Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mešká mi menštruácia a mám výtok.

sofijecka
29. jún 2019

Ahojte zienky.Meska mi menzes.Mam vytok skor taky priesvitny a niekedy biely.Robila som si test a bol negativny.Uz som stoho nervozna..Snazime sa o babetko uz tri roky.

fialka1318
29. jún 2019

@sofijecka neviem co to moze byt ale mala by si zajst k lekarovi 🙂 kolko dni si po ms?

andreal1
29. jún 2019

Kolko dni ti meska menstruacia? Mozno sa oneskorila kvoli nachladnutiu pripadne z kupaliska alebo jazera nieco pochytala... skus este par dni pockat potom testovat ak bude negativny zbehni k doktorke ak bude pozitivny objednaj sa na vysetrenie az o par tyzdnov aby bolo rovno na sone nieco vidiet . Drzim palce

fialka1318
29. jún 2019

@sofijecka teda kolko dni ti meska som sa chcela spytat 🙂

sofijecka
autor
29. jún 2019

Uz 5 den..mam ju stale presnu 28 -29 dni...pri vode som nebola a ani nachladena niesom...

sofijecka
autor
29. jún 2019

A pobolievaju ma krize aj v podbrusku.. Ako pri ms ale uz druhy tyzden 😕

szzuzka
29. jún 2019

@sofijecka a prsia nie su citlive??? ja prve co som zbadala boli prsia...

sofijecka
autor
30. jún 2019

@szzuzka vobec...preto je mi to divne vsetko...

erickatt
30. jún 2019

@sofijecka možno si z tých ktorým test ukáže neskôr.. urob ešte zajtra

sofijecka
autor
30. jún 2019

Pri dvoch dcerach som mala este menstruaciu a bola som uz v 3 mesiaci.Takze vtedy ak sa mi nedostavila tak mi hned ukazalo 2 ciarky..Ale teraz nic..ani ziaden duch..no ak sa do zajtra nedostavi zavolam k dr...no strasne by som chcela aj ked sa bojim..

sofijecka
autor
1. júl 2019

@erickatt no aj dnes som si robila..a nic ani duch.Tak ja uz ozaj neviem..Zavolam na gyndu 😕

bobricek1979
1. júl 2019

@sofijecka môže to byť cysta ja som tak mala neboj na budúce sa to už podarí, ale ešte môžeš byť tehu

sofijecka
autor
1. júl 2019

@bobricek1979 pred 2 mesiacmi som bola na preventivnej...bolo vsetko v poriadku..za tak kratky cas sa moze objavit cysta ?

szzuzka
1. júl 2019

@sofijecka moze sa objavit cysta aj za mesiac

sofijecka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
szzuzka
1. júl 2019

@sofijecka ale neverim, ze to bude cysta ;)

sofijecka
autor
1. júl 2019

@szzuzka diky

sofijecka
autor
1. júl 2019

@szzuzka to dufam 😊

bobricek1979
1. júl 2019

@sofijecka môže

sofijecka