Menzes prišiel skôr o 10 dní.

michaelamaria
16. okt 2019

Ahojte potrebujem poradiť mám 25dnovi cyklus,no menzes som dostala presne na deň ako vždy,len 2dni slabí hnedý tak som to pokladala za svoje dní,no 10dni pred menštruáciou to bolo 16dc som mala ráno ružový výtok a doobeda už bolesti pod bruškom menštruačné a dostala som cerveny menzes prví deň stredný a druhý deň už koncelo, prosím vás mala niektorá skúsenosti? Ku ženskému idem len som objednaná zatiaľ by mi pomohlo nieake skúsenosti . ďakujem.

fomelka
16. okt 2019

@michaelamaria ja si myslím, že nastala nejaká zmena, mohla to byť aj nejaká silnejšia ovu a ms prišiel skôr, teraz máš dostať kedy?

vinejka6
16. okt 2019

A tehotná byť nemôžeš?

michaelamaria
autor
16. okt 2019

@fomelka terás som mam mám 20teho ale neviem či čakať alebo to pokladať za MS a tým pádom už neviem kedy dostanem

michaelamaria
autor
16. okt 2019

@vinejka6 tak mám nechránený styk mohla by som ale nemám príznaky žiadne .

michaelamaria
autor
16. okt 2019

@vinejka6 mislis že to môže byť aj tehotenstvo?

michaelamaria
autor
16. okt 2019

@fomelka mám dostať 20teho neviem či čakať .

vinejka6
16. okt 2019

@michaelamaria na príznaky je ešte skoro podľa mňa a pokiaľ máš nechránený styk, môže íseť aj o tehotenstvo, aspoň teda ja z vlastnej skúsenosti píšem, tiež som v čase menzesu mala len špinenie hnedé, bola aj čerstvá krv ale maličko a jeden deň len, potom znova len špinenie a celé to bolo také divné, urobila som si test a tam // 🙂
Ale toto možno nie je tvoj prípad možno len hormonálna nerovnováha, to stresu, nebola si chorá? Nebrala si lieky nejaké?

michaelamaria
autor
17. okt 2019

@vinejka6 práveže nie nebola som chorá,akurát že keď som dostala ten 25den môjho cyklu ten hnedý výtok tak ma stále boleli prsia a tak som nechápala že prečo lebo to malo prestať no a zas prišli ten 16dc HM lenže už červené jeden deň a druhý deň už spinenie .. možno hormonálna porucha ,no lenže neviem či očakávať 20teho menzes ,...ináč gratulujem k tehotenstvu 😉 či to bolo dávno čo si písala o // ciarkach? Aj tak gratulujem 😉

vinejka6
17. okt 2019

@michaelamaria noo ja som mávala stále pred MS pár dni špinenie a potom sa mi spustila normálna MS. Gyn. Vravela, že za MS sa nepovažujú tie prve dni špinenia, ale až ten deň, kedy sa spustí menzes takže podľa mňa toto MS nebola a mala by prísť toho 20tieho, ak náhodou nie si tehotná 🙂 prsia boleli aj mňa vtedy a veľmi. Ja som síce stále 3-4dni pred MS spinila, ale toto bolo také iné, zvláštne, že som si musela urobiť test.
Ja len podľa toho usudzujem, ako to bolo u mňa a ešte viem, že ženy zvyknu mat v čase MS jemne krvácanie alebo špinenie na začiatku tehotnosti. Keď neprídu krámy toho 20tieho. Urob si test 🙂
A ďakujem 😊😊😊😊 už mám polročnu dcérku.

michaelamaria
autor
17. okt 2019

@vinejka6 jej no dakujem tak cakat 20teho tak to by bol zazrak necakane no vytuzene😉 dakujem ty .

viikkki
6. nov 2020

@michaelamaria ahoj bola si tehotná? Vopred ďakujem za odpoveď riesim podobný problém ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre