Maminy/tehuľky do 20 rokov

bajusha
27. okt 2012

Ahojte 🙂 Dúfam,že tu nie som jediná mladunká mamina 🙂

nikelca
28. okt 2012

Ahoj ja som tehulka a mám o chvilu 19 🙂

bajusha
autor
28. okt 2012

@nikelca Ahooj 🙂 ja mám 18 a uz skoro rocnu dcerku 🙂 Ako vidim si este len na zaciatku tehu 😉

janicka11
28. okt 2012

@nikelca
@bajusha Ahojte,idem vás pekne a milo povzbudiť,aj ja som otehotnela mladunká mala som 19ma malá sa narodila na necelú moju 20-ku,chvilu som mala stresy,strach,a proste dosť som dala na blbé reči,No postupom času som prišla na to že to čo bolo je to najlepšie čo može byť,svoju dcérku milujem nadovšetko,nelutujem ju,bola velmi plánovaná,a určito ked sa dá je lepšie rodiť skor ako neskor..Lepšie sa aj rany hoja,aj si viac tehotenstvo užijete,uvidíte 🙂 🙂 Momentálne čakáme svoje už druhé bábenko,a to sa narodí na moju 23.narodeniny a ja nemám vobec pocit že by sme sa niekam ponáhlali,práve naopak..... 😀 😀 Tešíme sa velmi,sme štastný a tak to má byť či u starších či u mladších može byť krásna štastná rodinka,a na veku nezáleží...Držím palce

bajusha
autor
28. okt 2012

@janicka11 Presne tak 🙂 Ja by som svoju dceru za nic na svete nevymenila 🙂 🙂

janicka11
28. okt 2012

@bajusha Noo tak to má byť,deti su dar,,kopec žien tu by si prialo to štastie čo máme,,, 🙂 🙂

nikelca
29. okt 2012

janicka11 Ďakujeem ja som sa v lete vydala a hneď v septembri som otehotnela 🙂 a tešííím sa moc len keby mi tak zle nebývalo 😒

kikuska11111
1. dec 2012

Ahojte 🙂
Ja mam 18 a doma 2 mesacnu dcerku 🙂 je to moj malinky pokladik, za nic na svete by som ju nevymenila 🙂 som rada ze popri dnesnom trende rodenia v 35 stale existuju aj ine mladucke maminky 🙂
chodite niektora popri mimi aj na vysku? 🙂