Mesiac meškajúca menštruácia a negatívne testy

sindy1830
15. mar 2019

Pomoc kocky...
Žijem mimo sk na Slovensko idem v pondelok na pár dni už som objednaná k lekárke. Poslednú MS som mala 15.1 takze mi mešká mesiac. Testy negatívne. Dnes som skúšala večer len zo srandy keďže som v Tom že to bude asi cysta. A dnes večer slabý duch. Stalo sa to niektorej že ukázal pozitívny test až tak neskoro??? S priateľom sa pokúšame ale už tok sa nedarí.

lucka12399
15. mar 2019

@sindy1830 ja si myslim ze test by ti ukazal urcite skor ..

lalia25
15. mar 2019

@sindy1830 mne sa ukázal pozitívny test po dvoch dňoch meškania MS

ladygina
15. mar 2019

@sindy1830 test by sa ti ukázal skôr, ja som si robila tri po týždni s odstupom jedného dňa, keď mi meškali asi týždeň a boli pozitívne všetky

titla
15. mar 2019

@sindy1830 No poznám dva prípady, kedy mali ženy ešte v 6tt negatívny tehotenský test a tehotenstvo potvrdil až gynekológ sonom - už bolo vidieť srdiečko. Obe mali tehotenstvo bez komplikácií a zdravé deti. Čiže je to možné, aj keď málo pravdepodobné.

erikamamo
15. mar 2019

tazko povedat. skus este zmenit znacku testu a uvidis. ako no stat sa moze aj take si myslim, no tiez by som povedala, ze by sa to malo ukazat uz skor

zania2292
15. mar 2019

@sindy1830 vieš čo mne sa deje podobne len mne mešká 16dni a tiež negat test. Nic neboli. O dieťatko sa snažíme...

sindy1830
autor
15. mar 2019

@zania2292 ja som týždeň pred očakávanou ms mala bolesti v podbrušku ako každý mesiac. Ale ms neprichádzala bolesti v podbrušku som mala cca aj dva týždne od meškajúcej ms pravý prsník má strašne bolel že som nemohla ležať na boku. Teraz nemám žiadne príznaky. Nič neboli. Uvidíme čo mi povie lekárka v stredu.

rocherre
15. mar 2019

Ja to mám podobné. MS meska už 7 deň a test negativny. K dr sa dostanem až tak o týždeň. Podbrusko boli ako pri ms,ale neprichádza.

iwkaa_97
26. apr 2019

@sindy1830 Ako si dopadla? 🙂 Ja momentálne prežívam to isté. MS nikde mesiac.. prsniky naliaté strašne citlivé a testy negatívne.

sindy1830
autor
26. apr 2019

@iwkaa_97 ahoj tak nakoniec som dostala menzes. Ale nevzdávam sa tento mesiac som si kúpila ovulacne testy a presne dni keď som mala ovulku sme sa snažili. 10 DPO som jednodňovo krvacala trvalo to len pár hodín. Menzes mám dostať o týždeň uvidíme ci príde alebo nie. V kúte dušičky dúfam že to krvácanie bolo uhniezdovanie vajíčka 🙂

sindy1830
autor
26. apr 2019

@iwkaa_97 som prišla na sk a išla som na kontrolu. Lekárka povedala že tehotná niesom a ja jej že prečo mám dvojmesačné meškanie. Cysty nenašla tak povedala že mozna jeden vaječník mi pracoval pri poslednej MS viac ako druhý. A že mozna zo stresu

iwkaa_97
26. apr 2019

@sindy1830 mne doktor predpisal brat duphaston ...brala som ho a aj tak menzes neprisiel idem na dalsi tyžden k nemu tak uvidim čo povie...

sindy1830
autor
26. apr 2019

@iwkaa_97 to iste predpísala aj mne 10 dni som užívala duphaston a na 12 deň mi prišla po dvoch mesiacoch meškania MS. Povedala mi že ho nám užívať 10 dni. A od ukončenia užívania duphastonu mi do dvoch týždňov musí prídz MS ak nie mám navštíviť moju gyn. v Taliansku. Mne prišla od uzitia DUPHASTON o dva dni

iwkaa_97
27. apr 2019

@sindy1830 aj mne tak chodila ale tento mesiac neprisla ani po duphastone

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre