Používame cookies. Viac informácií tu. OK
amelia000
28. aug 2019

@adusik12457 pane boze...peco stale zakladas x novych tem ked ti baby radia v dalsich tvojich 5tich temach? Ved to napis tam kde mas otvorenu temu...

fialka1318
28. aug 2019

@amelia000 😀

neluskas
28. aug 2019

@adusik12457 ahoj, odporúčam upravit menstruacny cyklus. ja som si poriesila nepravidelny menstruacny cyklus poriesila prirodnymi produktami a do cca 2 mesiacov sa mi vsetko upravilo a dokonca menstruacia uz nie je bolestiva

adusik12457
autor
28. aug 2019

@neluskas dr mi predpísal Duphosan takže na çakám na 16deñ lebo tak sa má uživať na 16 deñ ms 10dní

e1i
28. aug 2019

@adusik12457 liek sa vola duphaston a byt tebou pytala by som si utrogestan ako som ti pisala v predoslom prispevku,preco nam nejde babo.ak si ho citala

adusik12457
autor
28. aug 2019

@e1i načo zase odpisuješ keď som pisala ze z niekým iným

e1i
28. aug 2019

@adusik12457 snad je to diskusia,nie? Iba som opravila ze si napisala zly nazov lieku. Ak ti niekto neodpovie podla teba tak sa navazas?

adusik12457
autor
28. aug 2019

@e1i prepač ja som z toho taká trosku smutná ze stále nič stále

e1i
28. aug 2019

@adusik12457 verim ale treba sa posunut dalej v diagnostike. Podstatne je ci chces s tym nieco robit alebo cakat dalej donekonečna. A tiez na to treba dvoch.naozaj ten podrobnejsi spg by dal odpoved ci je ok este cakat a snazit sa alebo treba inak pomoct-ivf a spec.techniky icsi,picsi a pod.ono dolezita je hlavne morfologia a tu ti urolog na sklicku pod mikroskopom nepovie.

adusik12457
autor
28. aug 2019

@e1i napisem ti do spravy

veronikaszabova
28. aug 2019

@amelia000 toto uz je ina telenovela, riesit kazdy prd na MK

veronikaszabova
28. aug 2019

@adusik12457 inak by ma strasne zaujimalo, co by si robila, kedy neexistoval MK ...
Pouzivaj rozum - menzes nemusis mat kazdy mesiac rovnaky, mozes mat nizsiu hladinu hormonov,... pricin je milion. Hladas problemy tam, kde nie su - btw lekar ti naordinovat Duphaston (nie Duphosan), tak cakaj na 16DC a zacni ho brat.

neluskas
28. aug 2019

@adusik12457 mam kamaratku, ktora dlhe roky brala duphaston na upravu menstruacneho cyklu a vobec jej nepomohol. odporucila som jej tie iste produkty na úpravu cyklu co uzivam aj ja a do mesiaca sa jej cyklus upravil na 28 dni, po dlhych rokoch

adusik12457
autor
28. aug 2019

@neluskas aj sa jej podarilo otehotnieť?

neluskas
28. aug 2019

@adusik12457 zatiaľ riesila nepravidelny menstruacny cyklus, ale v blizkej buducnosti ideme riesit cez produkty aj otehotnenie, pretoze aj to sa da poriesit cez ne

adusik12457
autor
28. aug 2019

@neluskas stym duphostanom ci ako sa vola nemas skusenost ze

veronikaszabova
28. aug 2019

@adusik12457 DUPHASTON! Ani nevies, co mas predpisane?

amelia000
28. aug 2019

@veronikaszabova :D :D Veronika ty si ako strazny pes :D co chyba alebo bludna diskusia to vzdy napises :D prestudujes historiu :D ja uz noekedy len pozeram a cakam co ty nato napises 😂😂😂😁

veronikaszabova
28. aug 2019

@amelia000 sak ale stazi sa otehotniet - a nevie ani ake lieky berie? Omg 🙂
Minule jej vysvetlovali, co je DC, lutealna faza.. sak ona je mimo. Vidi // tam kde nie su, ale ona ich tam vidiiiii....
A fakt, keby si citala tu diskusiu o tom muzovi, otacala by si ocami - tam tvrdila, ako s takym ziarlivym debilom uz nechce deti, ako sa pri nom citi ako taka chudera... a buuuum! Na druhy den uz riesila otehotnenie. 🙂 🙂

Ona by mala navstivit psychologa, nastavit sa na pozitivne myslenie, byt v pohode. Lebo takymto tlacenim na pilu sa jej nebude darit este dlho.

amelia000
28. aug 2019

@veronikaszabova ako niektore jej diskusie som citala, ale to som pochopila ze tu sa darmo nejak k veci vyjadrovat..klapky na ociach a idem si svoje. Staci ze vidim ze si sa ozvala ty a este zopar takych zien co sledujem co maju fakt dobry nazor a vedia kde je sever a ja k tomu uz nemam co lebo vsetko ste uz napisali :D joj s tebou by som si rozumela lebo vidim ze pochody v hlave mas take ako ja :D

neluskas
28. aug 2019

@adusik12457 s tym ma moja kamarátka, ale vobec jej nepomohol. brala ho dost dlho, ale vysadila ho a beriem teraz len tie prirodne produkty

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre