme tam spraviť nasledovníka 😉
uvidím, či to pôjde, potom budem riešiť, ak by nie

yvetta
27. apr 2009

ahoj holky tak u nas je to nieco podobne tiez by som chcela tak na konci tohto leta zacat snazit a tak leto 2010 rodit, ale ktovie ako to dopadne.... 😉
prave dnes som vysadila HAK cize od dnes som bez tabletiek necham cez leto precistit telo a uvidime... 😉

nikiarudi
autor
27. apr 2009

yvetta- len aby ti nepovedal manžel to čo mne, že načo budeme čakať..a tak čakám či náhodou sa nezadarí..keďže on je dosť sexuchtiví.. 😀 😀 😀

yvetta
27. apr 2009

nie s manzelom sme dohodnuti 😀 , ale ako ked sa podari tak sa podari....aj tak mame teraz dost stresove obdobie tak pochybujem, ale uvidime, lebo od zajtra ideme na 5 dni na dovolenku do Londyna 😅

witchka
28. apr 2009

jej yvettka ahoj, nevesticka junova 🙂 my ideme do londyna zaciatkom juna, na vyrocie, sranda...aj ked sa trochu bojim ci kvoli tej svincej chripke vobec niekam pojdeme..
ja tak o necakani sa nejdem ani bavit, kebyze je to na mojom muzovi, uz mame aj druhe dieta 😀 tiez chce uz davno a to ani nehovorim o tom, jak otravuje cele okolie, ze kedy kedy uz budem tehotna, achchch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre